Сара-03 ООД /img/frontend/nomap.png"

Сара-03 ООД

ОТ 02.2011г. РАБОТЯ В САРА 03 И В МОМЕНТА СЪЩО НО СЪМ В МАЙЧИНСТВО,ПЛАЩА СЕ 2 ПЪТИ В МЕСЕЦА -АВАНС И ЗАПЛАТА,НЯМА ПРОБЛЕМ С ПЛАЩАНЕТО,НЕ  СЕ БАВИ ,АКО ТИ СЕ ПАДНЕ ДА РАБОТИШ НА ПРАЗНИК СЕ ЗАПЛАЩА КАКТО ТРЯБВА,ОСИГУРОВКИТЕ СА ВЪРХУ ЦЕЛИТЕ ЗАПЛАТИ. АЩО СЕ ОТНАСЯ ДО БАКШИШИТЕ-УПРАВИТЕЛКАТА НИКОГА НЕ НИ ГИ Е ВЗИМАЛА ,КАКВОТО ТИ ОСТАНЕ СИ Е ЗА ТЕБ,НО ЗА ДА ИМАШ БАКШИШ ОТ 5 ДО 40лв. ИЗВИНЯВАЙ КОЛЕГА АМА МАЙ ДОСТА СИ ПОКРАДВАЛ! НА ОБОРОТ ОТ 500ЛВ. НА  СМЯНА ДА ИМАШ БАКШИШ ОТ 2-3  ЛВ. И СКАЧАШ ДО НЕБЕТО ,А ЗА 40ЛВ. СИ Е ЧИСТА  КРАЖБА

това са пълни глупости които са написани по-долу.Това че твоите четки и подмазвания нищо не направиха си е твой проблем, а що се отнася до шефката от нейна страна всичко е било точно, а бакшиша тя не го прибира а стои на касата и се маркира липсваща стока за това се съмнявам че си бил служител във фирмата или си бил от крадливите че да пишеш такива глупости, а що се отнася за безобразията то там ги правят само хора като теб никой друг

Работих до скоро на въпросната бензиностанция на която "шефка та" елена върши всеважможни безобразия и е защитена от неиния шеф.Невероатни кражби уж от клиенти за по 1000лв. на всеки два месеца плащани от персонала ,по 80 до 100лв. на човек ,а всичко се наблюдава от камери уж. Касиера е длъжен да отчита и бакшиша на "шефката" че не и стига заплатата,също и за бакшиша които варира от 5 до 40 лв. на смяна. Ако не и се подмазваш постоянно биваш изгонен.Изгонените за година и половина са около 25 човек.Непрекъснати подигравки и кавги от "шефката",работил съм на много места но като това няма друго.