ЛЖ ООД - CBA /img/frontend/nomap.png"

ЛЖ ООД - CBA

Забележките са ми насочени към колектива в СБА гр. Нови пазар. Аз съм клиент. Не се предлагат картите с които се събират стотини на базата на покупки. 50% от клиентите не са и чували за тези карти. Другото което прави впечатление е че много често на касите няма от фирмените торбички или такива с по голям размер. Ще дам пример: Ако клиент си напазари стока за 50-60 лв излиза от магазина най- малко с 7-8 малки торбички.На мен лично ми се случи това поисках, да си купя по голяма торба но касиерката беше лаконична: няма. Това беше в рамките на месец всеки ден. Веднъж ми се случи само да ми дадат голяма торба...с пояснението че се плаща.Добре няма проблем по добре да си платя торбата отколкото да се чудя тези 7-8 малки как да ги нося.
Следващата забележка е : Не виждам усмихнати приветливи момичета. Аз също работя с клиенти с пари и всеки ден обяснявам едно и също по 10 пъти,изпълнявам още 3 дейности за 300лв на месец....но не си позволявам да бъда неприветлива към клиента.

Мисля че заплатите са малко по високи от колкото в другите вериги! Аз лично съм доволен, и от колегите и от управителя! Мога да кажа че ако си вършиш добре работата никой не те закача- вярно е че мн се работи, но без работа къде дават пари! и са коректни с парите-
аз съм раотил в Кауфланд 2 г за 250 320 лв без да мръднеш нагоре- никой не те забелязва!

Като клиент на ЦБА мисля, че служителите са много учтиви, незнам как си ги подбирате, но имате мн чаровни касиерки :)

Да си погледнат управителите що за стока са.

мнение от МИМА
отношение бивш служител
към обект/отдел МАГАЗИН
в град Варна
АКО НЯКОЙ СИ МИСЛИ ЧЕ ТАЗИ ВЕРИГА МАГАЗИНИ Е НАДЕЖНА ???МНОГО СЕ ЛЪЖЕ
ТОВА Е ПАРОДИЯ НА НЯКАКЪВ ВИД ТАРГОВИЯ.ОТНОСНО ОТНОШЕНИЕ НА РАБОТОДАТЕЛ
РАБОТНИК ТОВА Е НЕЩТО КОЕТО В ЦЯЛ СВЯТ ГО НЯМА ПЪЛНА НЕКОРЕКТНОСТ?????

Миме, научи се първо да пишеш и прочети малко българска граматика и правопис.
Отношението работодател-работник не е такова, каквото го описваш.
И само искам да кажа, че това е фирма, в която на каквото си постелеш - на това ще легнеш.
Оценката им е напълно обективна!

АКО НЯКОЙ СИ МИСЛИ ЧЕ ТАЗИ ВЕРИГА МАГАЗИНИ Е НАДЕЖНА ???МНОГО СЕ ЛЪЖЕ
ТОВА Е ПАРОДИЯ НА НЯКАКЪВ ВИД ТАРГОВИЯ.ОТНОСНО ОТНОШЕНИЕ НА РАБОТОДАТЕЛ
РАБОТНИК ТОВА Е НЕЩТО КОЕТО В ЦЯЛ СВЯТ ГО НЯМА ПЪЛНА НЕКОРЕКТНОСТ?????

Незнам как е заплащането, но рафтовете в магазините са пълни с едни и същи продукти - няма никакъв изабор. Дали се дължи на менджърския подход на г-н Павленков или на финансовите проблеми незнам, но когато в един магазин няма основни продукти всеки кандидат трябва да се замисли дали има някакво бъдеще там. Дано слуховете, че ЦБА Асет Мениджмънт ще ги купуват са верни за да заприличат на истински магазини.

лж е фирма която е пародия на хранителни магазини това са хора които живеят само със своите амбициии не оценяват хората които наистина могат да им свършат работа а боготворят близачите през чиито очи гледат работодател който гледа през призмата на друг човек няма собствено мнение чиста загуба на време е работата при тях моят съвет като човек с достатъчноопит е не си губете врпемето там не си заслужава там редовият персонал са нищо а другите според симпатиии

Привет!Служител съм на CBA (Горна Оряховица)от 2 години и 6 месеца.Искам да кажа,че като цяло заплащането е приемливо.Не съм доволна от ръководните ни кадри(не само аз,но и колегите ми).Отговорник смените ни Мариета Петрова и Магдалена Лилянова!Не знам в другите обекти как стоят нещата,но специално при нас,се налагат немислими глоби за глупости и то само на определени хора.Естествено на всякъде има любимци на шефовете.но при нас е фрапиращо положението.Извинете,но при положение,че ние нямаме право да дъвчим дъвки,трябва да се отнасяме любезно с всички клиенти(клошари,смръдливи,бездомни и т.н.)все пак те са ни клиенти (това е мотото ни уж),нямаме право да разговаряме с близките си и т.н..Горе споментатите особи нарушават абсолютно всички правила,да не говорим,че близките им влизат не само в склада,но си кръжат из целия магазин все едно е техен.И ние си се чудим,аджаба кога тая шуробаджанащина ще спре?!

магазините са хубави,на хубаво място но много-лошо заредени.....липсват стоки на едни от най-добрите фирми.незнам каква е причината но преди като чели се чувстваше по голямо разнообразие.но моито мнение е като клиент от вътре незнам как е