Страдивариус България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Страдивариус България ЕООД

Работих като продавач-консултант в Страдивариус в мол Сердика и не мога да опиша с думи какво е положението там. Отдавна няма добри мениджъри в този бранд, а тези които даваха всичко за магазина бяха принудени да напусна, защото е много по- важно с кого си си "гъст", а не как си вършиш работата.Новото поколение мениджъри не знаят как да различат потенциала в един човек, какво остава да го използват, а и не виждат смисъл в това. Ако сте студенти се примирете, че такова нещо като съобразяване с програмата ви, няма да има.Работата е тежка и въреки уговорката да си тръгвате в 22:30, преди 23:00 няма да ви пуснат. Важно е да разберете, че вие там не сте хора, а още един чифт ръце, които да сгъват и разнасят дрехи. Екипите са изградени изцяло от жени и не знам , заради това ли, но интригите и връзкарството съпровождат всеки работен ден. Аз бях на 4ри часов работен ден, но това да не ви обърква, че наистина ще работите на толкова- първият месец да, но след това ако имате една 4ка на две седмици е щастие. Последният месец, в които работих там имах общо 34 часа, вместо 20те, които трябва да изработя, но допълнителните часове не се плащат , а УЖ се изчисляват и пускат повече почивка за следващия месец, иначе казано няма как да проследите дали ще ви пуснат повече почивка или не. Често се случва в почивните дни да звъннат и да те извикат на работа , защото "нуждите на магазина са на първо място винаги!!!!".
Отдавна не храня лоши чувства към Индитекс като цяло, но искам да предпазя хората, които ще попаднат в същата ужасна ситуация като мен. Не ви препоръчвам да си пускате CVто там, въпреки че заплащането е добро, не си струва всички тези нерви и това постоянно да си нащрек дали няма да ти звъннат в двата дни почивка, които имаш.

И аз търся малко повече информация за фирмата, виждам че имат пусната обява за deputy store manager но не знам дали да кандидатствам

Някой може ли да даде някакво мнение за фирмата... отношени на работодатели, условия за работа, коректност?