атп - екзодус /img/frontend/nomap.png"

атп - екзодус

Много висико качество на масльото

Кандидатсвах в тази фирма и днес цял ден чаках управителя да ми се обади в колко часа да се видим за интервю, но така и не дочаках това да стане !
Дано другите кандидати имат късмет

Здравейте,не си крия името,защото не се срамувам от нищо.Крайно разочарован съм от тази УЖ сериозна фирма.Преминах успешно през 3 интервюта ,като всичко мина през HR агенция.На второто интервю си говорих с мениджъра,който отговаря за България.Името му е Мариян и е румънец.След третото интервю,регионалният мениджър ме увери,че са се спряли на мен и се разбрахме за всички детайли.След като бях помолен да си събера документите за да подготвят договора и ги предадох в съответният офис в гр. Пловдив ми казаха,че след 2 дни ще ми се обадят за да подпишем договор и да започна работа.След 2 дни ми се обадиха от агенцията и ми казаха,че румънския мениджър се е отказал да наема човек,защото щяли да си оставят стария кадър,който УЖ напуска,но се бил отказал в последният момент. Сами си направете сметка,колко "сериозна" е фирмата и колко глупав управленски състав има,за да накарат човек да си подаде документите за договор и в деня в който трябва да започне работа да му кажат,че работата се отлага и няма да стане.Аз ще си потърся правата,но съм крайно разочарован от отношението им.Благодарение на тях повече не искам да си имам работа с румънци.

Отношението във фирмата между колегите и между Изпълнителния директор за България и служителите е изключително позитивно и толерантно. Заплащането на фона на средната работа заплата в страната в момента е доста добро. Единствено комуникацията с румънците в "Head office" малко куцат,но се работи активо върху подобряването и. Радвам се,че съм част от екипа на фирмата,надявам се и занапред да остане така.