Прециз Ал ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Прециз Ал ЕООД

кво стана с процентите от варна.стана 5 месеца.

zdraveite az sam kandidat za rabota v taq firma v Ruse i se 4udq za tova 4e polovinata opluvat firmata a ostanalata 4ast q xaresvat.Sega interesuva me dovolni li ste ot vaznagrajdenieto si i struva li si da napuskam starata si rabota zaradi taq firma??

АЗ от шефа съм доволен,ам има една дето му се води и екретарка ,икасиер,отварат голяма.Казвасе Ваня ,братче просто нямам думи за нея.Попиля фирмата,и там е лошото че шефа не вижда кво прави.Много разчита на нея за финансиите.Голяма боза е тая Ваня.Заради нея имаме толкова проблеми вав фирмата.Иначе си е гот.

здравейте колеги! първо-не хулете вси4ко се решава с разговори,второ аз за по4ти две години в нашата фирма видях много имаше и трудни моменти и хубави моменти на който се кефя искренно ,лошите ме нау4иха как да се пазя. ЗА Г-Н ПАВЛОВ или хубаво или нищо аз работя към момента нмого добре с него за фирмата и тя работи за мен.Който желае да работи и да се развива не би трябвало да коментира работни дни , заплащане и так дали.ХОРА ХВАЩАИТЕСЕ ДА РАБОТИТЕ А НЕ ДА ПРИКАЗВАТЕ и да пишете .На ШЕФА офисат работо дори и в сЪбота и неделя заси4ал съм го на разговор в06.30 сутрин така и 19.00 ве4ер в неделя приказвайте си. УСПЕХ ДА СЕ ХВАНЕМ ДА ПОРАБОТИМ МАЛКО А.................

strahotna firma.lijat mnogo bosa hal haber si nyama kakvo stava viv firmata.samo zaplatagii i mrinkat za pove4e.vsi4ki rabotnici da se zamislyat i da si spodelyat mnenieto na bosa direktno.uspeh kolegi

Ако се хванете на въдицата" подизпълнител" да знаете ,че работата е сериозна. Вече сте се заробили и ако не вървите по свирката на Павлов ЗАВИНАГИ значи ще изгорите с доста пари. Договор не се признава. Работи се когато и колкото каже Боса. Когато ти писне и се оттеглиш - гориш. Аз изгорях с 9 000 лв, само. При положение че най-качествената работа на обекта беше изпълнена от нашите момчета. Работниците на прециза постоянно правят спънки на външните. Огнян Арнаудов бърка всичко по обектите и за да прикрие своите грешки ги прехвърля на другите. Лошото е че Павлов вярва само на него. Та бате Оги е косвения виновник да не си получа парите. Откраднаха ми и работници. Други напуснаха защото не можах да се разплатя с тях заради Павлов. За съжаление в България прогресират само такива безочливи наглеци. Успех Ви желая.......

Моето мнение е,че нямат никакво уважение към работниците,да не говорим за заплащането,в момента стрителството е в криза и уволняват наред без причина,след време ще съжеляват,защото не са много специалистите в тая насока.Но тяхна си работа,не се притеснявайте хора има конкуренция,който може да бачка пак ще бачка.

Вярно че се работи по 30 дни в месеца, но има компенсация (особено ако работата е свършена качествено и в срок). Винаги ще има недоволни - няма начин, не всеки става за тази работа! Може би главният проблем е липсата на свободно време, но ако не работиш шефа няма да ти даде!!!!!!!!!

abe momo4eta zashto govorite taka be? zashto parvo nesvarshite neshto a sled tova da pitate za zaplatata vqrno bavqt q no v momenta perioda e malko truden imaite malko razbirane! nemoje po cial den da se 4udish kade da skatavash a posle da umuvash zashto v plika ima tolkova malko kolkoto si izkaral tolkova vzimash nikoi nikade nqma da vi dade pari za tova 4e ste se podpirali cial den!

rabotata e mnogo.ina4e e dobre.samo trqbva da yveli4at zaplatite i da gi davat redovno.