Виденов Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

Виденов Груп ООД

Зле е хора в тази фирма Мебели Виденов. Нищо общо с това, което е на интервюто. Мизерно заплащане, защото няма как да си стигнеш таргетите на мебели, матраци и проекти на кухни. Глоби за това глоби за онова. Биг брадар слуша и гледа на камерите. И накрая, като вземеш заплата си взимаш и много успокоителни. Таргет за месец: матраци 50000.00лв, мебели 80000.00лв, проекти на кухни 100000.00лв. Това е непосилно за който и фа е при положение че всички мебели са с ниски цени. Прибираш се с ужасно главоболие всяка вечер понеже не можеш фа си ползваш и обедната почивка от близо единадесет часовия си работен ден.

Проектант на кухни във мебели Виденов, трябва да прави на месец, за да може да вземе заплата от 1200.00лв таргет от 100 000.00- поръчани по проект кухни, 80 000.00лв - мебели и 50 000.00лв - матраци. За какво да учи човек и да си блъска главата. Това са непосилни и необмислени изисквания за таргети.
Чертаеш като откачен поцял ден. Работния ден е близо 11 часа. Нямаш право на почивка, защото неможеш да смогнеш. Глоба за това, глоба за онова. Само гледат и слушат на камерите Биг Брадър.
Това е атмосферата във Виденов.
Добре дошли новопостъпили, да ви е честито прецакването.

Моля собствениците направете одит на назначенията които е направил Изпълнителния Директор, Росен Николов последните 3 години и в какви отношения е той с тях!? Ще останете МНОГОО....О....О УЧУДЕНИ.....!?

Положението е много зле там. Като започваш работа в склада в село Столник големи обещания, а пък после се започва с глобите, камери има навсякъде и те дебнат и за най-малкото нещо да кривнеш, отделно те режат от извънредните часове, които си натрупал и накрая вземаш някакви мизерни пари за цялата работа. Като отидеш да си подаваш молбата за напускане започват едни увещания как нещата от следващия месец ще се оправят и така нататък. Началниците и те се сменят често на склада,защото условията са неприемливи. Докато бях там на работа не съм чул някой да е доволен пък. Всеки да си направи извода дали да започва там. Моя съвет е видите ли обява за работа от Виденов направо я подминавайте.

Добри Виденов,не се прави така,имай уважение към хората,не трупай грехове,че ще ги плащаш.Няма ненаказано зло.А ти завидно трупаш активи в злините си към хората.

Ужас, ако тая Биляна не се махне от там, както бързо се разрастна фирмата, така бързо ще залезе!