Берлинер https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Васил Левски 80&markers=Пловдив,ул. Васил Левски 80

Здравей,
мила ми която и да си колежке "ЯВНО СИ НОВА В ЗАНАЯТА"!!
Първо се научи да пишеш грамотно и да не обиждаш и коментираш хора и събития който НЕзнаеш или още не си "ПРЕЖИВЯЛА" от рода на оплакващи се,мързеливи,лъжливи и така нататък.За въпросния "ТИ" професионален и "ИЗПЪЛНЯВАЩ" всички уговорки шеф и "ПРЕКРАСНАТА И СПОКОЙНА СРЕДА НА РАБОТА "ще кажа че НЯМА нито клиент нито човек който да каже ХУБАВИ ДУМИ за него.А по повод на персонала който е от поне 3 години на работа във фирмата ЯВНО НЕ ЧЕТЕШ ОБЯВИТЕ НА ФИРМАТА в интернет който са да не кажа през месец че и всеки месец напускат от различните магазини от БУРГАС до СОФИЯ но най - вече от ПЛОВДИВ?????Поне 5-6 човека от пролетта и то само в ПЛОВДИВ.ЗАЩО ЛИ ??
И като последно ще завърша с думите:
"ХАЙДЕ СПРЕТЕ ДА КАРАТЕ СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ ДА ПИШАТ ЕДИНСТВЕНИТЕ ВИ ПОЛОЖИТЕЛНИ КОМЕНТАРИ В САЙТА НА BG RABOTODATEL Г-Н АРГИЛОВ ВЕЧЕ Е ДРАЗНЕЩО ДА СЕ ОПИСВАТЕ КАТО НЯКОЙ КОЙТО НЕ СТЕ И ВСИЧКИ ЗНАЯТ И ВИЖДАТ КАКЪВ СТЕ ИЛИ ПЪК МОЖЕ БИ ВЕЧЕ САМ СИ ГИ ПИШЕТЕ КОМЕНТАРИТЕ ?"

От пет месеца ,съм служител на фирма "Берлинер" и мненията написани от някакив аноинмни, уж бивши служители и кандидат такива , ме изумява и обижда.
Лично бях на интервю при Г-н Аргилов,отношението му към мен беше професионално и нищо не ми спести за естеството на работа. Ясно израизи изискванията си и всичко ,което имахме като предварителна уговорка ,до този момент е спазено. Колегите с които работя са служители от повече от три години, отношенията им както с Г-н Аргилов , така и със служителите от другите магазини на фирмата са прекрасни.
Искренно ме изумиха приятелските отношения ,които всяка колежка е изградила с клиентите ,а това е благодарение на спокойната работна среда ,осигурена от Г-н Аргилов.
Не приемам лъжливите и злобни коментари , на анонимни ,мързеливи хора, които си стоят в къщи и се оплакват ,че нямало работа, че шефа им е виновен и кой ли още не , само защото не искат да работят , а по всяка вероятност мислят само как да мамят!

НА ФОНА НА ВСИЧКО НАПИСАНО ДО МОМЕНТА СТИГАМ ДО ИЗВОДА, ЧЕ НА КАНДИДАТИТЕ ЗА РАБОТА НЕ ИМ СЕ РАБОТИ,НЕ ИМ СЕ НОСИ ОТГОВОРНОСТ,АКО МОЖЕ ДЕН ДА МИНЕ ,ДРУГ ДА ДОЙДЕ!!!! РАБОТЯ В ФИРМАТА ОТ СЕДЕМ МЕСЕЦА ШЕФА НИКОГА НЕ МИ Е ЗАКЪСНЯЛ СЪС ЗАПЛАТАТА,ВСИЧКИ ПРАЗНИЦИ СИ ГИ ПОЧИВАМЕ.ДА ВЗИСКАТЕЛНИ СА, КАТО ВСИЧКИ РАБОТОДАТЕЛИ,КОГАТО МИ СЕ Е НАЛАГАЛО ДА ОТСЪСТВАМ ОТ РАБОТА ОТСРЕЩА СЪМ ПОЛУЧАВАЛА РАЗБИРАНЕ.

