ЛИБХЕР https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Индустриална зона с.Радиново&markers=Пловдив,Индустриална зона с.Радиново

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Ето начин как може да си изкарате странични доходи от интернет:
Аз лично си докарвам до 200$ на месец.

Здравейте.

Положението е следното:

Тази година с намален персонал, се направиха 1 000 000 хладилника.

Това става с постоянни извънредни смени в събота, в някои случаи и втора смяна.

Почти редовно се карат хората, след първа или втора смяна до останат за около два часа отгоре.

Уж доброволно, за доработка.

Хората се разбунтуваха, но им обещаха 200% за тези съботи.
Да отбележа, че тези проценти са на малката основна заплата без бонусите!

Повечето работници се съгласиха, но през новата година пак ще е на 150% както е по закон. 2021 пак ще се гонят такива бройки. Най-вероятно и по големи, понеже вечно не им стига!

Ако си болен или под карантина дори за 1 ден, ти вземат за месеца проценти под формата на бонус, който дават за да не се вземат болнични.
А накрая на годината пак ти режат проценти, дори един ден да си взел през цялата година!

Поради тази причина, масово идват болни и заразяват останалите!

Даже хората ходят да дават, кръв за да си вземат почивен ден и да си свършат някаква работа.

Поне кръводаряването печели!

Основната заплата е ниска и се покачва с хиляди бонусчета, за да може да те режат когато и както им е изгодно.

Хората изнемогват от работа!
След извънредна работа в събота, в неделя започваш нощна смяна. И реално нямаш почивен ден за две седмици!

А ако работиш извънредно и втора смяна, реално на 3 седмици имаш само един почивен ден!

Уважение няма, дори когато си вършиш работата си навикан!

Не веднъж са хващани да режат времената на хората, уж случайно!
Интересно, как програмата не обърка веднъж в полза на хората, а все в полза на фирмата!

Заплатата не е толкова зле, но спрямо работата не си заслужава!

Един човек върши работата на колкото се може повече длъжности!

Прост пример:
Дават 2.5% увеличение на заплатата, но това е само на основната заплата, без бонусите. Веднага след това пускат съобщение, да сме благодарни и да го броим за 5%, защото в държавата имало 2.5% дефлация.

Жалка картинка, толкова е зле, че не може да се опише.

Текучеството е огромно и всеки който работи, търси друга работа за да избяга.

Единствената причина да останат, е че имат кредити, и ако сме честни и другите места не са много по добре.

Напрежението е огромно, направо съсипват здравето на хората.

Столът е ненормално скъп и некачествен.

Може да вземеш храна за 2лв. от фирмата. Но може да си купиш с тях само, уж здравословна храна и ако не ги използваш ги губиш. Масово взеха да си носят храна.

Лятото в завода е нечовешка жега!
Ако не си от град с транспорт за съответната смяна, плащат около 7 лева на ден, за най-далечните дестинации!
Но това се облага с данък понеже е към заплатата и не стига за нищо!
Амортизацията и рисковете по пътищата, са за ваша сметка сметка!
По една от линиите пътуват много хора и искаха автобус, но им отказаха с официално фирмено съобщение с думите, че им било по-изгодно да им плащат пътя!
Е как да не е?

Не могат да се опишат всички безсмислици там, безкрайни са!

Надявам се, че съм бил полезен!
На думи там всичко е много красиво, но на практика е кошмар!

Здравейте, какво Ви е мнението за инженерните позиции във фирмара? Обмисмял да кандидатствам като технолог, но ще се радвам на малко повече информация за очаквано възнаграждение, отношение и т.н. Благодаря!

В тая фирма сладките позиции не се раздават на късмет

Принципно в Либхер не си ли на някоя сладка позиция, без значение дали си се наредил с връзки или с късмет, не си заслужава. То по принцип това важи за 99% от фирмите в България. Така че нищо ново под слънцето.

С алчност и шуробаджанащина може да съсипеш и най-мощната фирма

Не се занимавайте да започвате работа в Либхер Марица. Не си заслужава вече. Главоломно напускат хората всеки месец. Само и аз чакам да си намеря работа другаде и бягам. Много работа, малко пари. Организацията куца яко.

Не е много трудно да се досетиш

Здравейте, изкажете мнение за развойната дейност. Защо толкова често търсят инженери климатични инсталации в развойна дейност.