Арома АД /img/frontend/nomap.png"

През лятото започнах в склада на Арома Козметик като общ работник. Изкарах два месеца. Натоварването е максимално за тези пари причината е че се работи с много малко хора. Няма разбиране и уважение от старите работници само недоволни колеги който се държат грубо подхвърлят обиди все едно си отишъл да им вземеш хляба .
Не препоръчвам.

Здравейте, искам да предупредя почти всеки кандидат, който иска да започне работа във офиса да бяга далеч. Тенденцията е да търсят млади провинциалисти, които да ги лъжат със кариера.Свестните хора с малко. Мениджъра човешки ресурси е лъжец от класа. Собственика е супер надменен комунист. Във офиса е пълно със доносници, които взимат пари за да доносничат.

работил съм във фирмата във производтсвото. Ужасна работа, много шефове, никакви бонуси. Пари взимата само доносниците на производтсвения директор. Не кандидатствайте там. Лъжат за заплатата.

работил съм във производството преди няколко години. Видях, че непрекъснато търсят хора. Не кандидатствайте за никакви позиции във тази фирма на комунисти и ченгета. Навсякъде има доносници. Няма никакъв потенциал за развитие. Само хората от обкръжението на комуниста управител взимат пари. Иначе масово напускат хората.

не кандидатствайте във фирмата. Всяко нещо, което ще Ви кажат на интервюто е лъжа. Няма никакво повишение на заплатата. Има само натоварване. Иначе те осигуряват на пълна заплата. Мениджър човешки ресурси прилича на полицай. Сигурно е доносник.

бих искал да кандидатствам за снабдяване. До колкото разбрах е, имало голямо текучество в този отдел. Прочетох, че фирмата е със добри позиции. Носят се слухове, че в миналото е имало голямо текучество.

Предполагам заради ниски заплати, както и голямо

натоварване.Според мене не дават изобщо полагащото се заплащане. Не кандидатствайте там.

фирмата е пълна със доносници и ченгета.

На шефа се докладва не цялата истина за хората.

Има доста уредени, но като цяло хората са окей.

Заплатите се плащат навреме, но са малки!

Поведението на господинът, който се води HR, е меко казано непрофесионално, арогантно и инфантилно. Мъж над 50 г. уж с опит, а не знае как да се държи.
Заплащането, което предлагат е ниско. Базата е на майната си, мога още минуси да добавя, но няма смисъл.

Какво става бе фирмааа? Не съм писала едно известно време!
Как си бачо, от как си баш бабаит у фирмата изплющя ли ги сите ? Кажи ся от как партийния лидер се пенсионира ти си шеф диригент и дали си на младо старозагорско, още или си стоиш на отлежало врачанско, те поне дупките са им дълбоки като тея по улиците в града, онея заралийки тесни ще вземеш се протъркаш после и няма да можеш да довадиш на работа, ще трябва да ги тормозиш дистанционно хайваните? А може би онова Мимето в офиса го взима за трима? Или вече не може да насмогне на вазелина и е напуснало? Ми плащай повече бе Ачо!
Чудя се онова чучело от маркетинга (забравих и името, нормално все пак за нищо не става) вече слуша ли като и говориш или още си мисли че може да пусне тв реклама без да каже на търговските представители?
А дали направи грешката да сложиш на твойто място (Търговски Директор) оназ симеоновградска недоклатена рожба на природна гавра Антония ? Освен за КАМ шефче за друг чеп не догадя, ама нема да ти трошим хатъра, ти си знаш!
Та да се върнем на темата, за нищо на света не започвайте работа в Арома, особено в търговски отдел, за Маркетинг важи почти същото, те там не знаят за кво са живи и изобщо не знаят на коя планета са и докато разберат че вие за нищо не ставатеще им отнеме доста време, така че може да взимат заплатка необезпокоявани от нищо !
Така, ако случайно нямате избор в живота, тва всякаква друга работа, било то на строеж общ работник или не знаете как да си купите билет за самолет за Германия примерно или пък не можете да намерите Терминал 2 на летище София по някаква причина последните 10-15 години и сте принуден да станете търговски представител в Арома, ако сте яка катерица която е дашна, ще работите по 16 часа и Ачо ще ви организира фекални делегации в странни хотели в цялата страна и то след като сте бачкали 16 часа. Ако сте грозна но работлива катерица, пригответе се само за 16 часа работа. Ако сте пък мъжага голем и надъхан да бачка, пригответе се да не си видите семейството и да получавате само упреци и да ви се изтъква колко не сте си свършили работата, докато не ви писне и не си тръгнете без овации или пък щото сте голям, надъхан и от село да отскочите до Софето и да смачкате няколко физиономии и да замерите някой от офиса с ключвете за служебката, което силно препоръчвам, трябва някой да отиде и да ги бие тия хора цял ден като почне с Ачката и приключи с него !
Естествено ваучерите за храна няма да си ги получите и както някой беше споменал в по долни коментари Дон Хефе и компания ке боднат по една или няколко мазни банци от некво мега яко място у столицата дето баниците са маниакални и май ги носеше Лидето, в последното не мога да съм сигурна ама на там ми клонят везните!
Значи, гледам не сте се развили много за последните 4-5 години, ама един съвет, ако изкарате паста за съби с вкус на чеп ще изкъртите баце, все пак с тва сте най известни!
Да не забравим и регионалните малоумници, те няма да ви помогнат изобщо, те изповядват вярата на пернишкия талибан, между другото драги ми смехурко (Ангеле), пиша това всичкото бавно защото знам, че не можеш да четеш бързо! Не знам кои са сега регионални жертви или ако изобщо има такъв оперативен кретен, но те са промити и като ви звъннат за обратна връзка между 8 и 10 вечерта - не вдигайте или си настройте телефона автоматично да връша смс от сорта : Тудей ис холидей, кол ми томороу!
Значи да обобщим - тези изверги от таз не освен безизвестна клоака наричаща се голям работодател, заслужават да почнете да ги биете със затворени очи още на интервюто за работа, защото ще ви излъжат за всищко, ще бачкате като вол или биволица, някои от биволиците ще го взимат във всяка дупка възможна разбира се, освен ако похотливия не са му извадили простатата по някаква причина!
Хайде със здраве и пак ще пиша, гледам че има мижав интерес от към колоритни коментари, така че ще подържам огиня жив и ще се грижа хората да не забравят какво е да работиш за комунисти!

Здравейте, предстои ми интервю за позицията асистент мениджър маркетинг и продажби. Може ли информация актуална информация за служителите и работната среда. И дали фирмата е коректна със служителите си.