Й. Христов И Партньори - Йордан Крумов Христов ЕТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Лозенец, ЛОЗЕНЕЦ, 24-34, вх. В, ет. 4, ап. 46&markers=София, Лозенец, ЛОЗЕНЕЦ, 24-34, вх. В, ет. 4, ап. 46

Й. Христов И Партньори - Йордан Крумов Христов ЕТ

3 точки от 1 мнение

Фирмата е точно тип семейно предприятие, начело с никак неуважаемите .....!
Дотук добре, но вътре роднинските връзки са страшна работа! Този братовчед, този племенник, тази по други линии се сродява с мъжкия пол/отдел качество и на всичко отгоре в процеса на интервюта непрекъснато се подчертава, че на роднинските връзки не се гледа с добро око!!!;-) това изобщо не е така, но карай, да вървим!
Има и други красиви моменти - за цялото време, в което бях там на работа, не се сетиха по никакъв начин, че са длъжни да ми издадат длъжностна характеристика. за увеличение на заплатата какво да говорим - имахме уговорка за това, но схемата за това беше само предмет на спекулация - при два чужди езика,при повишаване на квалификацията ми, при незнам какво си и т.н. сигурно съм единствения, на когото заплатата дори беше НАМАЛЕНА!!! принудиха ме да напусна и след мен си тръгнаха толкова много хора, че им се наложи да обявят позициите си дори за ръководители - студенти и въобще хора без какъвто и да било опит. ровеха се в личния ми живот и всякаква измет докладваше всяка сутрин на ...... какво съм казал някъде си за тяхната фирмичка. просто съм отвратен от самия факт, че съм работил за такива отпадъци!