Инвестбанк АД /img/frontend/nomap.png"

Инвестбанк АД

Уважаеми,УЧУДЕН от Централен клон Варна ще се въздържа от споменаване на вашето име и въпреки невъзпитанието ми,което афиширате по-долу,ще ВИ говоря на ВИЕ.Нещо,което ВИЕ явно сте "забравили" да направите,въпреки опитите си да покажете Вашата интелигентност.Първо искам да отбележа,че като за служител сте доста запознат с моята биография що се отнася до постъпването ми от другото работно място,та чак до странните случки,които съпътстваха моята работа.Второ що се отнася до килограмите ми те са 73 и отговарят на височината ми и най-важното чувствам се прекрасно,за разлика от други.Трето има много банки с много по-високи заплати,нещо с което Вие явно не сте наясно.Във връзка с това не сте разбрали причината за идването ми в банката,нека и това да ВИ разясня.Със сигурност не е ниската заплата,която ми предложиха,поради факта,че вземах от предното си работно място доста повече.Относно останалите нападки по мой адрес,мисля,че е нормална злоба от Ваша страна при създалата се ситуация.Така,че при прочитането на Вашето мнение ги подминах с ирония и най-вече ВИ съжалих,поради начина на безсилие по който се опитвате да опровергаете истината.А относно болничните,които се наложи да ползвам ще кажа само,че ако в България имаше закон защитаващ бременните жени и майките Вашият „професионалист” ДИАНА ТОДОРОВА със сигурност щеше да си понесе последствията в съда.Не на последно място бих отбелязала,че интелигентните,умните,възпитаните,кадърните и добре завършилите началното си образование хора,не използват изтрити цитати на писатели и мислители.Просто,защото през житейския си път човек сам осъзнава грешките си,грешките на другите и т.н. и най- вече сам създава за себе си велики мисли.Надявам се,че ще успеете да поправите последното си написано изречение,просто защото е с неправилен препинателен знак.Най-накрая бих Ви БЛАГОДАРИЛА от сърце,на Вас и на всички останали,че ми направихте услуга да се махна от това работно място и че си направих поредния извод в живота,какви хора съществуват.

Уважаеми,УЧУДЕН,ще се въздържа от споменаване на вашето име и въпреки невъзпитанието ми,което афиширате по-долу,ще ВИ говоря на ВИЕ.Нещо,което ВИЕ явно сте "забравили" да направите,въпреки опитите си да покажете Вашата интелигентност.Първо искам да отбележа,че като за служител сте доста запознат с моята биография що се отнася до постъпването ми от другото работно място,та чак до странните случки,които съпътстваха моята работа.Второ що се отнася до килограмите ми те са 73 и отговарят на височината ми и най-важното чувствам се прекрасно,за разлика от други.Трето има много банки с много по-високи заплати,нещо с което Вие явно не сте наясно.Във връзка с това не сте разбрали причината за идването ми в банката,нека и това да ВИ разясня.Със сигурност не е ниската заплата,която ми предложиха,поради факта,че вземах от предното си работно място доста повече.Относно останалите нападки по мой адрес,мисля,че е нормална злоба от Ваша страна  при създалата се ситуация.Така,че при прочитането на Вашето мнение ги подминах с ирония и най-вече ВИ съжалих,поради начина на безсилие по който се опитвате да опровергаете истината.Не на последно място бих отбелязала,че интелигентните,умните,възпитаните,кадърните и добре завършилите началното си образование хора,не използват изтрити цитати на писатели и мислители.Просто,защото през житейския си път човек сам осъзнава грешките си,грешките на другите и т.н. и най- вече сам създава за себе си велики мисли.Надявам се,че ще успеете да поправите последното си написано изречение,просто защото е с неправилен препинателен знак.Най-накрая бих Ви БЛАГОДАРИЛА от сърце,на Вас и на всички останали,че ми направихте услуга да се махна от това работно място и че си направих поредния извод в живота,какви хора съществуват.

