АКТИВ 02 Аквапарк Несебър /img/frontend/nomap.png"

АКТИВ 02 Аквапарк Несебър

Въпросната г-жа Венера Кръстева за която пише Христо Крумов понастоящем е менаджер на Сънсет Аквапарк Поморие от 2016 година. Мнението ми се припокрива на 100% с неговото. Дори за този период е доусъвършенствала негативите. Стари кадри от миналата година, които са роботили под нейно ръководство така и не се върнаха за сезон 2017. А самият сезон 2017 стартира с доста солиден брой работници от различни отдели подали молби за напускане. Та се чудя въпросният собственик държи да му бъде провален сезонът или целта е да се фалира обекта? Тази "персона" е идеален бушон за изпълнение на задачата,ако това е целта. Нулево качество на обслужване, неподготвен и неквалифициран персонал, надменно и некоректно отношение както към подчинени, така и спрямо клиенти, хаос в управлението, интриги, злословене, настройване, преиначаване, лицемерничене, .... мога да продължа безкрай с характеристиката й. Следваща стъпка да отворя тема и за въпросният Аквапарк под ръководството на госпожата Кръстева.

Не знам какви са условията там, но вземат само връзкари. Аз кандидатствах там 2 сезона и даже никой не си направи труда да ми се обади, а 1 човек, който познавам от училище работеше там, при положение, че тогава беше непълнолетен, а аз вече бях навършил 18, освен това не знае езици по-добре от мен, обаче най-вероятно има някакви връзки там и затова са го взели. Нямам думи направо...

Така... Сезон 2014 приключи. Дали бе успешен или не, това драги ми кандидати за работа за сезон 2015 не трябва да ви тревожи, тъй като "други хора" са тези, които имат тази грижа. Но сега за всички бъдещи кандидати за отдел Маркетинг - организатори на клиенти и касиер туроператорска каса, бих желал да изнеса малко ценна информация, относно какво им предстои и очаква през сезон 2015. Работата е интересна и комуникативна, що се отнася до това комуникацията ви с чуждестранни туристи да е ваше хоби. Работи се всеки ден без почивка през лятото. Вашата почивка ще са дъждовните дни. Молете се да ги има. Заплащат се или поне така беше сезон 2013 и 2014. Заплащането е средното за страната-  700 лв и не очаквайте допълнителни подаяния. За други отдели заплащането е дори срамно ниско -до 600 лв максимум. Специално за вас кандидати за работа в отдел маркетинг искам да спомена за хората, с които ще работите през сезон 2015. Прекият ви ръководител ще бъде една доста психически нестабилна личност на име г-жа Венера Кръстева. За всички говорещи proper English разяснявам - She is mental. Очаквайте една много подла личност, която в началото ви се усмихва и се смее олигофренично, но всичко това е една куртоазия и фалшива демонстрация на това как работната обстановка и сплотеността на екипа й е на отлично ниво. А повярвайте ми, това не може да бъде така докато тя е на работа в Аквапарка. След не дълъг период започва да изпада в своите луди, нестабилни, психически състояния и всичко започвате да го понасяте на гърба си. В разгара на сезона когато настъпи сериозната и обемна работа ще го разберете и усетите. Ще ви изкарва виновни и некадърни дори и за грешки, които зависят да не се допускат от самата нея. Ако се допусне грешка г-жа Венера Кръстева винаги ще си измие ръцете пред шефовете с вас, за да не пострада нейния " професионализъм" и " начетеност ". Чудите се защо поставям кавички ли??? Ами защото не е човек за позицията маркетинг мениджър на Аквапарка. Не владее английски, или просто, ако я чуете как говори английски ще припаднете от смях и съжаление за това жалко същество. Опитва се да говори на руски, но и до там толкова колкото да ви подведе с информацията. Няма фокус и професионално отношение към по-малките туроператори, които въпреки това носят приход на Аквапарка. Отношението й към техни представители е меко казано отвратително  и професионално неетично. Самите те изразяват негативни чувства към нея. Самата тя не винаги е наясно кои туристи за кой Аквапарк имат резервациионен билет или ваучер. Това беше най-баналното за изминалия сезон. Не се притеснявайте от отрицателното ми мнение за г-жа Венера Кръстева, това е и мнението на всички други мениджъри на отдели, на счетоводителката на Парка, на стария персонал и дори и на двамата собственици на Аквапарка, които я държат на работа само заради това, че е нагла и играе твърдо с туроператорите. Но и на тях двамата им е ясно, че тя е скандалджийка, интригантка, която говори лошо за колегите си от другите отдели по време на оперативките и е въпрос на време да я натирят , ако се заемат да й намерят заместник. Внимавайте за нейните протежета, вече са няколко, които й донасят къде какво се случва или какво мнение сте изказали относно нещо - колегата Георгиев и Валчев са перфектните червеи на доносите. Игнорирайте ги и няма да попадате в нелепата ситуация г-жа Кръстева да има готови козове срещу вас, вслучай че вече не сте и удобен и приятен. Имате късмет, че ще срещнете и работите с колежката г-жа Панковска - отговорник туроператорска каса и шеф на отдел охрана. Може би  единственият качествен човек в Аквапарка. Винаги ще ви съдейства, за да избегнете проблем на работното място. Вярвайте й, уважавайте я и я подкрепяйте. Тя е единственият човек, който слага на място онова психичноболно недоразумение Венера Кръстева. Другите шефове на отдели са готини. Вършите ли си работата и те си вършат своята позитивно към вас. Като цяло, лятото ще го изкарате динамично и интересно. Нови запознанства и нетолкова лицеприятни за вас хора - всичко това ще е миксирано и гарнирано с много работа в силния период

Много е готино, изкарваш си супер лятото , много колеги , смях ииии много клиенти в пика на сезона ,но се свиква. Плащат редовно. Ако искате да работите там се пригответе да работите всеки ден , ако не сте болни разбира се и за средна заплата 600 лева.Шефовете плащат квартира , хранят 1 път на ден и ако спазвате правилата правят и ден на персонала - 1 привечер в месеца позволяват персонала за 1 час да се пързаля. Много е яко. Страхотно място, за издръжливи хора.

