Сенсата Технолоджис България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1&markers=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1

Сенсата Технолоджис България

Прави ми впечатление, че тази фирма повече от пет месеца пуска обяви за едни и същи позиции. Кандидатствала съм многократно за няколко от тях. Със стабилна и богата биография съм, а нито веднъж никой не ми се обади дори за интервю.
Това е притеснително и предвид на това, че обявите постоянно са актуални, говори за нещо неизрядно в тази фирма, внушаваща добър имидж иначе.
Надявам се да няма злоупотреба с лични данни!

И мен мен интересува малко повече информация за тази фирма. Кандидатствах по няколко обяви за различни позиции в логистиката и не получих обратна връзка. В същото време гледам, че тези обяви вече трети месец се подновяват периодично и се чудя изобщо дали са истински или HR-а им си прави база данни със CV-тата на кандидатстващите.

Да добавете как е било интервюто, а ако има и служители да драснат 2 реда да се знае и какви се реалностите.

Сподели как мина интервюто или как е работата ако са те назначили?

Имам интервю в Сенсата, но когато погледнах тук няма нито едно мнение. Незнам как да го тълкувам. :) Моля да споделите!