Инвестбанк АД /img/frontend/nomap.png"

Инвестбанк АД

В тази фирма само си изгубих времето...

HR-ката беше долу-горе свясна, както и ръководителя на отдела, за който бях кандидатсвала, но все едно след като обещават нещо, а после не си го спазват.

При мен интервюто мина долу горе добре, в края ми обещаха да ми върнат обратна връзка, разбира се, не го направила аз все пак реших да позвъня две седмици и половина след интервюто... за радост ми отговориха на обаждането със следното изказване от HR: "ами към мен все още не е достигнала информация, нищо не мога да ти кажа, ще ти се обадя допълнително"...

Не ми се обади...
Това не е професионално поведение....

Като цяло, днес си любимец утре си вън, без обяснения, без значение колко си работил, без значение колко пъти са те поставяли на изпитателни срокове, колко пъти са ти намалявали заплатите, и да си вършиш работата стимули никакви, отношение нула - длъжен си им, че ти дават даже заплатата....

Здравейте, кандидаствах за работа в инвестбанк. Бихте ли ми казали на кое число превеждат заплатите и след колко време след като си подписал договор?

Благодаря.

Преди време бях на интервю в ЦО на банката в София. Мога да кажа, че отношението към мен беше чудесно. Интервюто беше на професионално ниво. Разбира се, не мога да кажа какви заплати предлагат, тъй като обикновено банките на този етап от събеседването питат кандидатите какво заплащане очакват, но те самите не дават оферта.
В крайна сметка обаче аз оставам с изключително негативно впечатление, защото имах категоричното уверение от страна на банката, че ще получа обратна връзка - независимо дали отговорът им е положителен или негативен. Много е глупаво да обещаваш нещо, да поемаш ангажимент за нещо, което не можеш да изпълниш. Цялото чакане и над 30 минути събеседване си бяха чиста загуба на време.

Работих в тази банка повече от година . Никога през живота не съм търпял такова унижение както през тази една година . В тази така наречена банка използват хората като парцал или по точно докато психиката им издължи . Ще ви дам цитат от бившия си ръководител - ""като не ти отърва си тръгвай.Тук се работи така"" . Заплащането е повече от мизерно . Тотално се нарушават правата на служителите като работно време и длъжностна характеристика.

Привет! Искам да изразя възхищението си от любезните и усмихнати служители в клоновете на бул. Шести септември и на ул Бенковски в Пловдив. Дори клонът в НАП Пловдив, където има винаги опашка, работят експедитивно и бързо, което заслужава уважение, за разлика от клона в Рилон Център, от който съм възмутена!!! Хора, не ходете там! Очаква ви минимум 30 минути чакане и нерви! Вчера например, за сетен път се уверих, че там не работят за клинта. Директор клона отсъстваше, по сведение на двамата охранители, колко удобно, нали? Работеха само двама служители, а чакащите бяха много. Обяснението беше, че има болни от грип. Как в другите офиси винаги има заместващи и работещи!? Винаги работи и само едната каса и там пак чакаш! Никаква гъвкавост и грижа за клиента.
Ако шапката на банката е от истински, милеещи за нея ръководители, би трябвало отдавна да са променили ситуацията в клона на Рилон център в Пловдив!!!

кандидат за работа съм в Инвестбанк за клон извън София, друг град. Последните мнения за банката са стари от 2014г, бихте ли споделили каква е работната среда и заплащането в момента - 2017г?! Благодаря!

Ако банката е кораб, то приемете, че този кораб е корабокруширал преди няколко години, но дупката е толкова голяма, че никой не може да изгребе навлизащата вода.
Не пазарна банка с изключително лоша среда. Огромно текучество на кадри, ниски заплати, лошо отношение, антисоциална среда.
Това не е банка а финансова къща, управлявана от едноличния собственик под диктата на някои партии.
Човешкия капитал се третира като бреме и като овца, която трябва да бъде стригана и издоена до край. Не се лъжете да постъпвате там.
Една от най-неприятните лица в банката е Людмила Стоева, представете си кадър на БКП.
Тази банка е рекордьор по сменени изпълнителни директори. За 20-тина години над 35 са минали през тези постове. Изцяло зависима фирма от политиците. Изхода е ясен фалит. Ако искате да останете без работа отидете там.

А някой нещо да каже как стоят нещата за Пловдивските офиси?

Тази банка и викат малкият Юнионбанк. Всичките дето никой не ги пожела в ПИБ ги събраха там.. Значи давам им още максимум 2 месеца и се почват големите изхвърляния на топ специалисти. Винаги съм се чудил защо собствениците си мислят, че некадърниците съсипали една банка могат да развият друга?