МиБМ Експрес ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,проф. Цветан Лазаров 117&markers=София,проф. Цветан Лазаров 117

МиБМ Експрес ООД

1 точка от 26 мнения

При постъпване предлагат на работника договор за подпис, който остава при тях да бъде подписан и от работодател. Карат работника да почне работа, без да си е получил договора. Така за него не остава документ, с който да си търси неплатени заплати. Договарят се за една сума, а в договора присъства само половината от сумата и дават мъгляви уговорки за остатъка.Изнудват те да подпишеш сключване на договор с Пощенска банка за карта за получаване на заплатата, което е свързано с месечни такси, независимо че имаш карта към друга банка.

Изнудват постъпващите на работа да сключат договор за вкарване на заплатата им в карта на Пощенска банка, независимо че имат карта за друга банка. Това е свързано с договор за години и плащане на месечни такси. Лъжат постъпващите с голяма заплата, а им дават да подпишат договор на минималната, баламосвайки ги с устни уговорки. При напускане на работа от служител отмъщилението им е невнасяне осигуровките за последния
работен месец. По-точно внасят ги със закъснение след безброй разправии и чак след подадена жалба до НАП!

Няма по-смешни заплати в Пловдив, в момента

Сега тук говорим за Стара Загора, ситуацията е адски зле тука, нон стоп няма хора, на всички позиции, шофьора взима 940 лв нощно каране, след 6 месец парите се увеличават с подигравателните 50лв т.е 990лв и бонуси имало, абе таван на заплащането всеки месец през първите 6 месеца 1150 лева в Стз! Даже и след 6 месеца пак ти плащат 990лв нето и бонус отново 1150лева, здравната осигуровка е атрактивна на 700лева хахаха Уауа смаах.!!! И така дестинация направление за шофиране е Стз пчелиново, и в 22часа почваш до 04 00 часа, Борис Едрев е човека тука в Стз на интервюто Борис не сваля много звезди, КАЗВА ТАКА: НА ТЕБ ШОФЬОРА НЕ ТИ Е ЗАДЪЛЖЕНИЕ ДА ТОВАРИШ, АМА ДА НЕ ГЛЕДАШ МОМЧЕТАТА как се мъчат да товарят помагай им, удряй им по едно рано хахах, викам на момчетата им плащаш да товарят, а на мене не ми плащаш да товаря?!? А ми плащаш да карам нали Борис?? Той вика да, но ти Христо си дошъл да се заяждаш, и аз естествено не започнах работа, и отношението на тоя Борис не ми хареса АРОГАНТЕН И НАХУЛ Е, ЗА СТАРА ЗАГОРА ГОВОРЯ!! сега ще ви дам и телефония му номер:0885600037 да му звънните от Пловдив е Борис Едрев да ги попитате кога той ще товари и кара Хаха, бусовете са 2002г модел Citroen стари боклуци дръгели ахха никога в тази фирми, и сега лятно време вътре е 50 градуса! За това :НЕ ПИТАЙ СТАРИЛО, А ПИТАЙ ПАТИЛО!!

Не се занимавайте изобщо с тази фирма пълна скръб във всяко отношение

Пиша от името на двама вече бивши служители на въпросната фирма. Започнаха работа като куриери със собствени бусове с разлика от месец-два. Обещанията бяха за подсигурени по 50 стопа на курс и около 100 км на ден. Единият край София, другият до Самоков и Ихтиман. Това бяха обслужвашите райони. Двете момчета трябваше да изпълняват куриерски услуги до тези райони срещу съответното заплащане на доставка на парче. От тези суми те трябваше да наливат гориво, да поддържат колите си, да отделят за амортизация и да остава по нешо за тях за храна и живот.
Какво обаче се получи? Накараха ги да подпишат едногодишни договори с 3-месечно предизвестие. Започнаха работа. Километруте на ден не бяха 100-Ина, а 200 и отгоре. Стоповете /адресите/ не бяха 50, а максимум 30. За хамалогията да не говорим. Така наетите служители даваха пари за гориво от себе си, за да вършат работа на фирмата.
Издържаха по-малко от месец. Мениджърът или както там се води, отказа да промени условията по заплащане. Двамата напуснаха, след като не получиха и стотинка за положения труд и разходи. До края на уж изпитателния им срок оставаха повече от 2 месеца.
Намериха си друга работа. И тия дни получиха съобщения от фирмата, че трябва да платят неустойка от по 2000 лева. Предстоят дела. Търсят адвокат.
За наглостта на този работодател нямам думи.
По-далече от тази фирма. Зашото схемата им е ясна - някой да им работо за своя сметка...

