Ексус Маркетс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ексус Маркетс ЕООД

Ха ха ха. Ако ти се пише дай си скайпа и ще си пишем. Тук е място за инфо за фирми а не чат.

Пенкина не съм бивш нито настоящ служител ей ти БОНУС. 89 набор при тези условия и начина на работа и при сключените договори няма как да просъществува. Има нещо не наред в цялата работа.Ще изчакаме да видим още колко договора ще запише фирма Ексус Маркетс и пак ще попишем малко.Продължавате да тормозите хората което лично на мен и колегите не им харесва.Та Пенкина така ли се казваш или не ? Към въпросния Мариян Панчев станахте ми интересен с защитата от Пенкина, е да логично е като си служител да защитиш шефа си ...

Здр, на свички бивши, настоящи и бъдещи служители на Ексус. Работата е супер, от както съм тук се чувствам наистина намясто. Всеки ден научавам нещо ново и ставам все по добра. Опитайте за да знаете, признавам че работата е динамична и не е за всеки. За АНОНИМНИЯ, явно си бивш служител на фирмата, не си успял да се справиш, и са те изгонили. Съжалявам, пожелавам ти успех и горе главата. Ексус не е единствената фирма предлагаща развитие на личността и заплата без таван, ще успееш в следващата. И да директора на Ексус е 89 набор, което само може да ни изпълва с възхищение, уважение, респект и стремеж да сме като него. Малко хора на неговата възраст могат да се похвалят с постиженията на Г-дин Панчев. Успех на всички начинаещи.

Почваме по реда на писане в сайта:
Иван Митев ти си бивш служител кажи си мнението фирменна тайна не важи за бивши служители ако си такъв.
Екатерина ти си настоящ от това което си написала напиасал си, че колегите са ти готини. ОК не спорим навсякаде има готини колеги въпрос е на подход към тях.Написала си че е динамична работата ОК динамична защото така си мислиш ти или там който ти виси на главата.Кандидати винаги ше има ако има обяви на фирмата.
Димитър пич как издържа толкова време това са цели 5 дена.Първо ти си в контактен център или call centre и се очаква от теб да осъществяваш контакт с нови клиенти,Телевизорта се знае от месец ноември за лудницата която прави той.Може и да го намалят ако си забелязвал.Защо не продължи разговора с този добър човечец от Комисията за финансов надзор, той няма право да участва там както и директори заместник директори и каквито и да било там на ръководни постове от банковия сектор.Направи си шоуто и мус е обади ама не си там и му кажи познавате ли еди кой си и знаете ли аз в коя фирма съм и ще инвенстирате ли при нас ? Преди няколко дена от ДАНС дадоха следната информация че и друга финансова къща или айде ВАРЧЕВ финанси са на същото диредже.При тест за коефициент за печалба не се печели напровтив губи се и то доста.
Любо посления по номерацията в листата: Момче не виждаш ли какво се пише ? Да работиш там няма си риташ столчето под бесилката ама момче или ако си сериозен няма да пишеш глупости нали така ? Телевизори лудницата която се прави е колко човек аидват при вас за по няколко дена и след това не ги виждате ?
Към Г-н Мариян Панчев въпросния господин пич ти си 89-ти набор няма как да можеш да си управител или какъвто се водиш там нямаш честа дате познавам, но и като гледам коментарите да припомним влизаш все едно си господар на хората. Миии не си ! Ако имаш 20 човека персонал защо пускаш обяви или който ти ги пуска там ? Ясно е едно че ти 1-во си некоректен към хората т.е. персонала ти по начин на държание сценариите които давате на хората или айде персонала временен при това някак си не вървят.
1-во правете обучение на кадрите си.
2-ро преди да започнат се прави договор айде трудов да не казваме граждански защото това са два различни договора със различна тежест.
3-то Постоянното пускане на обяви е признак, че във фирмата има текучество причините май са на лице.
Успех и направете фирмата първа по коментари във БГРАБОТОДАТЕЛ.

Всички са прави за себе си.

Да, ТВ е на макс.
Да, Панчев вика яко.
Да, взимат хора без опит.
Да, основната заплата е смешна.
Да, звъниш до припадък.

Но ...

