Маркетс администрейшън /img/frontend/nomap.png"

Маркетс администрейшън

2 точки от 1 мнение

Здравейте. Искам само да ви предупредя, че нещо с тази фирма не е както трябва! Проведоха ми интервю, първо по телефонa, след това ме поканиха на място и на следващия ден ми се обадиха, за да ми кажат, че съм одобрена! Започнах работа и на другия ден, въпросната госпожа, която ме интервюира и се държеше уж много добре, ме уведоми, че не желае да работим заедно. След като я попитах каква е причината, тя каза, че няма такава. Аз отново попитах да не би да съм ги обидила с нещо, въпреки че не се сещах да съм направила или казала нещо нередно и тя каза - не, не сте ни обидила, просто така рещих. Работното място се намира в една пресечка на Витошка, в един апартамент, работят двама мъже - руснаци и въпросната дама, която е рускиня. Предлагат 600 лева чисто, но на граждански договор и наемат днес и те изгонват на следващия ден. Правя си труда да напиша това, не с цел отмъщение, защото и за мен беше по-добре, тъй като работата не ми пасваше, а с цел да знаят хората, за да не се лъжат като мен и на следващия ден отново да са безработни! Иначе ми платиха определената сума за два дни работа. И в обявата пише личен асистент, но те по-скоро си търсят човек, който да им прави кафета по цял ден и да чисти офиса сутрин, което определено не е за мен, защото съм млад човек и искам нормално работно място с възможност за работа, доказване и фирмено израстване. Това беше от мен. Дано коментарът ми да послужи на хората да не се заблуждават като мен!