аз работя в централното управление на банката от година и 6 месеца.за това време разбрах че няма как да помръднеш от позицията на която си назначен,да научиш нещо различно от това което е в работата ти,да вложиш творчество или нещо такова.демек само зацикляш без никакъв напредък.започнах на 800лв което за стартова заплата е добре,но от там нататък нито стотинка нагоре,това според мен не е нормално а говорих с шефката ми.неща като бонуси,ваучери за храна и 13 заплата дума не може да става за тях.вътрешен контрол се чешат по цял ден и следят кой кога излиза и пускат тъпи анкети докато старото управление буквално изнесе банката.най-гадното нешо е полицейщината,всеки служител трябва да попълни формуляр с личните данни на себе си,жена си,майка си,баща си и нейните майка и баща+какво притежават със номера на нотариални актове и т.н. движимо недвижимо имущество. Е това не е ли обидно?!! като колектив мисля че е добре,в моя отдел няма напрежение и работим спокойно,но вие сами си преценете. друг много голям минус е че служител от един отдел не може да кандидаства за позиция в друг когато прецени че се е изчерпал в досегашния си и иска да научи нещо ново.
Мнението ми за тази банка се покрива с повечето тук .За съжаление наистина е шуробаджанащина там .И най жалкото е че г-жа Славова няма поглед явно върху тези неща. Как може един директор на клон в София да нареди на подчинените си да дадат по 20 лева и задължително всеки да присъства на концерт на Нели Рангелова само защото му е приятелка ? Ама това е нищо де .. няма сигурност , няма охрана , само клюки , интриги и ходене при началниците да се топи този и онзи .
като прочетох последното мнение нека кажа че морал е последното за което мислят главата на рибата. лъжи и далавери и разврат и връзкарство срамме е че съм работил а който кандидатства за работа първо да мисли заслужава ли си да си цапа трудовата биография в тая банка
отношение -- няма данни -
Здравей, офисите са към клонове и във всички се предлагат продуктите на банкат с изключение може би на тези които са в съдилища,агенции по кадастър, общини и др.и са с по двама трима човека персонал-счетоводител касиери...
отношение -- няма данни --
в тази банка да длъжност директор плащат по-малко от специалист на други места; шефовете са не-еволюирали мутри с копринени панталони, мокасини и бели чорапи и манталитет на Бай Ганьо - да минем евтинко, да послъжем където може, да уволним който не слуша. Шефа пуши на среща, без да му хрумне да попита пречи ли на някого. Принципите на работа са гъзолизането, подлизурството, имитацията, нажагдачеството, страха от шефа, полицейщината, липсата на принципи. Колегите работят там, защото могат да си въртят личните далавери и защото другаде не биха ги взели."
до Жасмина
Здравей, в тази банка свободните позиции не се обявяват,назначават се познати по шуробаджанашки ред...за кадърност няма да говорим...случайни хора не се вземат....а и незнам долко си запозната, но на твое място не бих кандидатствал в (Ибан)к...успех

до Жасмина

Единственото,което лъха от този отговор е лицемерие.Та това са пълни ГЛУПОСТИ!Я си прочети внимателно мнението,та злобата лъха от там!хахахах.Та аз не съм единствената с такъв проблем в тая банка,сигурно и за другите момичета,които са били освобождавани по същия начин ще кажеш че са некадърни!Май всички неудобни сме некадърни!ХАХАХХАХА

