КРОН 2000 ЕООД , мебели Бертони /img/frontend/nomap.png"

КРОН 2000 ЕООД , мебели Бертони

1 точка от 13 мнения

Предлагам на всички колеги ощетени от крон експорт да пуснат жалба по електронен път до
[email protected]
Както и:
Търсете си правата

Пуснали са нова обява измамниците
''Каза ди Аморе'' Еоод
За тия трябва съд и конфискация на имуществото

Крон Експорт- гр София
Крон 2000 - гр Пазарджик
Мебели Бертони
Каса Амаре
Една и съща фирма,не плаща на хората заработената заплат,само лъжат за пари и клиенти и служителите си

много не коректна фирма.сега се казва крон експорт.накрая увисваш с 200-300 лева..няма коледни,великденски,болнични а отпуската е наполовина..безскрупулни към работника и постоянно те мотат с плащането..пълен абсурд е тази фирма

Трагикомедия

Изключително некоректна фирма! Кратко, точно и ясно. Фирмата по никакъв начин не цени служителите си, липса на уважение към тях, а за заплащането да не говорим. Замазват очите докато не се наложи да избягаш от тях заради липсата на пари.

Работих във фирма КРОН, Бертони,Каса Аморе и други ралзични названия на едно и също място. Отнопението към служителите и клиентите, след заплащане на капаро за поръчката е покъртително. Времето е едно относително понятие във фирмата, което не означава абсолютно нищо. Качеството на продукцията и организацията в производството са под всякаква критика. Философията е да има текучество на персонал, на който да не се плащат заплати, колкото издържат хората. Различни съдия изпълнители идват във фирмата и управителите се крият и карат някой друг да разписва писмата.

Поръчах няколко шкафа и елементи за тях. Отношението отначало беше коректно, но в последствие се оказа обратното! Дойде проектантката и взе съответните мерки. Шкафовете трябваше да са готови за около месец, което обаче не стана. В порядъка на месец фирмата постоянно отлагаше и отлагаше монтажа. Залъгваха ме през дни. Не можем в понеделник, за петък остава и т.н. Най-накрая преди седмица се появиха хората. Майсторите си вършеха работата много съвестно, но се оказа, че шефът и подчинените му в офиса са пълни идиоти. Проектантката беше взела грешно размерите, не беше предвидила споменати от мен пречки за монтажа и т.н. Половината неща бяха с дефекти... Отново се започна с протакането и лъжите. Всеки ден всиях да ги чакам по повече от 12 часа, а те лъжеха: Ще дойдат в 9 часа, имат работа ще дойдат в 13 ч, ще дойдат към 15 ч. и т.н. Майсторите, които идваха сами казваха, че ръководството си прави каквото иска и нарочно пробутва дефектна стока или не изпращат хора. Всичко преля чашата когато се оказа, че един от майсторите дойде и сподели, че са го пратили самичък само за да има някой, че клиентите били много особени и искали да им се монтират по-бързо неща, нищо, че той сам не може... Просто това е гавра повече от два месеца не правят нищо и само лъжат! Хора не се хващайте с тях. Първо е скъпо, второ изпълнението е отвратително! Не мога да кажа нищо лошо за майсторите - съвестни хора, които също напускат защото и отношението към тях е същото. Единият от майсторите дори сподели, че ще напусне, но напусна даже преди датата на която беше решил.

Работих в КРОН и изостанах с две заплати и половина.Поради безпаричие се наложи да напусна и така и повече не видях и стотинка от заработените ми пари.Сами си правете извода.

КРАЙНО, некоректна фирма.ЗА ПАРИ, забравете.Дават по 50 лева на седмица,до момента в който имаш да взимаш 1000,и си принуден да напуснеш от безпаричие.Няма значение от длъжността, всички са под общ знаменател,само лъжи и обещания.Карат те да подписваш листчета и документи или напускай,извънреден труд колкото искаш ,но изплащането завършва само с обещание. Накрая,като напуснеш си виновен и си предател.