Арома АД /img/frontend/nomap.png"

Пиша на този светъл празник защото в АРОМА тази сутрин са празнували и са хапнали баничка с боза за сметка на някой бивш служител неполучил ваучерите си или някой настоящ, който е бил глобен! В никакъв случай НЕ препоръчвам на никой да отива да работи в Търговски отдел, каквото и да ви обещават - лъжат. Ако сте добре изглеждаща жена на средна възраст с нулев морал има вероятност да пробиете, защото в момента управляващия пернишки бек Сотиров, пердаши безмозъчната старозагорска овца Надя Динева, но няма проблем, ако сте по хубава от нея, ще я забрави бързо! За съжаление на комуниста от втория етаж никога не му е пукало за никой, няма и да му пука, за него са важни цифрите. Докато той не вземе отношение по въпроса с похотливия от третия етаж, то втория ще продължава да уронва авторитета на фирмата, ако изобщо е останало нещо за уронване. Аз съм един от тези, които не си получиха ваучерите, въпреки няколкото години отдаденост денонощно на компанията. Ако не си получа изработеното до седмица, следващия път когато пиша тук, ще бъда много по-колоритен и фактологически точен и ще използвам 6000-те хиляди символа предоставени ми от платформата няколко пъти!

Работил съм като общ работник към Арома Козметикс Ад,която е към Арома Ад.Ако търсите работа при която да ви унижават ,тормозят и се държат с вас като с малоумни това е мястото.Работното време е от 8,30 до 5,00,но половината персонал с знанието на прекият началник идва в 7,30 и пие кафе до 8,30.Работа се започва в 9,00.Тези които си уплътняват времето с кафета,спират един час преди края на установеното работно време от Директора на фирмата и си тръгват и по рано .На въпроса ми защо ми се отговри че идвали по рано ,затова си тръгват по рано.Гледа се присъствени часове ,а не работни.Иначе заплащането е редовно.Не коментирам сумата.Трудно се задържат хора,защото не се сработват с дългогодишният персонал.Работният ден преминава с крещене,истерии и злословене от протежетата на прекият началник.

Здравейте,поканена съм на интервю от тази фирма,за позицията търговски представител.Някой може ли даде мнение,което да е по-отскоро, понеже повечето мнения са стари.Струва ли си да напусна сигурната си работа,заради тях. Още като видях обявата,пуснах СВ,но след като изчетох мненията тук,съм доста разочарована.Ще се радвам ако някой сподели

Предстои ми интервю за работа в Арома АД като търговски представител, доколкото изчетох, все негативни мнения, но са сравнително стари, някой може ли да каже по-нова информация дали има някъква позитивна промяна или нищо не се е променило до сега.

За нищо на света не започвайте работа за тази фирма!
Не си губете времето ,не си заслужава и минута там.

Здравейте! Предстои ми в понеделник /27.08.18/ интервю за позиция мърчандайзер - Враца и регион . Бих помолила за мнение на фирмата и като цяло за позицията. Благодаря.

Текучеството в фирмата е уникално за цяла България се отнася това и за почти всички отдели.И на най големият си враг не бих препоръчал да отиде да работи за тях.

Последното набиране на търговски представители беше преди 2 месеца...Явно има голямо текучество.

Здравейте! Бих искала да попитам как стоят нещата в Арома към момента? Тъй като ми се обадиха за второ интервю за позиция търговски представител и бих искала да знам заслужавала ли си работата или не? Поне да не си губим времето взаимно...

Офис, с изключение на търговския отдел - добри отношения, спокойствие, уважение, сигурност, луксозен офис, много добри заплати, отпуските се спазват, работното време - отлично и се спазва. Колегите - прекрасни, работят във фирмата десетилетия. Търговски отдел - няма такава простащина. НИКОГА не се лъжете да идете там. Ще ви унижава и мачка лице, което е съсипвало репутацията на фирмата с години. Което ще разстрои вас и чрез вас близките ви. Ако сте жена сте подложена на още рискове. При него се задържат само жени, по-млади, без никакъв опит, за да ги мачка както иска. Цяла София го знае. Фирмата трие мненията в бгработодател, заради това лице, което излага организацията. Голяма част от хората вътре го избягват, някои не говорят с него. Сексуалните намеци и нападки са част от ежеминутния му език и кърското възпитание. Пропаднал човек. Презрян от целия бизнес.