За кой град са отзивите
Моля инфо за Габрово и Бургас

Некоректни,неадекватни,бавят пари и не плащат обещаното. Селска фирма - и писма да разнасят йм е много. Не знам от къде си изкарват парите

1. Заплащането е ниско спрямо натоварването което има във фирмата, обещания за "нарастване" на заплатата след изпитателния срок, неподлежи на коментар.
2. Уважението от колегите и от менидмънта - дикакво или докато имат полза от теб, няма дискусия за проблемите и решението им, налага се мнението на 1-2 шефове и неподлежи на обсъждане дори и да е грешно като подход (а то в повечето случаи е грешно ), всява се умишлен хаос за да се тупат в гърдите че видите ли нещата нестават така както искате, а както се каже.
3. Привилвгии - никакви, няма ваучери за храна, няма плащане на извънреден труд, няма бонуси ако недай си боже си бил болнични, не че бонусите са огромна сума, нямаш и обедна почивка.
4. Сигурност никаква нито от към охрана,нито от към това да бъдеш уволнен ако не правиш това което ти се каже поне докато си в изпитателен срок.Нямаш и сугурност във раздрънканите има коли който не се отрмонтират когато е нужно, и се молиш като грешен дявил да бъде закарана в сервиза, да ти се даде крушка за фар или чистачки, пълно малумие.
5. Колкото до работата нямаш време да дишаш не толкова защото има много пратки, а защото районите за обслужване са ужасно големи и физически предвид и пътната обстановка е трудно да се покрият.В други фирми това се прави от 3 или 4, но тук си сам, и гониш срокове, и клиенти.
6. Потенциал - никакъв шанс за развитие каквото и да правиш колкото и да си добър, почваш на едно място и там си оставаш докато ти писне.
7. Местоположението е горе долу добре ако разполагаш със собствен автомобил, ако си пеша ти трябва поне час време преди работното ти време за да си точен.
8. Относно колегите мнението в много разтегливо, има готини и точни хора на които може да се разчита за всичко, но има и такива (80 % ) дето само и единствено се стремят да те натопят.
9. Какво да кажа за работната среда ужасна и под всякаква критика, всеки с претенции, клюки, инсиноации, лъжи, дебнене, неподчинение, и какво ли още не.

С две думи ако сте решили да работите за тази фирма или трябва да сте дебил или просто не започвайте, много бързо ще се разочаровате от всичко което се случва там.
УСПЕХ

Изключително лошя фирма! Нито да си клиент, нито да си работник в нея! Заплащането е малко за работата която се върше. По високо поставените хора в тази фирма в началото се държат прилично и любезно и после започват с по неприятно поведение. Не препоръчвам тази фирма за нищо!! Единстево ако нямате никакъв друг вариянт за работа и имате нужда от каквито и да е пари, тогава отивайте. Ема и добри колеги, но тези които са от повече време там, са си повярвали твърде много и си позволяват твърде много! Не те обучават както трабвя, но когато не направиш нещо както трябва си носиш последствията. Единствения + е,че събота и неделя се почива и на националните празници. Не се вързвайте на лъжите и любозностите които ви подмятат мениджърите. Изобщо не започвайте там работа. Всеки месец започват нови хора и след месец и половина напускат поне по 2ва!!! И все пак на тези които решат да започнат работа в МиБМ експрис - УСПЕХ!!!