Женина, прочетох ти измислиците и по-точно глупостите за ТБ "Инвестбанк" АД - клон Варна и реших, че не трябва да се оставят неопровергани. Между другото искам да ти кажа, че аз съм един от тези, които са назначени в банката без протекции, първоначално само на базата на автобиографията, а след първите шест месеца изпитателен срок и на показанато в работата. Това, че написаното от теб е с много правописни грешки ще го подмина и ще обвиня учителите ти в началното училище. Това, че отправяш нападки към главната счетоводителка и то не към професионалните и качества, а към поддържания изряден външен вид ще го приема и оправдая донякъде заради очевадни пропуски във възпитанието ти и проявление на просташка злоба и завист! Като мъж ти го казвам, да изглежда значително много по-добре от теб въпреки голямата разлика във възрастта и то в твоя полза! Проблемът си остава твой и за натрупаните 80 килограма от папкане и неподдържане търси вината в себе си! Колкото до идването ти в банката то наистина стана с протекции и анонсирана висока квалификация и професионални възможности. Сама твърдеше, че в ДСК имаш голям опит, била си главен касиер, шеф на офис и сега имаш настоящи амбиции. Да, ама не! Наистина заплатата в Инвестбанк е доста по-висока тази в ДСК и разните гръцки и други банки. Трябваше само да си я заслужиш, но ти не можа. Това е истината за идването ти в Инвестбанк - по-високото заплащане и нищо повече. Твърдението ти, че колегите останали много доволни от твоята помощ и работа изобщо не е вярно. Чисто и просто бяха ужасени от твоята несръчност, невъзприемчивост и честно казано - некадърност. Ти може би сама го разбра и какво направи - започна интензивно да се обучаваш и придобиваш знания и умения? Не разбира се, започна да си взимаш болнични и то с такива диагнози /всеки път различни/, че всеки средношколец, които иска да си извини отсъствията би се дълго смял! Накрая въпреки всичко ще ти напиша една английска поговорка /съмнявам се, че ще я разбереш, но все пак ... / "Когато корабът не намери пристанището, за това не е виновно пристанището ... " Сигурно е, че в банката има много неща, които трябва да се променят и подобрят. И в колегите не всичко е изрядно и не всеки си тежи на мястото. Има достатъчно проблеми за решаване, но ти така и не ги видя за да ги опишеш и поставиш /може би за това трябва доста да знаеш и разбираш/. Да и аз не ги пиша тук, защото не е това мястото за решаването им. Искрено ти пожелавам да си намериш високоплатена и престижна работа и да докажеш, че Инвестбанк е изгубил един страхотен специалист, но честно казано много се съмнявам в това. За последно ще перефразирам един средновековен мислител – Бенедикт Спиноза, който е каза, че невежеството не е аргумент. Затова и в твоите писания няма аргументи а глупости. Всичко добро ти желая?Женина, прочетох ти измислиците и по-точно глупостите за ТБ "Инвестбанк" АД - клон Варна и реших, че не трябва да се оставят неопровергани. Между другото искам да ти кажа, че аз съм един от тези, които са назначени в банката без протекции, първоначално само на базата на автобиографията, а след първите шест месеца изпитателен срок и на показанато в работата. Това, че написаното от теб е с много правописни грешки ще го подмина и ще обвиня учителите ти в началното училище. Това, че отправяш нападки към главната счетоводителка и то не към професионалните и качества, а към поддържания изряден външен вид ще го приема и оправдая донякъде заради очевадни пропуски във възпитанието ти и проявление на просташка злоба и завист! Като мъж ти го казвам, да изглежда значително много по-добре от теб въпреки голямата разлика във възрастта и то в твоя полза! Проблемът си остава твой и за натрупаните 80 килограма от папкане и неподдържане търси вината в себе си! Колкото до идването ти в банката то наистина стана с протекции и анонсирана висока квалификация и професионални възможности. Сама твърдеше, че в ДСК имаш голям опит, била си главен касиер, шеф на офис и сега имаш настоящи амбиции. Да, ама не! Наистина заплатата в Инвестбанк е доста по-висока тази в ДСК и разните гръцки и други банки. Трябваше само да си я заслужиш, но ти не можа. Това е истината за идването ти в Инвестбанк - по-високото заплащане и нищо повече. Твърдението ти, че колегите останали много доволни от твоята помощ и работа изобщо не е вярно. Чисто и просто бяха ужасени от твоята несръчност, невъзприемчивост и честно казано - некадърност. Ти може би сама го разбра и какво направи - започна интензивно да се обучаваш и придобиваш знания и умения? Не разбира се, започна да си взимаш болнични и то с такива диагнози /всеки път различни/, че всеки средношколец, които иска да си извини отсъствията би се дълго смял! Накрая въпреки всичко ще ти напиша една английска поговорка /съмнявам се, че ще я разбереш, но все пак ... / "Когато корабът не намери пристанището, за това не е виновно пристанището ... " Сигурно е, че в банката има много неща, които трябва да се променят и подобрят. И в колегите не всичко е изрядно и не всеки си тежи на мястото. Има достатъчно проблеми за решаване, но ти така и не ги видя за да ги опишеш и поставиш /може би за това трябва доста да знаеш и разбираш/. Да и аз не ги пиша тук, защото не е това мястото за решаването им. Искрено ти пожелавам да си намериш високоплатена и престижна работа и да докажеш, че Инвестбанк е изгубил един страхотен специалист, но честно казано много се съмнявам в това. За последно ще перефразирам един средновековен мислител – Бенедикт Спиноза, който е каза, че невежеството не е аргумент. Затова и в твоите писания няма аргументи а глупости. Всичко добро ти желая?Женина, прочетох ти измислиците и по-точно глупостите за ТБ "Инвестбанк" АД - клон Варна и реших, че не трябва да се оставят неопровергани. Между другото искам да ти кажа, че аз съм един от тези, които са назначени в банката без протекции, първоначално само на базата на автобиографията, а след първите шест месеца изпитателен срок и на показанато в работата. Това, че написаното от теб е с много правописни грешки ще го подмина и ще обвиня учителите ти в началното училище. Това, че отправяш нападки към главната счетоводителка и то не към професионалните и качества, а към поддържания изряден външен вид ще го приема и оправдая донякъде заради очевадни пропуски във възпитанието ти и проявление на просташка злоба и завист! Като мъж ти го казвам, да изглежда значително много по-добре от теб въпреки голямата разлика във възрастта и то в твоя полза! Проблемът си остава твой и за натрупаните 80 килограма от папкане и неподдържане търси вината в себе си! Колкото до идването ти в банката то наистина стана с протекции и анонсирана висока квалификация и професионални възможности. Сама твърдеше, че в ДСК имаш голям опит, била си главен касиер, шеф на офис и сега имаш настоящи амбиции. Да, ама не! Наистина заплатата в Инвестбанк е доста по-висока тази в ДСК и разните гръцки и други банки. Трябваше само да си я заслужиш, но ти не можа. Това е истината за идването ти в Инвестбанк - по-високото заплащане и нищо повече. Твърдението ти, че колегите останали много доволни от твоята помощ и работа изобщо не е вярно. Чисто и просто бяха ужасени от твоята несръчност, невъзприемчивост и честно казано - некадърност. Ти може би сама го разбра и какво направи - започна интензивно да се обучаваш и придобиваш знания и умения? Не разбира се, започна да си взимаш болнични и то с такива диагнози /всеки път различни/, че всеки средношколец, които иска да си извини отсъствията би се дълго смял! Накрая въпреки всичко ще ти напиша една английска поговорка /съмнявам се, че ще я разбереш, но все пак ... / "Когато корабът не намери пристанището, за това не е виновно пристанището ... " Сигурно е, че в банката има много неща, които трябва да се променят и подобрят. И в колегите не всичко е изрядно и не всеки си тежи на мястото. Има достатъчно проблеми за решаване, но ти така и не ги видя за да ги опишеш и поставиш /може би за това трябва доста да знаеш и разбираш/. Да и аз не ги пиша тук, защото не е това мястото за решаването им. Искрено ти пожелавам да си намериш високоплатена и престижна работа и да докажеш, че Инвестбанк е изгубил един страхотен специалист, но честно казано много се съмнявам в това. За последно ще перефразирам един средновековен мислител – Бенедикт Спиноза, който е каза, че невежеството не е аргумент. Затова и в твоите писания няма аргументи а глупости. Всичко добро ти желая?Женина, прочетох ти измислиците и по-точно глупостите за ТБ "Инвестбанк" АД - клон Варна и реших, че не трябва да се оставят неопровергани. Между другото искам да ти кажа, че аз съм един от тези, които са назначени в банката без протекции, първоначално само на базата на автобиографията, а след първите шест месеца изпитателен срок и на показанато в работата. Това, че написаното от теб е с много правописни грешки ще го подмина и ще обвиня учителите ти в началното училище. Това, че отправяш нападки към главната счетоводителка и то не към професионалните и качества, а към поддържания изряден външен вид ще го приема и оправдая донякъде заради очевадни пропуски във възпитанието ти и проявление на просташка злоба и завист! Като мъж ти го казвам, да изглежда значително много по-добре от теб въпреки голямата разлика във възрастта и то в твоя полза! Проблемът си остава твой и за натрупаните 80 килограма от папкане и неподдържане търси вината в себе си! Колкото до идването ти в банката то наистина стана с протекции и анонсирана висока квалификация и професионални възможности. Сама твърдеше, че в ДСК имаш голям опит, била си главен касиер, шеф на офис и сега имаш настоящи амбиции. Да, ама не! Наистина заплатата в Инвестбанк е доста по-висока тази в ДСК и разните гръцки и други банки. Трябваше само да си я заслужиш, но ти не можа. Това е истината за идването ти в Инвестбанк - по-високото заплащане и нищо повече. Твърдението ти, че колегите останали много доволни от твоята помощ и работа изобщо не е вярно. Чисто и просто бяха ужасени от твоята несръчност, невъзприемчивост и честно казано - некадърност. Ти може би сама го разбра и какво направи - започна интензивно да се обучаваш и придобиваш знания и умения? Не разбира се, започна да си взимаш болнични и то с такива диагнози /всеки път различни/, че всеки средношколец, които иска да си извини отсъствията би се дълго смял! Накрая въпреки всичко ще ти напиша една английска поговорка /съмнявам се, че ще я разбереш, но все пак ... / "Когато корабът не намери пристанището, за това не е виновно пристанището ... " Сигурно е, че в банката има много неща, които трябва да се променят и подобрят. И в колегите не всичко е изрядно и не всеки си тежи на мястото. Има достатъчно проблеми за решаване, но ти така и не ги видя за да ги опишеш и поставиш /може би за това трябва доста да знаеш и разбираш/. Да и аз не ги пиша тук, защото не е това мястото за решаването им. Искрено ти пожелавам да си намериш високоплатена и престижна работа и да докажеш, че Инвестбанк е изгубил един страхотен специалист, но честно казано много се съмнявам в това. За последно ще перефразирам един средновековен мислител – Бенедикт Спиноза, който е каза, че невежеството не е аргумент. Затова и в твоите писания няма аргументи а глупости. Всичко добро ти желая?