Но, ТВ е на макс, защото е утвърдена стратегия.
Но, Панчев вика за да стимулира и винаги ще ти помогне, ако питаш.
Но, дават шанс на всеки да се докаже, не зависимо от опита.
Но, освен основната заплата можеш да си докараш огромна заплата.
Но, ако не звъниш няма да имаш клиенти и пари.

Извода: Опитайте и преценете сами за себе си!

Здравейте! Прекарах в тази фирма точно 5 дни. Бяха ми достатъчно да им разбера глупавите схеми за измами. Всеки разбиращ от финансови пазари ще заклейми фирми като тази.
Първо те карат да звъниш на някакви хора (дават ти сценарий и в случай, че те попитат от къде имаш личните им телефонни номера), за телевизора е вярно, надут е на макс, за да създава впечатление, че видиш ли там много се работило. Ест телевизора звучи на английски та да е по-достоверно. Опитваш се сяркчески да накараш някой да инвестира пари в подобна глупост, но не му казваш, че шансът да ги изгуби е в пъти по-голям от този да спечели дори 5-10% върху парите, които е инвестирал.
За Панчев - и мен ме дразнеше отношението му и прекомерната употреба на думата "ши**но/и/а/е" и т.н Таргетите са безумни и с цел. Заплатата е минимална тъй като искат да имат колкото се може повече персонал. Нямат кой знае какви изисквания към кандидатите, на интервюто дори не ми зададоха 1 въпрос на английски.
Отделно успях да уцеля човек от Комисията по финансов надзор, който ме заплаши ако му се обадя пак.
Та, реших да напусна, защото фирмата не е коректна към клиентите си, не знам как изобщо до сега е просъществувала, а и техните клиенти са всъщност някакви брокерски къщи - ВИЕ НЕ СТЕ инвестиционни посредници а телефонисти, които по цял ден трябва да повтарят едно и също - инвестициите на пари носят много големи дивиденти на шефовете - на Вас не толкова
Това е моето мнение, хич не ми хареса там и се чудя защо започнаха да поникват като гъбки подобни фирми, които се занимават с "акции, финанси, злато, нефт и т.н"

вижте какво аз съм много доволна от работата там.Всички колеги са много готини а на много малко места можеш да срещнеш толкова готини колеги.Панчев също е готин и може ли да ми кажете кой шеф не е взискателен към свойте рабитници.Все пак не са задължили никои да започва работа там има достатъчно кандидати.Работата е динамична.За тези които почват работа не се подвеждаите от негативните мнения а елате и вижте за какво става на въпрос.

Няколко думи от моя милост. Има една такава поговорка за *** или добро или нищо. Аз предпочитам да запазя всякакъв коментар поздравявам Г-жа Пенкина и пожелавам успех и по-малко с енергийните напитки. :)

Поредния защитник на фирмата, да работите там Пенкина ? Всичко което е написано до момента във форума дали ще го потвърдите за начина на работа и не само, но отношението на работодателя към новопостъпилите ? Вярно ли е за телевизиора за почивките както и за работното време ? Тава на заплатата неможе да няма тъй като тук в БГ не сме щатите или някоя друга развиваща се страна. Лицето което е описано като Г-н Панчев и начина му на отношение към персонала си на какво ниво е и вярно ли е че има обиди към тях по време на процеса на работа т.е. званене на хора които НЕ ЖЕЛАЯТ да чуват за тази фирма и да му се искат пари които НЕ СА СОБСТВЕННОСТ на въпросния Г-н Панчев. На колко години е този Панчев и за какъв се мисли какво е учил и до кога ще се търпят такива хора като него и фирми като тази ? Много въпроси,а отговори май няма ? Пенкина как се казвате и дали това е вашата фамилия ?

Аз смятам, че който го мързи да работи, въобще да не идва на интервю. По-добре да отиде за 600лв в някое магазинче, да мие пода 2 пъти дневно и да се сърди на единствения си клиент за деня че е прекъснал мързеливият му ден. Аз съм доволна, не съм там за 300лв макар че това е твърдата заплата, нямам таван на заплатата, а който може да се похвали с това да го направи. Тук ти плащат толкова за колкото си работил, парите се взимат всеки месец на точна дата, без забавяне. Осигуровките се плащат месец за месец а не веднъж на 6 месеца. И съответно ако наистина искаш да прогресираш, имаш този шанс. У спех на напористите и на тези на които наистина им се работи за добри пари. На мързеливите ще кажа - Не губете времето нито вашето нито нашето.