Прециз Ал ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Прециз Ал ЕООД

ПРЕДИ 1 СЕДМИЦА СИ СПОДЕЛИХ МНЕНИЕТО, ПОРАДИ НЕЗНАЙНИ ОТ МЕН ПРИЧИНИ Е ИЗТРИТО, НЕ ЗНАМ ЯВНО ОТ АДМИНИСТРАТОРА!!!!
ТА, ПАК КАЗВАМ, КОЙТО Е МЪЖ НЕКА СИ КАЖЕ ИМЕТО, НЕ ДА ПОЛЗВА МОЕТО ИМЕ!!!
ШЕФА ВЕРНО Е МОШЕНИК, НО Е ПИЧ! ПРОСТО "ТАКЪВ Е БИЗНЕСА, НИЩО ЛИЧНО"! ТАКА Е В БЪЛГАРИЯ - НАЧАЛНА ФАЗА НА ИЗГРАЖДАНЕ НА КАПИТАЛИЗМА, И КОЙТО СИ МИСЛИ НЕЩО ДРУГО Е ИЛИ ИДИАЛИСТ ИЛИ ИДИОТ!!!
ТОВА Е ОТ МЕН, МНОГО ВРЕМЕ ЗАГУБИХ В ТИЯ ГЛУПАВИ ФОРУМИ!
КОЙТО МУ ХАРЕСВА ДА СИ БАЧКА И ДА НЕ МРЪНКА, КАТО НЕ ДА СЕ МАХА, НА СИЛА НЕ ДЪРЖАТ НИКОГО НА РАБОТА!!!

ПОЗДРАВИ: РАДОСЛАВ ЕФТИМОВ

Така,като гледам тия дето са го писали са много отворени.ЩО нему го казахте преди като бачкахте там,ами сега се опитвате дасе правите на отваряги ве бастуни.До вчера се мазнехте точно вие дето ги пишете тия неща.Ми то боклука винаги се измита,щото ще стане много мръсно.Просто като не ви изнася никой неви задържа.Няма смиъл от такива тъпи разсаждения.Просто по добрите ви изместиха.Там кадето отивате,и там ще бъдете същите.Надявам се знаете приказката за разваленото яйце.

За заплащането иначе дават редовно заплатите макар исъс закъснение, е не пречи че някои вземат три пъти повече от другите независимо че вършат 3 пъти по малко работа такава е политиката :). За уважението уважават те когато трябва да им свършиш някаква работа :). Имаш превилегията да не ползваш интернет и да не питаш много какво става с фирмата в която работиш защото информацията е конфиденциална ;). За да се развива човек не е нужен интернет. Сигурността е на високо ниво като питаш за нещо нищо не се знае нищо не е чуто а хората които не знаят и не чуват и не знаят идват да им пишеш на Word i Excel ещата за които си питал :). Потенциала за развитие е за развитие обаче в посока надолу. Местоположението е в зона в която ако си пеш на работа ако вали дъжд си кален до ушите ако си с кола трябва всеки месец да имаш стабилни разходи за ремонт. За колегите мога да кажа че които според мен са свестни и не им е в стила да са мазници след до 1 година работа се изнасят. Това е засега има какво да се каже още но символите ми с които разполагам са на изчерпване :)))))0

шефа е мошенник

КО ДА ВИ КАЖА !ТАМ Е СТРАШНА РАБОТА ВЗЕМАТ ТИ ЗДРАВЕТО И НИКАКВИ ПАРИ. Е 350ЛВ ЗА 30 РАБОТНИ ДЕНА АКО ГИ ИМАТЕ ЗА МНОГО...