Аз съм бивш работник на фирмата,както много други който са идвали (за кратко или за по дълго)много надъхани и като са видяли реалността са плюли на петите си по най бързия начин(имало е случай в който сутринта е трябвало да дойдат а въобще не са идвали и фрапиращи случай в който са отивали до магазина и не са се връщали повече).Повода да пиша мили хора е да ви разкажа накратко за фирмата,защото пак виждам че фирмата си търси НОВИ ЖЕРТВИ ,има 4 обяви през берлинер и няколко през кела10 и двете фирми са на един и същи въпросен господин "НЕМСКИ ВЪЗПИТАНИК" който в началото много обещава,но после лесно забравя.Схемата на работа във фирмата е следната един централен офис - гнездо с оси,змии,лицемери,гъзолизници и така нататък и няколко офиса в страната в който хората се чудят как да се защитят от ШЕФА СИ.Защо????????
Защото въпросния шеф на фирма Берлинер КРАДЕ ОТ РАБОТНИЦИТЕ си!!!!!!Всички който са напуснали фирмата а те не са малко той е обвинявал че го крадат и че ще ги съди или ги съди за едни "СКРОМНИ" СУМИ който са му "УЖ" взели,а истината е че "КРАДЕЦА" - шефа казва че другите са крадци.Казвам го от опит защото при мен имаше същите постановки който предполагам е имало при много други хора от персонала във фирмата,затова ако НЕИСКАТЕ да бъдете тормозени,манипулирани,обиждани,заплашвани и така нататък НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА в тази фирма.Защото ще сте поредните излъгани хора от въпросния човек.

съгласен съм напълно с коментара на колегата "Мамината" г-н Подобие на МЪЖЛЕТО и (шефа) трябва да обърне много сериозно внимание " на жена си ".Няма по ограничено и просто същество с голямо самочувствие от това подобие на женичка , няма никакво уважение нито към клиентите да не говорим пък как се държи с хората който работят за нея.Мога да разкажа доста истории и случки който ме накараха окончателно да спра да пазарувам там заради НЕКАДЪРНОСТА на въпросната госпожа!!!!!

Г-н Аргилов, съветвам Ви да обърнете внимание на "жена си"!!! Категорично съм на мнение, че няма нужда от екстеншъни, а от присаждане на мозък! За въпроси се обърнете към нея! Има мноого да Ви разказва, от което ще изгубите почва под краката си!
Бивши Ваши клиенти!

Тази фирма излиза много бляскава в самото начало лъжат че плащат на деня почнаха да ме мотаят.Първо излязоха с една лъжлива заплата където винаги има ако и се оказа по - малка.Собственика на фирмата се държи като император като че ли хората са длъжни да му целуват краката имат си вътрешно ухо което обикаля всички магазини където се намират в станата и после всичко се донася на г-н Императора. И помияри (вътрешни хора) не ги защитавайте защото хората масово идват и напускат след няколко дни.

Аргилов е голям гадняр.Лицемер,лъжи в очите безкористно.По добре не се хващайте там.Личен опит

Искам да кажа нещо на всички написали отрицателните си коментари относно фирмата и г-н Аргилов.Аз съм присъствала на служители,които наистина са скатавки и не магат да работят,а и работата не е за всеки.Така че мога да ви кажа че не ви е виновна фирмата или шефа,а самите вие.Аз като дългогодишен служител в тази фирма мога да кажа че съм много доволна,както от заплащане,така и от отношение към мен.И няма нищо такова за болнични и отпуски-ползва се платен отпуск и естествено ако не си добре няма как да работиш никой няма да те уволни.Така че за тези,които не знаят по-добре да не се правят на много компетентни!!!!

НЕ вярвайте на обявите за работа, които собственика пуска в сайтовете за търсене на работа, защото естеството на работа е коренно различно. Жените, които работят в неговите магазини са принудени да вдигат кашони не от по 10 кг, както е написано в обявите за работа, а много по тежки и то 20-30 кашона на ден. Тази работа не е за жена, но явно този собственик не разбира това!!! Скъпи жени не си губете времето, работата в тази фирма не е за Вас! Фирма Кела 10 ЕООД също е негова собственост, не се подлъгвайте!