Triada Soft Ltd. / Триада Софт /img/frontend/nomap.png"

Triada Soft Ltd. / Триада Софт

Триада е добро място за работа, има добро отношение, плаща се редовно и подобаващо като за възможностите. В новия офис е по-готино. Колегите са отзивчиви и има какво да научиш от тях. Шефа също. Е, ако искаш космическо ниво, претенциите явно са ти по-големички.

Нека добавя и мнение на човек работил една година и нещо в Триада Софт като програмист (преди няколко години). Имах удоволствие да работя с екипа, добро възнаграждение и съм доволен от професионалното си развитие. Отношението към мен е било много добро. С колегите и ръководителите се разбирах прекрасно. Бяха отворени към новости и подобрения в работата. Това бе най-доброто като усещане място за работа във Варна, което съм имал. Всъщност, имал съм четири, и четирите смятам за полезен опит. Триада считам за най-добро като близост до професия, статус и отношение, както и перспектива за развитие. Доколкото знам, повечето колеги, с които работих са били средно поне три до четири години там. Тоест, показател, че работата си е струвала. За някои от тях чух какви са и следващите им работни места. Уверявам Ви, не можете да идете там ако Ви мързи или не Ви бива. Аз напуснах по собствено желание и лични причини, но с позитивни чувства (а не да заменям работодателя поради негативи). Причните бяха независими от работата там и трудно реших тази стъпка. Всъщност, в Триада забравих как се пише CV и мотивационно писмо, просто защото не ми се е налагало да си търся друга работа тогава и след това. Надявам се да съм бил полезен с това на всички заинтересовани.
* Името е реално, а не анонимно. Може да се провери в самата фирма. Не съм обвързан по никакъв начин с фирмата или ръководството й, освен с добрите отношения и до ден днешен.

Никакво развитие не чакай! Ако не се харесаш на шефката (или ако не харесваш гърдите й) просто нямаш място там. Творчество - друг път! Преструвки и претенции за работа. Заплащането е ниско и всичко е субективно. Свободно време има, щото всеки го мързи.