Kaufland Bulgaria / Кауфланд България /img/frontend/nomap.png"

Kaufland Bulgaria / Кауфланд България

Често съм се питал - кога ли ще се спука балонът на илюзията, която гради тази фирма, че са едни от най-добрите (та дори смеят да твърдят пред клиенти, че са и най-добрите) и ще лъсне голата истина, че са кръгла 0, с безкрайно комплексирани и смачкани Регионални и Управители, с все по-голямо текучество и все по-малко потенциал на хоризонта. Мисленето, начинът на работа, културата, грижата към служителя, отношението, бързината, с която се случват нещата, са толкова назадничави и дори спрели, че няма накъде повече. Развитие в застой! Отношението особено във филиал Надежда е трагично и комично с такива отрепки, като Съни и Мирославчо...Тая истеричка освен да се почуква с управителя и да вика, крещи, блъска и унижава служителите е пълна нула... Сега Младенчо и Верчето /дето се почукват яко/ ще ни ебт мамата...но мен ме боли фара...бачкам колкото мога не съм глупачка да си давам много зор.. с такива утрепки като мениджмънт...Уважаеми вие сте дъното и всички ви се подиграват... а и някой качиха по 20 кг...май Младенчо не оре достатъчно нивата..Но от колегите Ви пожелаваме само Бел Камък Сенка да Ви пази и там където ни кълнете по цял ден там да ни чакате мммрръшляци долни

Здравейте! Можете ли да ми кажете какво е положението, откъм колектив, и вси4ко останало, в централния филиал в Банишора? И главният управител мъж или жена е?

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Направете и за мршо Миро мршляци https://www.peticiq.com/339875?u=7631466&utm_source=gmail

Защо не можете да си намерите ръководител отдел за Русе на Христо Ботев толкова дълго време?

Ей баджанак, да ти направя второ...момченце?? Женка ти е малко черномръцкава...нищо тъкмо с 2 градуса е по-топла фурната. Черния еклер ще се напълни. В Монтана май обичаха 4х4 първо да си нагазва в калта и л**ната и после през входа за храна...да е по сладко хах седи си в магазина и не бързай..до мога да свърша работа

Миро да го дхаа!Селск мзерник.Само пуши и говори по телефончето. Пълна мизерия е и само ни заплашваш..с какво Бе нищоо бегай се скрий мршльо..от целия екшп ти пожелаваме баджанаци, тъй като не се прибираш...

Всичко е точно!!!Щом всички напускат. Със страх не се държи персонал. Шефчетата са мишки. Опитват се да плашат персонала, особенно каса...каква скорост искате ние сме по 3-4 макс 5...при 20 направени каси...само защо хората не си взимат ваучер за 3 лв...ф София да си ебт мамата и Дашева и Младен и Франки и Жоржи...солкото можем толкова. И какво като ще правите още 2 Кауфланда. Тези пари/над 10000 лв/ за регионален свещи да си купите за вас и семействата ви...то някои ги настигна...господ не прощава мизерници. Това важи и за зругите шефове и крвета дето се издигат с продухване. В магазините да спите няма да ги оправите особенно с тези бавно подвижни мениджъри-свине...А на нас на каса вяма как да искате нещо...елате вие да вебамамата...Дашева да го продуха под вода, а на немеца да му сра в устата мършии...дтаваме като свинеферма, а от витрините вече ме е гнус да взимам нещо...особенно колегите като кажат да не взимам изтекли неща

Честито 6000 подаряваме ви Димитров и нашите съболезвояния. Поне нас ни отървахте. Тоест и тези, които не са напуснали при вас ще си тръгнат. По груб и аругантен човек от въпросният няма. Успех ви желаем!!!

Как може да работите на място, на което управителят получава три пъти по-висока заплата?! В шок съм.