Камбера и Син БГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Камбера и Син БГ ЕООД

Уважаеми колеги
Помислете преди да започнете работа там.
Във тази фирма нещата не са такива каквито ви ги представят.В един прекрасен момент може да ви накарат да напишете молба за напускане без дата,без дори да знаете защо.За законност на тези действия няма да се спра,под достойнството ми е.Персонала е разделен на лагери и всички знаят за кого е най добре това.Интригите са големи в тази фирма.Не си мислете че когато сте добър професионалист ще ви оценят.

Едн много ама много не коректна фирма.Вечно няма пари не знам просто как рботя там.

Мнението ми за фирмата е,като предходните две ,които са написани. В момента съм настоящ служител там. Освен колегите,които поне за сега(не всички разбира се) са много точни и е добър колектива в производството,от там на татък всичко е каша.Организация,плануване,изпълнение и всичко останало е много зле.За заплащане и тем подобни излишно е да коментирам,бившите служители по-горе са казали достатъчно. Ако искаш да изпипваш нещата и да стават както трябва... не ти е мястото там! :) Успех на бъдещите колеги,аз не смятам да съм още дълго там. П.С. Започнах с много добро впечатление ,но след няколко месеца нещата или се обърнаха,или станаха реално каквито са.

Работих повече от година във фирмата и повечето неща ми станаха  ясни.Първо:фирмата работи повечето с пари кеш.За много малко услуги се пускат фактури, така че ви е ясно какво  следва след това.Действително платени отпуски не се изплащат.Когато се изпрати сигнал до коя да е институция , предварително се знае кога ще е проверката .След това следва ядене и пиене на корем от проверяващите и то няколко дни.Заплащането е според преценката на сина , бащата или на майката.Скапват те от работа , работиш повече от договореното време и не това, което е описано в подписания договор.Ако не ти изнася, ти се изнасяш.

Порадвид това, че никъде в нета няма изказано мнение за Камбера като работодател,смятам да го направя аз.
Хубаво е човек да бъде информиран преди да се хване на хорото, за да не се наложи да дава пари, за да се пусне.
И така:
Фирмата изглежда добре отвън, но отвътре не е точно така.
Абсолютна бъркотия в организацията на работата, но това не е проблем. Проблема е финансов разбира се.

Ако започнете да работите, надали ще вземете това, което ви обещават.
Ако се разберете каква работа ще вършите, не мислете че ще правите това, за което сте се разбрали.
Пригответе се за осигуровки на минимална работна заплата!!!
Пригответе се за липса на ПЛАТЕНА отпуска/ ако не работите, няма да ви се плаща, нищо че сте отпуска по Кодекса/. Също така отпуска за година е макс 10 дни/неплатени/.
Пригответе се за услуги на клиенти без заплащане!!!
Също така има колеги, които са доста сериозни лицемери.
И така. Нищо лично не вкарвам и не обиждам никой.
Но както казах, за в бъдеще е хубаво хората да са информирани, за да не се прецакат като мен.
Упех