Глобал Брандс Дистрибюшън /img/frontend/nomap.png"

Глобал Брандс Дистрибюшън

НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ТАЗИ ФИРМА! Работите по 12 часа прави! Без право да седнете, да се подпрете! Ако случайно ви се допикае се подписвате на сто места, че сте отишли до тоалетната (с точен час) и кога сте се върнали (пак с точен час)! Заплатите са обидно ниски! Отношението на всеки с по-висока позиция във фирмата - арогантно и грубо! Всеки ден - 40 мин. по-рано на работа, за да чистиш като луд. Тези 40 мин. не се заплащат! Ако трябва - оставаш и след работа - пак не се заплаща! Бонуси няма! Задължават те да се обличаш по определен начин, но униформи няма! Всеки сам си набавя нужното! Управителите са момичета и момчета, които толкова много треперат за работата си, че са забравили как се общува нормално!!! На ден се подписват по сто документа, в които си отбелязваш старателно от рожденна дата до настоящ адрес!!! Не дай ди боже да искаш отпуска! Така наречения г-н "ШеФ" е неописуемо груб и неприятен човек. Не получаваш дори едно "добър ден", че цял ден стоиш като роб прав! Г-жа Виктория - крайно невъзпитана жена с абсурдни обноски! Позволяват си да обиждат! Не те уважават! Моля, не започвайте работа в тази фирма! Никой не заслужава подобно отношение! А, ако случайно нямате друг избор и ви се налага да работите спешно - гледайте поне да не е в м-н Fornarina, Bulgaria Mall! Пазете се от тази фирма!!! Уважавайте себе си!!!

Моето уважение, НО във фирма, която се смята за " утвърдена" с " утвърдени стандарти", която твърди , че уважава и клиента, и работника, НЕ би трябвало да се случват подобни безумия, които ще изброя по-долу НАЙ-АРГУМЕНТИРАНО!!!!
  Дано това достигне и до очите и ушите на собствениците, и дано си вземат бележка, което да помогне за следващите служители, на бъдещите клиенти, както и на безценните им Продажби!
  Първо- лошо управление - кофти сработване!! Всякакъв тип " Скъпи "меРинджейки" и "мЕринджейковци" от всички села - обединявайте се!!!" бъде променено на Който работи х2! Който не - вън, бе! Тоест, стига ръководни постове за протежета, Щом продажбите са важни- СТИМУЛИРАЙТЕ БЕ ХОРА!!!!! Все пак нали уж тези фирмички се държат на продажбите?!?! Стига радикални уволнения и нови назначения- фирма с голямо текучество- слаба ракия!!! Трябва добър персолан. качествено обслужвене и мото " продавай, продавай, продавай!!!!! "
  Второ ( но не по значение ) - като искаш нещо трябва и да даваш!! Неможе само да се обещава, трябва и да се дава! Като искаш продажби, ми стимулирай го тоя работник, бе! Като видиш, че продажбите му са в пъти повече от тези, на колегите му продавач-консултанти -Поощрявай, и ще ти се отплатят с труд и желание невиждани по родните магазини !! Като не става и не продава- следващия!!!!!
  Трето ( и то не по значение) - докато овцете са на бюрата, а хората по земята- е няма да вървят гладко нещата!! Небива можещите и кадърни да са на ниски позиции с малки заплати, а в същото време на високи заплати да си клатят краката Пример даващите им управници!
  Четвърто - МНОООГО важно- като се обявява работно време -редно е да се спазва!!! Както за магазините, така и за персоналът им!  Като само немогат да се справят с "тежката" "непосилна" задача- нека някой ги следи тези неща!
  Пето- Трудът на всеки един ваш служител струва пари! Безплатен обяд няма!! Всеки изработен извънреден час- ми плащайте го бе! Лесно е да ги разхвърляте по магазините да запълват дупки! Още по-лесно е да идват 30 минути по-рано! Ама както само знаете- времето е пари!! Все пак не са дошли на доброволни начала!
  Шесто- Три пъти мери, един път режи!!! Първо проверете от ДОСТОВЕРЕН източник какво, кога, защо, как и дали е станало!! Лесно е да се съди, още по-лесно е да се скрие истината! Вземете си бележка и проверявайте добре точно случилите се събития, и чак след това отсъждайте! Някой на някой някъде е някакъв !!
   Седмо- хората, работещи в тези магазини имат нужда от работно облекло, разбираемо е, че поради така стеклото се текучество, породено от по-горе изброените шест точки не е лесно да се закупува неограничен брой работни дрехи. Ми опитайте на 3 или на 6 месеца да им давате на хорицата по някой лев за работни дрехи!
П.С. : залпата от 500лв за продавач е смешна
         заплата за зам. управител от 700лв е абсурдна
         заплата от 900лв за управител е недопустимо ниска
   -----------------------------------------------------------------------------
Клиента е винаги прав!
Към клиента се подхожда само с добро!
Стига глупости и стига арогантно поведение към клиенти от надут и недоклатен персонал и управа! Да, понякога и това се случва в уважаващата и ценяща клиента си фирма!

Работих в тази фирма и съм страшно разочарована от условията, заплащането и некадърните хора, които са на високи позиции. Взимаш 470 лв, работиш по 12ч., ходиш постоянно по заместване в различни магазини, управителите са под всякаква критика - злобни девойки, които не знаят дори елементарен етикет на обслужване... Първоначално ти обясняват как ще взимаш бонуси при добри продажби, впоследствие обаче се оказва, че персоналът е глобен заради напукана плочка в магазина и тогава продажбите нямат значение, защото бонусът ти е вече зачеркнат. Фирмата кара служителите да плащат за всичко, да си купуват сами униформи и обувки, което е недопустимо!
Като цяло тази фирма може да бъде описана с една дума - НЕПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ! Такива са мениджърите, такива са изискванията, такава е заплатата......

