Петров ПМ /img/frontend/nomap.png"

Петров ПМ

На Бойко Калфин ще кажа ,че има хора ,които не знаят на кой свят са и той е един от тях.
Петър Петров е бизнесмен и си затваря очите там където неговите ординарци си ги отварят,затова той е дваш пъти по виновен а и Петрова е толкова тиха ,че мисля ,че се приказва много там където немога да чуя.
Това си е една семейна фирма,която никога неможе да се издигне в нещо социално.
Вина ги точно толкова ,колкото и ги оправдавам,но немога да не му призная ,че Петров се крепи в тази аморфна среда в България.

Здравейте, тъпо е само да плюем работодателите в конкретният случай собственикът Петър Петров си е супер , даже може да го кръстят Социална служба - Петров .За съжаление обаче има "ординарци" , които "омазват" визията на фирмата.Най-бързият пример е многократната смяна на операторите и инженерният персонал , пак не върви , обаче мениджмънта си е същият ? На госпожа Павлина ( предполагам Василева ) , ще кажа , че фирмата е добра , хората я развалят и то не колектива .Пазарджишката прослойка е на мода , ако сте там от селата пробвайте се , ако имате здраве и нерви за губене, също . Имате ли собствено мнение и мислите логично , пробвайте другаде. В момента явно тече смяна на поколенията , търсейки се хора , които да бъдат обучени и да вярват във "вожда" .Ако тази фирма издържи реална проверка от институциите в сбърканата ни държава ще я препоръчам и на университетския си преподавател , сега обаче не , защото ми се завършва.Имали цехове и извън София за там да каже нещо някой , че за тях нямам представа .В крайна сметка важното е да се работи , българинът никога няма да се научи да отстоява своето .Калпав народ , слаба държава ! Покорен и мързелив работник , бедна фирма.

До колкото знам от мой роднина който е от дълги години в тази фирма. Е това че  фирмата е много-добра и заплащането е много-добро. А тези които немогат да се справят със задълженията си на работното място те критикуват и плюят...

Пълни глупости Румба. Не лъжи хората....... Фирмата е супер зле , Служителите не са доволни. Обещанията са гоолеми  от началниците и  са само за да ви заблудят да започнете работа. До шестият месец всичко варви добре вдиггат ви заплатата с някоя друга стотинка и до там. Вашето развитие във фирмата е до шестият месец след това,когато дойде моментътв който искате да ви вдигнат заплатата излиза така , че вие не си вършите добре работата и нямате уснование да претендирате за повишение. Когато стане проблем по машините топката се прегвърляв башите крака и вие го отнасяте. Работната среда е пълна мизерия. Ако имате работа моят съвет е да не я напускате точно заради тази фирма , Но ако сте човек без достоинство и се мразите това е вашето място!!!! Успех

Фирмата е добра .Заплащането е на време и точно. Машините до-голямата част са нови има постоянна работа и ангажираност.Колегите и колежките са супер. Ръководтвото е стегнато до работния минимум.Всичко върви гладко и безаварийно.