Сенсата Технолоджис България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1&markers=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1

Сенсата Технолоджис България

Здравейте, къде мога да подам молба за работа за завода в Пловдив някой може ли да сподели .Благодаря предварително!

Компанията расте доста бързо.В момнета набират персонал за Северозападна България-Мездра,Враца и Ботевград.Определено имаме нужда от нови възможности!Успех на всички!

Здравейте на всички миналата седмица бях на интервю за позицията монтажник елементи в Пловдив.Уж интервюту мина добре първите кандидати ще преминат обучение в Китай.Бих ислал ако на някой от присъстващите на интервюту му са се обадили нека сподели моля Ви.

Ано, като казваш "Финансите" кого имаш в предвид финансовият директор ли или?

Наясно сме, че винаги има недоволни и няма идеален работодател, ама да подхвърляш така разни суми, чул недочул... Защо мислиш въртят едни и същи обяви през седмица?
Искат клалифициран персонал ама ако може без пари!!!
Точно за финансовият отдел говоря, е айде все пак не сме в Африка.
И за какво са ми тъпите им валчери като не мога да си позволя самолетните билети?
Прах в очите на персонала..
Поздрави!

Сензор-Найт протеинах името си на Сенсата Технолоджис България. Планират да наемат над 1500 души в следващите няколко години! Това е позитивна новина и много обещаващо за търсещите работа в региона на Пловдив, София и Ботевград

Много от позициите са обявени в jobs.bg - аз мисля да кандидатствам!

поздрави

Много ми е Х тази компания, не очаквах толкова лоши мнения, но явно има за какво. Направи ми впечатление побликуването на едни и същи обяви които се въртят през седмица, кандидатствах 2 пъти за една позиция, но нямаше никакво обаждане!!! Смея да твърдя, че съм с доста богато CV и дълго годишен опит за позицията за която кандидатствам,дори започнах да се съмнявам в себе си ;-))
и си препрочитах CV-то отново и отново...
След няма и седмица срещам моя позната която е започнала работа на тази позиция и като разбрах на каква заплата.... Направо и се изсмях, 1200 нето, цццц

Понякога много се дразня на такива хора, които не оценяват собствения си потенциял и се съгласяват на всичко само и само да ги назначат...

П.С Аз все още съм си на старата работа на доста по висока заплата...
Последното изречение го написах за мотивация на веки който прочете коментара.
Хора, ценете труда си!!!

Наистина това е фирма за пример, но имам някои забележки. От тази година вдигнаха задължителното увеличение на заплатите от 8 на 12%, но премахнаха безлихвения лизинг на преференциално закупуваните от служителите автомобили. Не че тези 1.5% натоварват толкова бюджета ми,въпроса е принципен.
Друго, което ме дразни е, че наистина не се съобразяват с цената на самолетните билети,които служителите плащат за да могат да използват ваучерите за почивка. Тази година с това с Бали си беше подигравка - скъпи билети, освен това не беше кой знае какво.

Подкрепям мнението на Ано222 същото е и в IMI даже и по зле. Питам се защо не направиха този завод във Враца - по-близко е до този също им ЖП инфраструктура, а и най-важното евтина работна ръка в изобилие за по 300-500 лв. ще работят и ще си пеят Врачаните.Ние ще спечелим, че ще се отървем от Врачаните в Ботевград, а може би няма да е добре защото ще ги заместят с шалварестите от Ябланица и Тетевенско и Луковитско.
Тогава ще е още по-голямо шоу от сега и в двете фирми.

Да са живи и здрави маймуните които работят здраво за да взимате по 3000-5000 лв. Същите маймуни са и в отсрешната фирма IMI.

Да са живи и здрави маймуните които работят за да взимате по 3000-5000 лв. трудно се става човек.Същите маймуни са и в срещуположната фирма IMI.