"Булмаш инженеринг" ООД - ХЛЕБОЗАВОД ТРАКИЯ /img/frontend/nomap.png"

"Булмаш инженеринг" ООД - ХЛЕБОЗАВОД ТРАКИЯ

Заплащане изключително ниско. Заплата се дава след повече 2 месеца работа. Работил съм в поддръжката. Почти няма схеми на машините.Единият шев е работил като библиотекар, а другият в казармата - офицер. Направете си сметката - в казарма ли искате да работите. Машините са много стари и се чупят непрекъснато. Работно облекло дадоха на 3-тия месец. Всичко тотално остаряло. Отношението им към теб е като към роб. Лъжат в надниците. Дават ти пари когато те решат. За това има голямо текучество. Работил съм във всичките хлебозаводи в Хасково, но такова чудо не съм виждал другаде. Колегите са много добри и разбрани, но и те се оплакват, че ги осигуряват на 4 часа, а някои ми се оплакаха, че не ги осигуряват.
Зада започнете работа там трябва да се въоръжите с голяма доза търпимост. Чувствам, че скоро ще фалира.
Най-големите специалисти по хляба и изделията там са от малцинствените групи и без образование.

kak se plashta tam kato rabotnik....

За работа в хлебозавот тракия
Тел за враска 0899524097

За работа в хлебозавот тракия
Тел за враска 0899524097

Хлебозавод Тракия е един от "големите" работодатели в гр. Хасково, който не зачита работниците си.
Работното време е незнайно - работи се от когато трябва, до когато трябва. Глоби се раздават като бонбони. За заплащане за изванареден труд не може и да се говори. Работиш извън работно време и си глобен, защото си на работа!
Всичко изброено по-горе не се отнася за по-голямата част от персонала, която е от ромски произход. Там се наблюдава нещо друго- мързел голям, глад голям. Или с две думи, малко работят, но за сметка на това похапват топъл хлебец.
Ако сте ром, заповядайте! Това е Вашето място, ако ли не - нямате място там!