Да така е...!!!! Хора просто четете преди да започнте работа там...
всичко е така както казват по долните мнения.... Не губете никакво време за мизерни работодатели като тези... Просто продължете с търсенето... :)
все някъде има и свестни ръководители, но не са тези... !!!!!!!!!!

Здравейте, не съм злобна и простовата личност, но това което стана днес събуди в мен не само злобата, но и отмъстителността. Работиш като вол, стоиш прав по 12 часа без право да седнеш в магазина им, чистиш сутрин мин.40 мин. По-рано, които никой не ти плаща, а се потиш като прасе и наистина е безплатно... Искат от теб да си с определени дрехи и те карат да си ги купуваш сам иначе те мъмрят всеки ден... Казват ти, че чистата ти заплата ще е 500 лв. А се оказва, че тия 500 лева са Бруто, подписваш холяда документа за всичко, за да си "завържат гащите", и реално влезеш ли в магазина обуеш ли си обувките, КОИТО ПАК СА ТВОИ, НО ПО ТЕХНИ СТАНДАРТИ, ставаш роб на българския мазен работодател, който дори не смята, че е нормално да казва "добър ден " на служителите си... Там шефове не разговарят със служители или с простолюдието - ПОД НИВОТО ИМ Е.... А да не казвам, че те освобождават от работа точно за 1мин. Днес си там, утре не си, все едно си изписана химикалка, която изхвърлят в боклука... Това е... Скапания български работодател...

Много съм разочарована ,графикът се съобразява само с определени лица,никакъв шанс за развитие,слабо заплащане особено първите месеци без значение дали си изпълнил таргетите си.Голямо разочарование !

Отидох на интервю...  поканиха ме да дойда и да се запозная с работата за няколко часа на другия ден. Отидох и стоях 3 часа и като дойде време да си тръгвам с "управителката" си говорехме за лична карта и трудова книжка и от кога съответно ще започна да работя. Аз работех на друго място и ми трябваха 2 дена да си прекратя договора.
В последствие отидох пак когато е по натоварено за да видя как е.... отново и на другия ден бяхме говорили да започна работа.
Колегите ми предадоха че управителката ще събира кандидатите който са й харесали и ще гледа как обслужват клиентите в магазина.
И тая управителка не помни какво е говорила ли... променила си е решението ... даже нямаше достойноството да се обади, а иначе се оплакваше че предното момиче изкарало 2 седмици и повече не се появила без да се обади дори... явно има защо !!!
И сега след още две седмици нова обява ! Успех !!!
Иначе за работата доколкото разбрах караш по цял ден повечето пътиот 10 до 9 без да сядаш, може да има и по-малки смени но рядко. Почиваш един ден както се разберете с колегите. Магазина ми се видя разхвърлян все имаше някакви несгънати дрехи и не си даваха изобщо зор.

работих за тази фирма и осъзнах много неща в последствие. Фирмата като цяло живее в заблуда - вижда ясно че има оргомен човекопоток, но не прави НИЩО, за да промени нещата. Напускат НАЙ, НАЙ кадърните хора - с опит, с езици, с образование, с желание за работа и амбиция за развитие, а остават НАЙ злобните, НАЙ лицемерните, НАЙ необразованите хора, който чрез лицемерието и унизителното си отношение успяват да изгонят тези хора. Това отношение се толерира, и най вече е наложено от management, който се състой от жената на собственика ... другите напуснаха (разбира се! ).

Условията за ужасяващи - няма сядане по цял ден, трябва задължително нещо да вършиш и дори да си излъскал на всякъде, никога не е достатъчно - Никога !!! Здравословните проблеми са факт за много служители, а психическият стрес е безумен.

По моловете наистина е мъка ... назначен си да работиш в един обект - примерно Scandal, но понеже има недостиг на персонал (защо ли???), те размятат по всичките им други магазини, в който отиваш и си безполезен, защото не си имал възможността да научиш стоката или да получиш адекватно отношение.

Няма адекватен HR (освен Мира, която дава всичко от себе си, не се знае до кога), и заплатите се правят по ЛИЧНО УСМОТРЕНИЕ, a не по процент от продаденото. Тоест трябва да се харесаш, иначе духаш супата.

Слагат те на договор за 600/700лв. като ти плащат остатъка в бонус. Към 1000лв. докават продавачите в центъра. 1100лв касиер или по добър прдавач, 1200 зам. управител, 1400-1500лв. управител. Но всичко е по договаряне - ако смятате да почвате си искайте повече !!! Хубавото е че те осигуряват перфектно (дори и на бонуса). Тази информация е само за центъра.

По моловете е мн зле - 500-600лв МАКС !!! За трагична експлоатация!

Има и готини колеги, но решат ли да останат във фирмата се превръщат в лицемери. Интригите са нон-стоп особено в центъра, и за съжаление всичко произлиза от УПРАВИТЕЛИТЕ (повечето), който вместо да сплотяват екипа, го делят и подтискат постоянно.

Ако сте адекватен млад човек, уважавайте себе си и не си губете времето в тази фирма. Няма развитие, и за 1000лв/ (което според тях е извънземна заплата) ти скъсват нервите и здравето.

Само трябва да погледенете шефа на фирмата и ви става ясно - дори няма елементарното възпитание да поздравява служителите си.

Дано съм помогнал на всички :))) Успех!