ЛИБХЕР https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Индустриална зона с.Радиново&markers=Пловдив,Индустриална зона с.Радиново

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Здравейте!Какво ви е мнението за позицията "Заварчик без опит към отдел Бетонна техника" ?????

Този сайт е регистриран в САЩ, но не спазва нито едно законодателство и никакви закони, нито има някаква етика или спазва норми на благоприличие и морал.

Освен, че това е сайт - фантом, без данни за контакт или регистрация /тук е момента НАП, КЗЛД и ЦСБОП да се намесят с проверка/, не е възможно човек да се свърже, не се отговаря, няма обслужване на практика и това е сайт, в който поради липсата на контрол върху публикуваната информация - допуска побликуването на нецензурно съдържание, съдържание подтикващо към насилие, дискриминация, расизъм, подофилия и т.н. досега не съм срещал тук само терористични постове...

Публична тайна е, че хората знаят това и се възползват от липсата на контрол, за да публикуват лъжи, клевети, да фалшифицират постове и правят каквото си искат, затова сайтът вече е известен в България като хейтърски и недостоверен и вече никой не го взема на сериозно!

Започвате да ставате смешни, информацията за бонусите и превилегиите, които сте оповестили стоят както на таблото в столовата, така и в обявите за работа в джобс-а за завода, това не са секюрити документи. :-)
Информирайте се малко повече, преди да пишете!

От имейла на Любен Чавдаров, калкулация на продукти във финансовия отдел, се вижда, че 347 човека работят само в администрацията. Това са поне 500 000 лв. нето за заплати. Отделно се плащат пари за пътни, обяд, допълнителна здравна осигуровка, спорт, танци, психолог, масажи, диетолог, купони за покупки, бонуси за качество на работата, коледни и още много други социални придобивки. Сега разбрахте ли защо само връзки вършат работа, за да бъдеш назначен в администрацията? А собствените им сътрудници пращат имейли с тази вътрешна информация, за да се похвалят…

Няма нужда да замазвате положението и да се опитвате да затворите устите на хората! И в чужбина има анонимни сайтове, където може да изразиш мнението и опита си за дадена фирма! Публична тайна е, че назначенията в Либхер стават само с връзки! Шефове чакат рушвет, че да се задействат. Вкъщи имаме хладилник Либхер, но следващият едва ли ще бъде тази марка!…Имиджът сте си го изградили сами!

Здравейте някой с мнение за Либхер Радиново?

хм

Сайта Бг Работодател е регистриран в САЩ, но не спазва нито едно законодателство и никакви закони, нито има някаква етика или спазва норми на благоприличие и морал.

П.С.
Цяла година се опитвам да се свържа с някой от сайта /администратор в България, регистратор в САЩ.../, но безуспешно. Няма отговор. Дори на уведомлението ми на адреса им на регистрация в САЩ.