Езикова школа Нов Лидер /img/frontend/nomap.png"

Езикова школа Нов Лидер

Аз, ще се изкажа като клиент.
Бяха много възпитани и делови още в началото. Насочиха ме от кое ниво да започна, чрез входящ тест.
Хареса ми начинът, по който се преподаваше - малки групи, настроение, уважение към грешките в говоренето. Домашните ни препоръчваха да ги правим извън рамките на учебника.

Преподавателката държеше и на правилното произношение. В момента не ми се налага да практикувам езика, затова може би ще се запиша скоро на разговорна практика, пак при тях.
Цената на курса също беше във възможностите ми.

Бил съм в две езикови школи и със сигурност мога да кажа, че от тази съм много по-доволен. Карах езиков курс по английки за ниво В1. Преди това там взех и курсовете до А2. При рекламата на флаерките пишеше, че правят -10 лв отстъпка, ако харесаш страницата им във Фейсбук. После ми направиха отстъпка от учебника, като ми го копираха те. Можах да си направя графика така, че да мога да отивам вечерта на курсове, защото през деня работя. Имахме междинни тестове, което в предишната школа нямахме, и това за мен е положителна атестация относно сериозното отношение към учебния процес. Накрая ми издадоха сертификат, който представих при кандидатстване за работа. Дори и сега като сравнявам - предлагат най-ниските цени за качествен английски езиков курс в София. Е какво повече да искам?

Преди няколко дни бях на интервю за работа в Езикова школа Нов Лидер. Днес ми позвъниха за да ми кажат, че съм одобрен. Условията за работа изглеждат доста добри, но преди да приема ми се искаше да получа някаква допълните информация от бивш или настоящ служител на фирмата.
Благодаря!!!