Берлинер https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Васил Левски 80&markers=Пловдив,ул. Васил Левски 80

Пълни глупости.Фирмата никога никой не е ощетила.Шефа винаги е бил коректен със служителите си и каквото е обещал - го е изпълнил.Рядко има такива коректни работодатели.Много негови служители са ощетили него или са били некоректни към него и са работели едновременно за конкурентни фирми или са били мързеливи и скатавки.Явно омразата към него идва от некадърни или недооценени негови бивши служители.

Хора, аз незнам какво очаквате от един работодател, всеки си има слаби места! Г-н Аргилов до днес никога не ми е отказал помощ и подкрепа за каквото и да било! Винаги е плащал навреме и неразбирам защо е това отношение към него! Ако беше такъв какъвто го изкарвате нямаше да стоя тук и една минута, а съм тук от година!
АКО ВИ МЪРЗИ ДА РАБОТИТЕ НЕ СТЕ ЗА ТАЗИ ФИРМА!!!!!!!!!!!
ХАХАХАХАХАХАХАХАХХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Хора ако не искате да ви тъпчат, ругаят и унижават и никога да не бъде зачетен вашия труд и усилие по-добре не му се връзвайте на г-н Лука, както и на жена му, която е много дорочка само когато на нея и отърва и си в тяхна полза, а после може и да не те погледне дори и да си в правото си за това което си направил или казал. Каквото и да правите за тази фирма никога няма да ви оценят, ще ви използват до дупка с минимално заплащане /което се предлага в тази фирма за този бранш/. За колегите да не говорим интриги и всеки гледа да ти забие нож в гърба като се мазни на шефа или му л**а. А най големите интриги между работниците ги създава той за да няма колектив, да има надпревара кой повече ще лиже и да върви работата. Те не са хора уважават нито работниците си, нито клиентите си.
Какво ще кажете за репликите след като бяха поканени на банкет организиран от персонала "Какво ще правим с Вас, няма какво да си кажем" - това е отношение към хора които им изкарват парите и им движат бизнеса ХАХА.
ПАЗЕТЕ СЕ И БЯГАЙТЕ НА ДАЛЕЧЕ ОТ ТАЗИ ФИРМА.

Много е зле цялата ситуация в тази фирма.Само лъжи и измами, всички клиенти са излъгани-какво ли остава за персонала.Не почвайте работа там за нещо на света!!!

искам и аз да опиша своето разочарование от собственика на тази фирма,както и в предния коментар е описано на 100% всичко е вярно,само където въпросния господин който е живял и работил в германия -не плаща по немски стандарти а като отношение няма нищо общо с германия,в тази фирма е необходимо да можеш да търпиш унижение и не коректно отношение към служителя,залъгват в обявата за заплащане което евентоално може да получеш???не се знае кога ,отпуск само 10 дни но не се знае кога,обедна почивка няма ,работи се почти 10 часа+ събота 5часа,не може да се излиза в болнични -само ако умираш!!!първия месец ти се плаща 10лв. на ден после те уволняват и следващия кандидат да заповяда!!!не се лъжете големите пари няма да ви се дадат те са обещания различни от действителноста!!! и накратко това описва въпросния работодател който плаче за испекторите по труда,много изисквания към служителя който няма никакви права!!!помислете си!!!

Бях кандидатка за работа в тази фирма.Интервюто започна с 1 час закъснение и всички 15 души накуп.Появи се някакъв човек които се мислеше за господ бил работил в Германия и знаел много.Бил зодия Лъв и не търпял никакви възражения много викал и ако му отговориш веднага те уволнявал.Имали много артикули над 600 и трябва да ги знаеш наизуст за по-малко от месец иначе те уволнявал.Общо взето си търси млада и много красива служителка тоято да е умна, интелигентна ма не му отказва нищо да го боготвори и на е изключитело мълчалива.Както се казва незнам да има човек който отговаря не тези критерии.Реших да напиша това защото гледам в последните 2 месеца обявата за работа е пуска всяка седмица.НЕ ХОДЕТЕ ТАМ НА ИНТЕРВЮ ПАЗЕТЕ СИ ДОСТоЙНСТВОТО.