БОЛКАН ЕДВЪРТАЙЗИНГ ЕНД ДИСТРИБЮШЪН ООД /img/frontend/nomap.png"

БОЛКАН ЕДВЪРТАЙЗИНГ ЕНД ДИСТРИБЮШЪН ООД

Моля да се изтрие мнението

Също така това важи и за позицията оператор на компютър, а истинската длъжност е Фаактурист-счетоводител.що се отнася до работната обстановка, не е място за нормални хора. Няма време и възможност за обучение, задълженията непрекъснато нарастват, няма как нормален човек да се обучи за 4 дни на счетоводни документи и банкови операции. Колегите са нови, счетоводството също. Като тип работа задълженията непрекъснато се променят, човек не знае да говори по служебния с един куп хора или да си върши задачите.

Най-некоректната фирма която съм срещал някога, удобряват те, започваш пробно да работиш с различни колеги. Като дойде време да бъдеш със супервайзора, който трябва да те научи на правилата на фирмата, той не го прави. След 2 седмици ти казват, че ще ти пуснат договор и да подготвиш документи и на 3тата седмица те гонят, въпреки, че всички колеги казват, че се работиш добре. Използват ти труда, без да ти дадат 1 стотинка затова време, а през това време имаш разходи, за да можеш да ходиш на работа, а и документите струват пари.

Здравейте на всички които не могат да се натъкнат на никаква информация за тази прословута фирма! Ще започна със г-н КРЪСТЬО ТОПАЛОВ! и един лек "съвет " към него:
1.На следващите си интервюта да не идва по КЪСИ ГАЩИ ами да се облече със нещо прилично!
2.Да не закъснява като вече е поел ангажимент за така нареченото  "интервю" от него (и прекия му ръководител)! И да не се чудят  кои от двамата ще проведе интервюто!
3.Да вземе да си изяснят какво точно търсят като длъжност и да си променят така наречената от тях позиция "МЕНИДЖЪР ДИРЕКТНА ДИСТРИБУЦИЯ"!
A сега да Ви споделя: Търсят си "МЕНИДЖЪР ДИРЕКТНА ДИСТРИБУЦИЯ" обявата тече във jobs.bg вече 3-4м., попадам доста често на тази обява! наскоро реших да кандидатствам. Фирмата я пуска за пореден път на 16.08.2012г., решавам и кандидатствам на 17.08.2012г. и виждаш ли в края на късния следобет ми се обаждат да ме поканят на "интервю"! И така до дата за интервю. Както споменах г-н Топалов закъсня (преглъща се! мога да поема мн. критики за това, но все пак ако има друг кандидат разбираемо е), появи се по къси гащи (е това вече ме подразни мн.), след което в процес на разговора разбирам, че зад позицията "МЕНИДЖЪР ДИРЕКТНА ДИСТРИБУЦИЯ" се крие позицията СУПЕРВАЙЗОР с което нищо не отговаря по така обявената  от тях длъжност (и това се преглъща)! Но чашата преля като г-н Топалов ме попита: "какво прави супервайзора"? само където не се изсмях и не му казах: "Длъжностна характеристика ли да ти кажа"!  Всичко приключи за мен точно тогава в този момент и си направих равносметка каква фирма са! "Интервюто" протече все едно сме на ИЛИЯНЦИ на пазара има няма за 10 мин. и г-н ТОПАЛОВ приключи, а ми да та той самия е супервайзор! След всичко това си дадох равносметка, че не желая да бъда част от техния екип!
 Написах коментара защото днес 23.08.2012г. за пореден път обявата е пусната! Е поне да съм полезен на хората които ще го прочетат това.