Арома АД /img/frontend/nomap.png"

Здравейте!След три дни ми предстои второ интервю за търговски представител в Русе ,като обхваща и градовете Разград,Шумен,Кубрат,Исперих. Др!Коректни ли са или не ????Нямам идея какво да правя ако ме изберат!Зя интервюто ми искат калкулатор.....мненията тук са доста противоречиви...Тази която ми провежда интервюто се казва Евгения ,от град Варна е и каза че отговаряла за почти цяла България!

пиша това мнение само за да потвърдя от личен опит,че всичко което е написано тук е 101% истина.
Дори да е последната работа в света не бих започнал в Арома ако знаех какво е положенито.
И тук четох,но си виках едва ли е толкова зле и реших да пробвам.
Може би някой ден ще се оправят нещата,но в момента нещата са трагични в Арома.

Моята сага с Арома продължи 6 месеца, за което съм благодарен на съдбата. По некоректно отношение не съм и чувал да има. Непостижими таргети, глоби, тормоз, малоумни мениджъри, ама нааистина малоумни : присъствах на срещата за която стаава дума по долу, в която А. С. говореше за интимните части на някаква клиентка. Има един клоун наа име Павел, който не знам точно каква длъжност заема, но ако считаме функциите които изпълнява, би трябвало в длъжностната му характеристика да пише: личнен евнух на А. С. Та това джудже провежда интервютата, в които обещава 800 лева твърдо и 1000 лева бонуси. Уви един човек и аз бе видях да вземе подобен бонус, всички вземаха 700 лева и 1 -2 „топ търрговеца„ 1000 лева. Само да предопредя хората които искаат да почват работа там, че предизвестието е 3 месеца или плащаш 3 заплати. Пускат обява за твоята позиция и те лъжат,че не търсят човек и в един момент ти звънят и казват: от утре не си наш служител. На мен ми направиха услуга, защото се чудих как ще се оттърва от тях за да почна в друга компания, но имаше колеги,които оставиха без работа. Постоянен договор няма да подпишете. В деня в който стават 6 месеца ви прекратяват договора.
Да, по добре без работа, от колкото работа в Арома.

Няколко неща, които не е зле да се взимат впредвид преди човек да вземе решение за работа в тази фирма:
1. Арома е фирма с регистрация в офшорната зона на Панама.
2. Преди няколко години една акция на Арома беше 26 лева, сега е 0.90 лв.
3. Компанията произвежда предимно за износ, но това е продукция под марка на чуждия партньор и е в най-ниския ценови сегмент.
4. Собственика на компанията е Лукан Луканов - щатен служител на Софийско градско управление на МВР-ДС от 1984 г.

Упсех на всички!

Едно птиченце ми каза за някакъв екшън в Бургас преди няколко месеца с търговската им представителка.
Ангел Сотиров и Павел Бонев извикали платформа и тръгнали да товарят колата на колежката, като идеята била да я предадат на нов търговски представител и да и прекратят договора.
Но някой извикал Полиция и двамата хубавци били отведени в Районното и престояли много време, като писали и обяснения.
В крайна сметка деянието май се явява нещо като кражба, защото автомобилът е предаден с протокол и не може да се "конфискува" по схемата, по която са се опитали.
Една голяма фирма, марка с традиции и наследник на предприятие с над 100 годишна история... и създаваща все по-смешни настоящи истории с неочакван край

Държа да напиша мнение тъй като виждам , че мениджмънта има позиции в сайта и възможността да трие коментари....
по-НЕ коректна фирма не съм виждала, бях глобявана и смилата от работа. Километрите които минавах на месец бяха 7500.На търговските срещи имаше колеги глобявани с по 400 лева на месец!Но който Не вярва нека опита. Всички знаят за Ангел Сотиров....Който няма работа нека опита,но тези които мислят да я заменят по-лошо място за работа няма да намерят през професионалната си кариера.Успех на всички опитали!

Фирмата предлага приятна атмосфера на работа и балансирана натовареност. Отлично място за старт в кариерата, тъй като мениджмънта обръща внимание на персоналните предпочитания за бъдещо професионално развитие, а не само от вида на завършено образование.

здравейте,

за тези , които искат да кандидатстват за работа в Арома , бих желала да кажа, че фирмата предоставя много възможности за натрупване на професионален опит в не-напрягаща среда. Компанията, за разлика от много други фирми, дава шанс на млади хора без опит, и дори по-възрастни такива , които са решили коренно да променят сферата си на работа ,да се учат и да напредват постепенно, без стрес. Разбира се ,че всички тези удобства се балансират със сравнително по-малка стартова заплата, но с нарастване на опита, и при добри резултати , и заплатата ви ще расте, докато достигне до доста прилично ниво.
Опитът в Арома определено си заслужава, бих казала, че това е един много добър трамплин за успешна кариера.

някой може ли да каже как стоят нещата с мърчандайзерите. благодаря.

Явно и двамата "Хубавци", за които говори Отвратената в предишния коментар са с глави - кухи като гъдулки! След като видях какво е изкоментирала и споделила дамата, мога да кажа, че се радвам, че не съм попаднал в тази тиня! Има една много хубава приказка: "Всяко зло за добро"
С тези си действия и огромното текучество в Арома АД, кораба ще потъва все повече и повече!
Колелото се върти - веднъж си горе, веднъж си долу. Сто годишни баби има, но сто години шефове няма!