МСАТ Кейбъл ЕАД /img/frontend/nomap.png"

МСАТ Кейбъл ЕАД

Да попитам каква е горе-долу заплатата като техник за град Варна?

Една от малкото стабилни и лоялни фирми в града. Сигурен съм, че и след 100 години ще я има.

ТИМ-Варна са собствениците на МСАТ! Ако искате да стимулирате изнудването, рекета и мафията - бъдете техни абонати! Новите комплекси на ТИМ се строят с окабеляване към МСАТ - ако искаш да си към друг провайдер, трябва да правиш КОЛЕКТИВЕН ИСК или жалба към КЗК и КЗП, като ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТИ Е НУЖНА ПОДКРЕПА ОТ МЕДИИТЕ !!!

Добро място за работа, ако търсите сигурност, коректност и спокойствие. Ако търсите развитие - не. Има вероятност за повишение, но е по-скоро рядкост. Заплащането е добро. Има ваучери за храна, някакви карти за намаления в различни обекти, имаше и карта за спорт, но я спряха, понеже нямаше достатъчно желаещи. Осигуровките са на пълна заплата, колегите стават, средата е спокойна, има 2-3 фирмени партита годишно. Като цяло става. Обаче ако си амбициозен човек, който иска да се катери по кариерната стълбица, е малко вероятно да успееш. Не е невъзможно, но трябва да си някой гений или да те препоръчат специално. Време е и да повишат заплатите, че инфлацията се вдигна, всичко поскъпна.

Изключително некоректна фирма!Платих си таксите за 3 месеца,след като изтече първия ми спряха услугата и казаха,че не съм си платил!Техническото обслужване и сигнала също са под всякаква критика.Ако искате здрави нерви не се занимавайте с тези мошенници !

хубав е канала няма нищо да ми го прекарате улица цар симеон-васил коларов-40,

Изненадана съм от долните коментари. Очаквах да видя съвсем различни мнения за тази фирма. Като дългогодишен служител, който не се ползва с никакви връзки и преференции, съм видяла само добро отношение от колеги и началство. Не мога да се оплача от заплащането, което, като за стандарта на живот в града, си е повече от добро. Освен това се получава винаги навреме. Осигуровките са на реална заплата. Нещо, което е рядко срещано не само във Варна, а и в държавата. Всички правила на трудовото законодателство се спазват. Колегите са нормални и възпитани хора.  Разбира се, има си и недостатъци, но като гледам какво е положението по другите фирми, просто нямам очи да си оплача от МСАТ.

Какво е заплащането  до 500 до 1000 до .....?
И аз работя в фирмата и при нас е просто смешно и плачевно в всяко отношение.

Служител съм от много време и като такъв, имам доста информация за нивото във фирмата. Заплащането е сравнително добро и всичко би било отлично, ако не беше автократичния стил на управление, липсата на каквато и да е възможност за развитие и пълното отсъствие на мотивационни схени и модели за служителите.
Бихте ме запитали защо все още съм служител. Ами не мога да ви отговоря. Може би единствени заради сигурността, която ми дава в момента. Преди 4 години бих напуснал почти веднага. Невъзможно е да се расте, защото структурата на фирмата не го позволява. Не се влагат пари за обучения и допълнителна квалификация, а ако случайно има - то е за определени хора. Не се стимулира (нещо повече - не се толерира!) креативност, мисъл и обвързаност с фирмата. Методите на управление и комуникация са изключително автократични и на практика всички решения са съсредоточени в един или двама души, които нямат нито желание, нито намерение да споделят или да приемат чуждо мнение. Всеки опит за изказване на мнение, предложение, опит за обсъждане, се потиска и мачка, така че да не се прави почвече. Ако си много настоятелен - ти сочат вратата.

За бонуси, социални придобивки, тимбилдинги, премии и т.н. изобщо не се говори. Непознати са и не е добре да се обсъждат.
Най-лошото е отношението на шефовете. В общи линии по никой начин служителите, които има виждания, идеи, мнение, не са стимулирани, а напротив - мачкат се пряко и коствено, така че да се остане на средно, незабележимо ниво и да не се шава много. Усещането е обидно за всеки уважаващ себе си, средно интелигентен човек. Усещането е за диктатура и липса на възможности, а безнадеждност.