Арома АД /img/frontend/nomap.png"

Здравейте! Предстои ми интервю за търговски представител в Арома. Към момента имам работа, която не е сигурна, затова искам да знам дали си струва да се преместя или да продължа да търся…Ще може ли мнение за актуалната ситуация към момента? В обявите е записано много атрактивно заплащане, както и условия (служебна кола, телефон, 5 дневна работна седмица)… но звучи прекалено добре, за да е истина…Благодаря предварително!

Здравейте, може ли някой да даде мнение от по-скоро за позицията "асистент в отдел продажби"?

Никога и за нищо на света не започвайте работа в Арома отдел Продажби! Този псевдо-мениджър Ангел Сотиров ще ви разкаже играта и ще ви съсипе живота без да му мигне окото. Човек, който единствено го интересува коя ще му пусне, за да го накара поне малко да се почувства мъж, защото явно вкъщи не е такъв. Човек с изключително грубо отношение към всички и няма капка морал и човечност в себе си. Разбира се, още със самото подписване на договора ще ви стане ясно, че нещо не е ОК. Договора не е на заплатата, която са ви оферирали, а отделно ще бъдете с 3-месечно предизвестие, за да може да не напуснете току така когато ви дойде до гуша! Защо ли? Ами защото да може да ви глобява по 500-600лв, без причина, както прави всеки месец с мениджърите, които постоянно се оплакват и нищо не могат да му кажат. Не случайно постоянно има обяви в jobs.bg, защото текучеството е както в никоя друга фирма. Единствената причина е това пернишко подобие на организъм! Всички напускат заради него и само заради него. Не знам как може собственика на компанията да продължава да го държи, при положение, че уронва името и престижа на неговата фирма, на български бранд, който повече от 80 години е градил име и доверие на клиентите, а идва един селяндур, който прави каквото си пожелае, защото си е помислил, че е всемогъщ. Няма клиент на пазара, който да не го знае що за изрод е този и огромна част от тях не искат и да чуят за Арома именно заради неговите своеволия и смяна на решения от днес за утре.
Сега явно са се сдушили с мениджърката Лидия и всеки месец са двамата по проверките ни на обектите да ни пишат ниски оценки и да вземаме по 500-600лв заплата. Всички останали са в различни екипи всеки месец. Защо ли? Цялата фирма знае, явно само техните половинки още не знаят!
Наистина, спестете си главоболието и трошенето на нерви! Всичко написано по-долу е абсолютно вярно, даже много са спестили.
А тръгнете ли да напускате - ваучерите, които вървят с два месеца закъснение ги забравете. Той определя кой и кога ще вземе. Ако някой напусне - ваучерите ви ще останат в него и за него /това също всеки го знае/.
Също така ще ви каже да напуснете като се откажете от дължимата поне една заплата или ако не ви харесва - работете си 3 месеца предизвестие, като ще ви накара да съжалявате, че изобщо сте отворили обявата и сте кандидатствали за работа в тази фирма.
Ако не вярвате - просто отделете малко време, за да видите колко обяви има пуснати за този отдел и общо взето са постоянно активни, защото всяка седмица има някой напуснал.

Не се хващайте на работа в тази фирма. Освен глоби, подигравка с труда ви и субективизъм нищо друго няма да получите. Изисквания много големи а насреща и една стотинка няма. Не си губете времето и не си късайте нервите за началници които мислят само за свойте заплатки а когато стане напечена ситуация,което между другото се случва много често заради специалните им изисквания, се крият като мишки и няма и помен от обещанията им за подкрепа.

Мога да кажа мнение за Търговски отдел - трагично!
Докато Г-жа Антония Иванова се изявява като шеФка, положението ще става все по-трагично!
Изключително невъзпитана, неугледна и нагла, дошла в големия град от затънтените краища на България, иначе със самочувствие до небето. Като цяло стара мома със злобен поглед и съскаща реч.
Успех!

Пиша на този светъл празник защото в АРОМА тази сутрин са празнували и са хапнали баничка с боза за сметка на някой бивш служител неполучил ваучерите си или някой настоящ, който е бил глобен! В никакъв случай НЕ препоръчвам на никой да отива да работи в Търговски отдел, каквото и да ви обещават - лъжат. Ако сте добре изглеждаща жена на средна възраст с нулев морал има вероятност да пробиете, защото в момента управляващия пернишки бек Сотиров, пердаши безмозъчната старозагорска овца Надя Динева, но няма проблем, ако сте по хубава от нея, ще я забрави бързо! За съжаление на комуниста от втория етаж никога не му е пукало за никой, няма и да му пука, за него са важни цифрите. Докато той не вземе отношение по въпроса с похотливия от третия етаж, то втория ще продължава да уронва авторитета на фирмата, ако изобщо е останало нещо за уронване. Аз съм един от тези, които не си получиха ваучерите, въпреки няколкото години отдаденост денонощно на компанията. Ако не си получа изработеното до седмица, следващия път когато пиша тук, ще бъда много по-колоритен и фактологически точен и ще използвам 6000-те хиляди символа предоставени ми от платформата няколко пъти!

Работил съм като общ работник към Арома Козметикс Ад,която е към Арома Ад.Ако търсите работа при която да ви унижават ,тормозят и се държат с вас като с малоумни това е мястото.Работното време е от 8,30 до 5,00,но половината персонал с знанието на прекият началник идва в 7,30 и пие кафе до 8,30.Работа се започва в 9,00.Тези които си уплътняват времето с кафета,спират един час преди края на установеното работно време от Директора на фирмата и си тръгват и по рано .На въпроса ми защо ми се отговри че идвали по рано ,затова си тръгват по рано.Гледа се присъствени часове ,а не работни.Иначе заплащането е редовно.Не коментирам сумата.Трудно се задържат хора,защото не се сработват с дългогодишният персонал.Работният ден преминава с крещене,истерии и злословене от протежетата на прекият началник.

Здравейте,поканена съм на интервю от тази фирма,за позицията търговски представител.Някой може ли даде мнение,което да е по-отскоро, понеже повечето мнения са стари.Струва ли си да напусна сигурната си работа,заради тях. Още като видях обявата,пуснах СВ,но след като изчетох мненията тук,съм доста разочарована.Ще се радвам ако някой сподели

Предстои ми интервю за работа в Арома АД като търговски представител, доколкото изчетох, все негативни мнения, но са сравнително стари, някой може ли да каже по-нова информация дали има някъква позитивна промяна или нищо не се е променило до сега.

За нищо на света не започвайте работа за тази фирма!
Не си губете времето ,не си заслужава и минута там.