Петров ПМ /img/frontend/nomap.png"

Петров ПМ

Явих се като кандидат за позицията ''Оператор на металообработваща фреза'' Освен, че загубиха мойто и тяхното време, се наложи да си тръгна по- рано от работа, което съответно аз ще трябва да отработя. По- лошото е, че съм със две висши образования и над 3 години опит на позицията, за която търсят човек и ми предлагат 850лв заплата, но ЧИСТО!!!! От там на сетне си правете изводите що за фирма е това. Условията на труд бяха като в някой Африкански завод. Хората работят по над 8 часа (по собствено желание) като за това не им се плаща нищо над стандартното за час труд! Оставям на вас да си правите изводите!

Може би най - лошото място, на което съм работил. И съжалявам, че съм работил. Не съветвам никого да започва там.

Много хубава , страхотна фирма ,приветливи хора , чистота и ред навсякъде .Бонуси към заплатите , екскурзия в Мароко , може и на село , колегите те уважават и то здраво те уважават .Вече за N-ти път си сменяват името , е така да угодят на хората , да се чувстват по-европейски. Заплатите са правопропорционални на желанието за работа .Абе №1 в бранша.

ПЕТРОВ ТЕХНОЛОДЖИ ЕООД е новото име на това недоразумение. Фирмата е трагедия във всеки един аспект. Вариантите за упадъка са три:1.ръководството КРАДЕ,
2.ръководството е НЕКАДЪРНО
3.ръководството КРАДЕ НЕКАДЪРНО
По-добре приемете работа на автомивка през зимата отколкото да си изгубите време и себеуважение

Направих много грешки и бях уволнен справедливо.

Румен Лазов - като е толкова добра защо сте бивш служител ? И не съм сигурен , че е стегнато и минимално ръководството . Тъпото е , че е на прилично място и с прилични възможности , но има хора искащи и държащия на ниво обикновен под изпълнител , получават си заявчиците , планирането е лесно не се занимаваш с глупости като маркетинг и др.

Прекалено дуалистично заключение от колегата Анонимен :-) , ще обърка хората , които се опитват да се ориентират за фирмата . Всичко си им е добре на хората , имат и на къде да се развиват , "ирония" , "пародия" ? Средностатистическа БЪЛГАРСКА фирма , достатъчно дълго на пазара и с достатъчно неща за продаване за да изплува .

Няма ирония в пародията,но всичко сведе ли си до истината е толкова малко и незначително ,че човек неможе да се побере в точката ,в която се намира.
Бъдете умни!!!

Фирмата с най-добрия мениджмънт в България ,най-добри условия на труд и заплащане и ще се подобрява .Няма нещо , което да не и е наред на фирмата . Бъдете смели и идете там , искате ли да сте оценен и уважен , това е мястото.
ПП Надявам се някой да оцени иронията.

На анонимника , който "ми е отговорил" , знам на кой свят съм .Колко странни птици има , които ги държи само Петров ? Защо е оставил "Меринджей" , който е на тази длъжност десетилетия обаче промените във фирмата са "една напред , две назад"?
Тъпото е , че последно като ходих имаше един шваба дето коли и беси , като питах бъдещите колеги , само се оплакваха ( което е нормално , винаги има две страни ) , обаче ми направи впечатление , че " ръководството " е почти колкото хората в цеха . Ходих и в другите два цеха , единият си е краварник , другият не е лош обаче ми направи впечатление , че момъкът отговарящ за него си плещеше по телефона на турски ? Та не знам , а и стругчетата са има малко старички , ще трябва здраво да се мисли , ако ми предложат работа.