Kaufland Bulgaria / Кауфланд България /img/frontend/nomap.png"

Kaufland Bulgaria / Кауфланд България

Как може да работите на място, на което управителят получава три пъти по-висока заплата?! В шок съм.

Значи щом знаете за

Дашева, Чернев,Славчев, Павлов, Петков ,Тодорова

Плюйте си на Петите и бегайте на далеч с 200

До Касиерките

Вие не виждате ли, че в Никон Дар

Заплатата е по-висока 1300

Направо си подайте Молбите за напускане

Ще ви еба Майката в Путката и Гъза

Вие с акъла не сте добре бе

Да работите на 4 часа половин работен ден

За Минимална работна заплата 400 лева

Идете да видите как Викат ,Крещят

Ти 7 ми и 11 Километър Психиатрията нали знаеш къде е?

Я иди и се Лекувай бе Идиот Прегледай се

Или на Терминал 2 айде

Ще ви Еба Майката на Вас

Здравейте, не мислех да пиша в този сайт ,но смятам, колегите от Банишора преувеличават. Дашева е много добър професионалист, може да е строга, но ако си вършиш работата няма да имаш проблем . Има едни и същи лелки, които следят и пушат цигари само се оплакват от управители и колеги ,които работят за разлика от тях.

Лъжи...лъжи...лъжи!

5600 zagiva! Kade otide kolektiva deto beshe sabran tam? Ot kakto doide Lubomir Dimitrov, vsichko jivo napuska i ne se zadurja... molya da se vzemat merki!

Преди около месец по стечение на обстоятелствата се наложи да напусна работа. Преглеждах обявите в Jobs.bg и тъй като не бързам за започна някъде и предвид стажа ми, мога да си позволя да си подбирам внимателно къде да пускам CV, бях решила, че ако не се получи с няколкото обяви, които бях харесала, ще изчакам до Септември, когато обикновено отново започва по-активното търсене и набиране на хора и ще изскочи моето място.
Една сутрин видях обява на Кауфланд, която горе-долу ми допадна и реших да кандидатствам, викам си нищо не губя. Цъках бутона Кандидатствам и започна едно прехвърляне на 1000 места, докато попълня безброй безмислени поленца и прикача биография разгеле свърши, все едно кандидатствам за НАСА, а не за хранителен хипермаркет....
Мина доста време от този сублимен момент, през което приех оферта от друга чуждестранна компания, за позиция, в която също бях пуснала CV по-рано. Не съм и очаквала обратна връзка, но ти да видиш ми пратиха имейл, в който с лека ирония ми съобщават, че са взели безкрайно трудното решение да не ме одобрят, защото са намерили "по-подходящия кандидат" - викам си ами живи и здрави, то и аз намерих по-подходящата фирма, ама 'айде да не си ги мерим сега, нищо че имам над 10 години стаж за позицията ви, колко да не съм подходяща...

Абе,6000,кво се случва при вас? Из магазините се говори че прайда се бил преместил при вас :))))))) Сложете поне знамето на дъгата отпред да го гали нежно вятъра ;)))

Славчо, маймунolо мръсна, взимай си багажа и се махай. За нищо не ставаш. Май още никой не му е подарил Бикче да се обръсне най-сетне. Ще направиш услуга на всички. Иван Чернев - гибон проскубан. Ние да не сме роби? Увеличи ваучерите, идиот. Това заплати ли са, а? Не те ли е срам, а? Връщай се на село със Славчо да пасете патките и докарайте кадърни хора. Не е толкова трудно. Да не полудявам, че имам 1200 кози на село, и ми трябват двама козари. Плащам 200 лева,да видите вие. Мишоци нихилисти, това сте вие.