С голямо желание ще разкажа моята история в тази така наречена банка и ще изразя мнение.Напуснах си работата в банка от която не искаха да ме пускат и ми предлагаха повишение на заплатата но аз много сбърках и реших  да започна  в Инвестбанк Варна.Всичко стана естествено чрез връзки както и всички останали кадри в тая "банка"са назначени.АЗ поне досега обяви за работа от тях не съм виждала.Както и да е.На 2 ден от назначаването ми започнах да работя за да се доказвам все пак бях на изпитателен срок,въпреки че за първи път се сблъсквах с банково счетоводство и единственото ми предимство от предната банка беше работата с пари.Колегите от офиса останаха доволни от помоща.След 20 дена работа ме вика ГЛАВНИЯ СЧЕТОВОДИТЕЛ НА клон Варна-Диана Тодорова и започва да ми говори глупости от рода на-да не би да имаш семейни проблеми,нещо не се справяш  и накрая -Биг брадър те наблюдава.Стоях и гледах тая омазана до краката с 1 тон пудри,фондьотенове и гремове и си викам тая нормална ли е?И така след 1 седмица ми прави проблем Главната касиерка на клона-ИЛИАНА незнам ква си че в една от пратките ми нямало 20 лева.След моето искане да се прегледат записите от камерите при преброяването на ЦП след 1 час от първото обаждане госпожата ми съобщава че парите са намерени.ХАХАХа каква простотия нали?Както и да е.Най интересното е че днес преди да ми връчат уволнението колежка ми разказва за подобно прекратяване на договори при изпитателен срок на много колежки преди мен.Просто на някой не му става изгоден и измислят някоя мръсотийка за да го махнат.КАКВА СЪВЕСТ Г-ЖО ТОДОРОВА?КАК  ЛИ СПИТЕ ВЕЧЕР?

