секюрити про /img/frontend/nomap.png"

секюрити про

Заплащането, условията за работа, отношение.. кое от кое по-зле ... Работа 2 на 2 по 12 часа. седиш сам в едно мазе с малко прозорче, което е единствения източник на въздух, втренчен си в 10, ако не и повече монитора, не ти обръщат никакво внимание, държат се грубо. Трудов договор не ми дадоха 2 месеца. Имало е дни в които цял ден никой не слиза да провери жив ли съм, умрял ли съм . Бил съм и заключен дори. По-грубо отношение никога не съм получавал. На никого не препоръчвам тези работодоатели. Радвам се , че напуснах навреме , както и много други колеги. Условията са нечовешки

Само като информация,за да си направите сами изводите.На интервюто бяха съобщени следните условия,10-11 нощни смени-400лв,месторабота Бояна.Какво се оказа,15 нощни смени-400лв,2\2, 17.00-08.00времетраене 15часа,района над Бистрица,гола поляна и почти никакво оборудване,e такъв график виждам за пръв път.Преценете си по колко ви се връзва надницата на смяна,и дали си заслужава да мръзнете на гола поляна на Витоша за тези пари