Тон Бонбон ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Тон Бонбон ЕООД

Аз съм бивш служител на фирмата/ стаж - има ,няма 5/6 месеца.Накратко- НИКАКВО УВАЖЕНИЕ ОТ СТРАНА НА УПРАВИТЕЛКЪТЪ - ПОЛЯ СПАСОВА.Колегите са на ниво,но УПРАВУТЕЛКЪТЪ има доста боб да яде.

Аз бях кандидат за работа към Тон Бонбон, но не за аниматор, на офис позиция. Отношението на Поля към кандидатите беше отвратително, лично мен страшно много ме обиди. Изгуби ми по два часа за 3 дена, да неговорим разкарването до офиса, и накрая след три интервюта ми каза, че общо взето за нищо не ставам, нямам компетенции и прочие, пълни глупости. А да не говорим тя как води интервюта. Съгласна съм с повечето мнения, че Поля е некомпетентна с нужда от психиатър. Най-малкото интервюто е взаимен процес, а тя се провали на него. Като отношения им служителите съм чувала от приятели, които са започвали и напускат на първия-втория месец, че заплащането е ниско, а труда им като аниматори е страшно голям и неоценен.

1 точка

Работата е удобна за студенти, които не са успяли да си намерят нещо по - добро. Наистина графика се съобразява със смените и често работиш от 17 - 21/22ч. което съобразено с лекции или държавна работа е напълно удобно.
За 8 часова основна работа е тежко, защото естеството на самата работа е свързано с деца, физическа активност и отговорност в различни направления.
Евентуалното издигане на амбициозни служители :) се изразява в евентуално повишаване в отговорник смяна или директно мениджър, когато предишния напусне. Борбата за надмощие сред персонала е постоянна и одобрявана."Всеки умее да се издигне до различно ниво".
Заплащането е на час, но е възможно и твърда заплата, която е над минималната.
Изискванията са високи и не отговарят напълно на отношението. За учащ е подходяща среда да развие уменията си за работа.

Така наречената шефка Поля Спасова има сериозна нужда от психолог.Не си губете времето с тази фирма,не им се плаща и отношението е кръгла нула.Собственичката Поля е ментално увредена и не знае какво иска от себе си камо ли от работниците.Не са хора с които можеш да имат взаимотношения...стойте далеч от тази фирма

От 7 месеца работя в Тон Бонбон,и да кажа това е единственото място на което се плаща точно колкото са обещали и когато обещали,и се отнасят с работника с уважение,платени осигуровки изцяло за сметка на работодателите и даже изплатен болничен,не е ли това най важното за един работник.

Някой може ли да каже как е положението в МОЛ Галерия Бургас за детски център ТОН БОНБОН заслужава ли си да се опита

В почти всички обекти на фирмата, имам познати. Аз самата бях част от тази фирма. За жалост, истината е, че заплащането е ниско. Уважението от страна на управата към персонала, е под въпрос. Лично съм чувала коментари между шефовете за даден колега с изразите "тоя", "тая", "оня"... Да не говорим за безкрайните им изисквания и постоянното натякване, че видите ли "за нищо не ставате". Не съм получила никаква мотивация, от страна на шефовете. Стиснати са. Общо взето, не е за всеки. Искат се железни нерви, голяма доза лицемерие и най-вече умението да бъдеш перде, ако случайно някой от шефовете не е на кеф и си го изкара на теб. Блъскаш много, не взимаш нищо кой знае какво и най-важното, постоянно си критикуван и подлаган на съмнение. Шефовете се съмняват, че ги крадат, което разбира се не е вярно. Явно самите те крадат и вече се съмняват, че и персонала го прави. От както се махнах от тая фирма,съм нормален човек. Там си общо взето част от мебелировката.

Здравейте, някой работил ли е в West cafe в Пловдив? Може ли информация за работата там?

В Мол Галерия Бургас на Коледа 24,25,26.12.2014 не се плаща двойна надница както е по КОДЕКСА НА ТРУДА.Управителя на тази фирма не признава Кодекса на труда.Вече съм се обърнал към Комисия по защита на труда в Бургас и НАП за проверка!Фирмата като цяло е мизерна и плаща мн ниски заплати малко над минималната!