Алфа Екотрейд ООД /img/frontend/nomap.png"

Алфа Екотрейд ООД

Супер сте хора ! Благодаря за всичко,страхотен екип, чудесно ръководство,отлични условия, жалко че се налага да ви оставя, но щом се върна в България  веднага си идвам пак при вас :)
Успех на всички Кърбисти ! :)

От около месец и малко съм част от въпросната фирма Алфа Екотрейд (най-новия съм там)и всъщност до този момент съм изключително доволен.Всъщност и аз не вярвах,че е кой знае какво,но се оказа че е ок,да не кажа даже доста добре.
Плащат ти навреме,колегите са много готини,ръководството също!
Освен това,което си изработих, ми платиха хората допълнително и пари за бензин и амортизация на колата 500 лв !Абе с 2 думи супер е ! :)

Надявам се моето мнение да помогне на хора като мен за това пиша.
Фирмата е Руска и се занимава с продажбата на прахосмукачки KIRBY струващи 5200 лв. Има обучение 3 дни (безплатно) след което стаж 2дни– ходиш да чистиш по приятели и да взимаш препоръки от тях. идеята на цялата работа е да покажеш на хората що за прасета са и как без тази прахосмукачка чудо не може да се живее. Има заучени текстове, фрази и отговори които трябва да се казват задължително! Правят се най малко по 3 презентации на ден, като досадни телефонистки първо изтормозват клиента за среща с обещания за почистване на това- онова.
Заплащането: 250 лв. на седмица + 400 лв от всяка продажба. Ще кажете : ООО МНОГО!
Разходи: използване на личен автоммобил (амортизация)
              гориво- не ти дават и стотинка
              телефон: обаждане (за своя сметка) на всяка среща по 3 пъти т.е. 9 пъти на  ден като един разговор продължава повече от минута (всеки  да си направи сметката като се почива 1 ден в седмицата)
              работно време: от 10ч. сутринта до 10ч. вечерта (последната среща се организира от 20ч, а една среща е около 2ч.)
              ако не успеете да намерите 15 тел номера на богати хора( като стоите на паркинга на някой мол и дебнете хора с лъскави коли) на седмица ти плащат 150 лв.
              Колко прахосмукачки ще продадете в месеца? Има хора
 които от  2 месеца не са продали нищо. и такива с по 1 продажба. Тези прахосмукачки не стават за фирми те са само за домовете.
И 1 съвет от мен: ако не искате някой ден ваш познат да ви заплюе  на улицата (защото си е дал парите на вятъра по ваша препоръка) : палете колата и.... с 200 от там!
ДА ЖИВЕЕ ИНТЕРНЕТЪТ!