аз работя в централното управление на банката от година и 6 месеца.за това време разбрах че няма как да помръднеш от позицията на която си назначен,да научиш нещо различно от това което е в работата ти,да вложиш творчество или нещо такова.демек само зацикляш без никакъв напредък.започнах на 800лв което за стартова заплата е добре,но от там нататък нито стотинка нагоре,това според мен не е нормално а говорих   с шефката ми.неща като бонуси,ваучери за храна и 13 заплата дума не може да става за тях.вътрешен контрол се чешат по цял ден и следят кой кога излиза и пускат тъпи анкети докато старото управление буквално изнесе банката.най-гадното нешо е полицейщината,всеки служител трябва да попълни формуляр с личните данни на себе си,жена си,майка си,баща си и нейните майка и баща+какво притежават със номера на нотариални актове и т.н. движимо недвижимо имущество. Е това не е ли обидно?!! като колектив мисля че е добре,в моя отдел няма напрежение и работим спокойно,но вие сами си преценете. друг много голям минус е че служител от един отдел не може да кандидаства за позиция в друг когато прецени че се е изчерпал в досегашния си и иска да научи нещо ново.

Г-жа Славова ,
уволнява всички близки и познати на бивш служител на банката без да имат някакви нарушения в работния процес .
Като ги принуждава до пускат молби за напускане по чл.325/взаимно съгласие/от ТК
Уважаеми колеги , неподписваите