Варекс ООД /img/frontend/nomap.png"

Варекс ООД

4 точки от 1 мнение

Работя вече две години във фирмата и съм много доволен. Забелязах, че много хора се оплакват от бавене на пари и заплати. До сега в тази фирма е нямало такова нещо. Счетоводството е "бяло", осигуряваш се колкото си изкарал. Плащат се извънредни и командировъчни ... Екипа във фирмата сме около 25 човека (сервизните кадри) от цяла България и не се пестят средства  за обучения. Миналата година ходих на командировка във Финландия на обучение..
Има и много добра колегиалност. Ако имаш нужда от помощ при даден проблем си на един телефон разстояние и всеки с каквото може помага. Сравнително млад екип сме (от 20 до 35 години).Получаваш и много човечно отношение и от управителите на фирмата.Приятно е да работиш във фирма, в която се отнасят с теб с уважение. Машините които се продават са много високо технологични и са интересни за подръжка. Работата е разнообразна. Това е моето мнение, ако се двуомите да започнете работа във фирмата (в частност сервиза, така като мога да дам мнение в средата която работя) ще останете доволен.