ОТ РАБОТНИКА БАЙ ВЕЛИН РАБОТИХ  СЕЗОНО МИНАЛАТА ГОДИНАДОБРЕ ОПОЗНАХ РЕДА И ДИСЦИПЛИНАТА И АДМИСТРАТИВНИЯ ПЕРСИОНАЛ. ЗА ДИСЦИПЛИНАТА И ОТНОШЕНИЕТО Н А РЪКОВОДНИЯ СЪСТАВ. МЕН МЕ ЗАРАДВА ЧЕ ИМА НЯКАКВА СИ ДИСЦИПЛИНА И РЕД. НЕ ВЕРНИ ДАНИ ЧЕ НЕ СЕ ИЗПЛАЩАТ. ПО РЕДОВНО ОТ ТОВА ЗАПЛАЩАНЕ НА МНОГО МЕСТА В БЪЛГАРИЯ НЯМА  АКО НЕ СТЕ ЗА ТАЗИ ФИРМА НЕ ИЗКАЗВАЙТЕ  ВАШИТЕ НЕДОСТАТЪЦИ. НЕ ТЪРСЕТЕ ПРОБЛЕМА ТУК.  НЕ ЗАБРАВЯТЕ ЗАЩО НЕ КАЗВАТЕ ЧЕ ТЕ ВИ ПОМАГАТ В КВАРТИРНИТЕ И ОСИГУРЕНАТА ХРАНА. И ОБЩЕЖИТИЕ ЗА ЕДНА ЧАСТ ОТ РАБОТНИЦИТ. ОГЛЕДАЙТЕ СЕ ПО ДРУГИТЕ ОБЕКТИ КАКВА Е ТАМ И ТАГАВА СРАВНЯВАЙТЕ. ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЗДРАВЕ И УСПЕШЕН СЕЗОН. ЗАПОВЯДАЙТЕ СРЕЩА НА МОРЕТО.

Условията в тази фирма са отврътителни,обещават ти едно,а се оказва друго.. Работи се по 12 часа без почивен ден за някакви си 500 лв.Първите 2 коментара са напълно вярни,никакви трудови разпоредби не се спазват в тази фирми,в договора те водят на 8 часов ден с 2 почивни дни,а реално бласкаш без почивен ден. АКО ИМАТЕ МАЛКО САМОУВАЖЕНИЕ НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ С ТЕЗИ МОЩЕНИЦИИИ..

хахахаа . Като пречетох за този Петко и ако е същия направо паднах . Ако става въпрос за същия този е направо уникален идиот . По прост и тъп човек от този не се среща често . Бяхме колеги на пицата и исках да го пребия . Просто няма да има достатъчно време и думи да се опише този уникален индивид . Аз работих известно време в този парк и за условия в сравнение за БГ са добри . Също и заплащането в сравнение с БГ е нормално . Е може и да е по-високо .  Аз съм работил и по САЩ в няколко парка . Незнам защо имате негативно мнения за собствениците . Според мен са разбрани . Правили сме много глупости и не сме имали проблем с тях . Все пак е сезонна работа .

Ако искате да прекарате едно динамично и готино лято, обичате работата с клиенти, то нищо няма да ви навреди да започнете работа. Шефовете са готини, заплатите са като за България. Условията са добри. Не бихте сбъркали с работа в Аква Парк Несебър

Тази фирма е под сякаква критика,никакво уважение кам персонала. Работиш като побаркан без почивен ден по 10-11 часа на ден, за 500-600 лева на месец,който никога неможе да вземеш,защото има глоби за всичко. Работата е много нямаш време за почивкам,който смята да почва там да знае,че цяло лято ще блъска като луд за много малко пари.Пероснала се сменя постояно,защото е много трудно човек да издаржи без почивен ден,ако ти се наложе да отсъстваш по болест,шефовете те правят на нищо,всее едно нарочно си се разболял,за да не работиш... МОЯ СЪВЕТ КЪМ ВСИЧКИ Е НИКОГА ДА НЕ ЗАПОЧВАТ РАБОТА В ТАЗИ СЕКТА....

Ако някой случайно чете това НИКОГА ама НИКОГА да не започва работа в тази фирма. Шефовете са две мутри педали който живеят сякаш са над закона. Не им пука за никой и нищо. Заплатите са ниски, работиш без почивка, работния ден е по 10 часа независимо, че в договора пише 8 и два почивни дни. Договорите са както казах фалшиви, вършат се всякакви измами... Управителят на бърза закуска е ужасен, нагъл тип подобно на шефовете и не му пука за никои и нищо... а да не говорим за отговорника на бърза Петко.. пълен безхаберник, не знае езици, не знае нищоооо. УЖАС !