ВИКТОРИЯ ГРУП /img/frontend/nomap.png"

ВИКТОРИЯ ГРУП

Хора много сте ми интересни как можете  да правите така ,Още не сте дали заплати на хората на бившите  си служители а си търсите  нов персонал.Първо платете заплатите че после си тарсете други жертви.

Истина е, истина е! Тук важи поговорката "Болен здрав носи". Тия живеят на гърба на своите служители и кредитори! И поне малко да им бяха благодарни! Не се вързвайте - губене на време е!

Ако някой е ходил в комплекса "Елените", но не да почива, а да работи, знае какво означава думата РАБОТА! Но не работа, която си заслужава, от която изпитваш удоволствие, а прислужнищество.

Работех в хорел "Роял парк" в продължение на 3 месеца. Пратиха ме от училището, в което учих, на стаж с презумцията, че ще работя като рецепционист. Вместо това се оказа, че имат нужда от сервитьори (което е силно определение за човек, отсервиращ маси на социално слаби англичани). Да не говорим, че "осигуреното настаняване" се оказа помещение на неработещ магазин в Сл. бряг.
Колеги - само гледаха да се скатаят. 1/2 бяха цигани, с останалата 1/2 - ГЕЙОВЕ. Съвсем сериозно.
Шефове - твърде много и нищо не правеха. Организацията на ресторанта бе потресаващо слаба. Освен това не ти е позволено да СЯДАШ - от 6.00 до 15.00 - 1ва смяна и от 15.00 до 11.00 - 2-ра смяна. Ядеш каквото остане от вечерята или каквото успееш да си откраднеш.
Атмосфера - Представете си 1000 чинии и прибори, останали неизмити от предния ден, струпани и вмирисани в помещението, където се приготвя храна.
И накрая - ПАРИ се чакат с месец закъснение и се плаща заплатата от предния месец (нищожна между другото). Което означава, че ако напускате, последната заплата остава невзета.

Без коментар

ИНТРИГИ ДО БЕЗКРАЙ.КОЛЕГИАЛНОСТ-КАКВО Е ТОВА? ЗАПЛАЩАНЕТО Е ПО РОДНИНСКА ЛИНИЯ И СИМПАТИИ, ДАЛИ СИ ВЪРШИШ РАБОТАТА Е БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ, ВАЖНОТО Е ДА ТЕ ОБИЧА ШЕВКАТА. СВОБОДНО ВРЕМЕ САМО В ГРОБА-МОТОТО Е РАБОТА,РАБОТА И ПАК РАБОТА, ДОБРЕ, НО ЗА КАКВО? УВАЖЕНИЕ НИКАКВО ХОРАТА, КОЙТО НАИСТИНА РАБОТЯТ СА БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ЗА ШЕФОВЕТЕ.ТО НЕ Е ЗА ГОВОРЕНЕ ТРЯБВА ДА СЕ УСЕТИ. СЛУЖИТЕЛИТЕ СА ЧЕРВЕЙ ЗА МАЧКАНЕ, А ОБИКНОВЕНИЯ ПЕРСОНАЛ ДА НЕ ГОВОРИМ.
МИСЛЯ, ЧЕ ТОВА ЩЕ ВИ Е ДОСТАТЪЧНО- ШЕФКАТА ПРЕДПОЧИТА ДА ПЛАТИ ГЛОБИТЕ ЗА НЕВНЕСЕНИТЕ ОСИГУРОВКИ, КОИТО СА НА ПО-ВИСОКА СТОЙНОСТ ОТ САМИТЕ ОСИГУРОВКИ, А ТЯХ ДА НЕ ПЛАТИ.
Е ТРЯБВА ЛИ ДА КАЗВАМ ДРУГО?