Бианор Сървисиз ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Оборище, ул. ЧЕРКОВНА, 78&markers=София,Район Оборище, ул. ЧЕРКОВНА, 78

Бианор Сървисиз ЕООД

Имайте едно на ум преди да подписвате договор с Бианор - в договора има клауза, че при напускане трябва да им възстановите разходите за обучение.
При това няма никакво ограничение, колко големи може да са тези разходи - не получавате касови бележки, когато ви обучават.
Те абсолютно произволно могат да си измислят някаква сума, която ужким са похарчили за вашето обучение и да искат да им я платите.
Може да се окаже, че тази сума е повече от сбора на заплатите ви.
Тоест ВИЕ им плащате, за да им работите.

По въпроса за time - sheet - овте. Истина ли е, че само те са определящи за оценката за работа? Просто се интересувам, за да придобия по - ясна представа за работната атмосфера?

С Цено Танев работихме малко, но ползотворно. На него може да се разчита.
Тоя сайт май е за служителите повече, отколкото за работодателя. Ръководителката на проекта беше много печена и коректна.

Тая фирма има голям потенциал. Интернет магазина на клуб Левски, по който работихме с Цено е многообещаващ

Работата във фирмата беше интересна, с възможност за развитие и напредък. Работих с Цено, с който много си допаднахме. Интелигентен и с чувство за хумор. Работата ни по сайта на фенклуба Левски беше интригуваща

С Цено работихме по един проект и се разбирахме чудесно. Малко необщителен, но пък много начетен. И познанията му по чужди езици ни беше много от полза

Аа, Цено, дето правихме сайта на фенклуб Левски. Емблемата ти беше чудесна

Какво стана с Бианор, чух нещо че били затворили офис в Пловдив? Вярно ли е? Да не са тръгнали към фалит?

Започнах с фирмата още от началото, когато беше ФрамФаб България. После се преименува на Бианор. Средата беше новаторска, шефовете млади и готини. Въведоха ИСО стандарти, правеха общи излети, почивки на планина, най-различни отпуски за служителите - всичко се плащаше от фирмата. Отношението към служителите е човечно и с разбиране. Казва ви го човек, който е работил в 6 различни фирми досега, видял съм много и знам какво говоря - малко български фирми ще ви предложат човечността и условията на работа, които видях в Бианор.

Нещата бяха строго планирани, водеше се отчет за всяка дейност и резултати. Заплащане - според резултатите, както навсякъде. Колектива бе от хора млади и ентусиазирани.
Нямам нищо лошо да кажа за шефовете и фирмата.

Напуснах поради заминаването ми в чужбина, иначе с удоволствие бих останал.