Ключар София ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ключар София ЕООД

Изрично фирмата бе уведомена  да не обезобразява етажната ни собственост с реклами, продължават да лепят върху боядисани и чисти асансьорни врати. Така няма да станем ваши клиенти !

Ще ги викаме да си чистят лепенките от входа, има над 20 нацвъкани стикерчета на всякакви места при току що боядисан асансьор и вход.
Входа се заключва, но те нали са ключари и могат най-нагло да си отворят и да ти налепят лепенките си където им е кеф. Утре очаквам докато спя някой от тези да ми влезе в дома и да го налепи.
ПЛАЩАЙТЕ СИ ЗА РЕКЛАМА ПО ЛЕГАЛЕН НАЧИН - НЕ ПРАВЕТЕ БЕЛИ НА ХОРАТА !

Здравейте, искам да благодаря на фирмата за професионалната работа. Майка ми е възрастна жена, която беше изгубила ключовете си и не можеше да се прибере в дома си – беше изпаднала в шок. След бързата намеса на фирмата, успяха да отключат вратата, без да има нужда от къртене и разбиване – смениха патроните и сега всичко е наред.

Здравейте, благодаря на г-жа Виденова за хубавите думи, радвам се, че работата ни се оценява. Искам да кажа, че съм изключотелно доволен от работата ми в тази фирма. Отношението към нас е добро, а колегите са готини.
Опитваме се да бъдем винаги полезни на клиентите ни и се радвам, че се оценява.

Искам и аз да изкажа благодарности към тези ключари и по-специално към едно момче Ерик, което ми отключи колата бързо и без да ми чупи ключалката. А предната фирма, на която звънях ми казаха, че нямало как да се избегне. Спестиха ми много главоболия и пари.
Благодаря Ви.

Искам да изкажа с няколко думи, благодарности към момчетата от тая фирма, защото имах голям проблем с врата си. Не се отваряше, вътре бяха заключени жената и детето, а те реагираха много бързо.
Благодаря пак, защото детето е на 1 година, а жената беше много се изплашила и тя.