Смирнов Консулт ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Смирнов Консулт ЕАД

Уважаеми Пепа и Маргарита (макар, че според мен сте един и същи човек!):
Разбирам желанието Ви да работите в модерна и "нормална" компания, но не сте попаднали на точното място. В случай, че наистина сте две отделни личности, Ви моля най-учтиво да напишете коментар, след като напуснете фирмата (зная, че това няма да продължи много дълго време!). Впрочем може и вече да сте напуснали, т.к. в момента все още им вървят обявите за нови ТП-ли.
Каквото и да пишете положително за въпросната фирма, лицата които са в "сянка" са доста "некоректни" и рано или късно всеки разбира това. Жалко, че с подписването на Вашите трудови договори, нямате вного варианти за действие - но проблемът си е Ваш!
Вие вероятно сте на най-ниско ниво в иерархията на фирмата (затова не сте запознати с подробности). Аз държа да отбележа, бях на много високо ниво (почти най-отгоре - имах дори възможност да стана Изпълнителен Директор, но вече бях наясно с нещата!). За това си позволявам да пиша.
Също така, ако някой иска конретно мнение, по-надолу има мои координати.
P.S. Само за Ваше инфо: Проверете какво става с фирмите: Май 2009, Стандарт 17, Хорека про Енд Дистрибюшън - защо всичките са ЗАПОРИРАНИ!!! Аз лично имам изпълнителен лист срещу Хорека в размер на 16 000 лв. (Да! Шестнадесет хиляди лева!!!)

Смирнов консулт ЕАД е компания, на 2 години и не дължи на никакви бивши служители заплати. Пиша това, за да не вярвате на прежде-пишещите и защото съм свидетел, как задълженията на стари служители /където е имало задължения/ се изплащат най-много в рамките на месец-два. Компанията е стабилна, и все повече служители се радват да работят в нея.

фирмата дължи пари на много хора абсурд да ги изплаща предното мнение е на някои новопостъпил който още не знае къде е попаднал.

Уважаеми четящи тази информация, искам да споделя, че Смирнов Консулт е една от най-коректните компании по отношение на служащите. Редовно се получават заплати и всеки служител е доволен от това. Няма никакво забавяне на заплащането, отношенията в колектива са чудесни и хората които работят в компанията са доволни и идват с радост на работа.
Има бивши служители, които действително претендират за заплащания, и онези които имат право, получават заплащанията от предходно време в което са работили за компанията.
В днешните времена, когато постоянно се чете и гледа по медиите, за затънали в дългове за заплащане на заплати различни фирми, е смешно да се каже че Смирнов консулт е компания в дългове. Това не е вярно и нека бъдем коректни към една от малкото компании, която плаща редовно на своите служители.

Уважаеми бивши и настоящи колеги, както и бъдещи служители на Смирнов Консулт.
Дълго време спазвах толеранс към фирмата (аз бях служител на предходната, но те ги менят през 6 мес. и не можеш да им хванеш края), но границата на търпение преля! Аз съм част от екипа наложил марката Мокарабия на българския пазар и се гордея с това! Но, аз ще бъда и част от хората, които ще допринесат, тя да излезе от този пазар (както е казал Ботев: "Силно да любят и мразят"!)
Това е една от фирмите на хора от бившите служби на ДС (между другото и новият МОЛ на Смирнов е от там - пише го в интернет!), които все са невинни, онеправдани, неразбрали, излъгани и т.н., но ЗАПОМНЕТЕ едно: Нито един напуснал служител (аз също напуснах по чл. 327 от КТ - за неизплащане на заплати!), не е останал неочернен и неопетнен от тези хора! Те са готови да сринат всичко направено от теб, за да те изкарат некадърник, крадец и какво ли още не! Всички знаем, че има поговорка "бивша к...а и бивш полицай - НЯМА"! Ще дам малко примери:
Когато Ви назначават, Ви обещават какво ли не, обаче след това, когато влезете във "водовъртежа" се започва едно прехвърляне на топката м/у ръководството - незнам, ще питам, ще видим и т.н. Та Вие започвате да се "оплитате" в мрежите им и измъкването става все по-трудно. А да видите договорите, които трябва да разпишете ... - ставаш ВАСАЛ завинаги!
Само на територията на източна България, дължат неизплатени заплати на бивши служители за около 100 000 лв. (сто хиляди!). Има заведени и съответно спечелени десетки дела, но те са хитри и няма какво да им се вземе, а в същото време НАГЛО ти се смеят, че сигубиш времето. Мога да дам тел. на бивши служители от цялата страна (без СЗ България), в случай на нужда от потвърждение. Една колежка искаше да прати "Господарите" да разследват случая, но все пак хората не са случайни и нищо не излезе!
Всичко, що е написано за Стандарт 17, Стандарт Хорека, Хорека Про енд Дистрибюшън, Смирнов Консулт, 99% е истина!!!
Аз, както и други колеги, дълго време изчаквах да си уредя нещата по цивилизован начин с фирмата/ите, но само се протакваше. Вече съм завел искова молба (въпеки, че няма да взема нищо), но за мое удовлетворение! На всичкото отгоре, Те с цялата си наглост ми изпратиха чрез фирма за вземане (мутренска) хора, които ме помолиха да разпиша ДОКУМЕНТ, в който имаше следното:
-Претенции за пропуснати ползи .......;
-Претенции за открадната техника ...........;
-Претенции за нанесени морални и неморални щети ..........;
-Претенции, претенции, претенции ............. на обща стойност около 500 000 лв. (ДА! Петстотин хиляди лева!)
За тези хора няма правосъдие - така се решават нещата! Датата на връщането на тези мои "задължения" беше изтекла още преди подписването на документа и като гаранция аз трябваше да посоча свой недвижим имот, който да ги обезщети в случай на невъзможност за плащане - т.е. да им го подаря!!!
Пиша това, защото са нагли и безсъвестни хора, които не трябва да бъдат допускани до бизнеса въобще, но за жалост, "бомбата" е заложена още преди демокрацията.
ХОРА, БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ ОТ ТЯХ И ОТ ФИРМИТЕ ИМ!!!
Ако някой има нужда от съвет или иска да провери казаното до тук:
+359879503514

Здравейте.Преди 2 дни ми се обадиха с покана за интервю за днес, дефакто след 30мин. трябва да съм там! След като прочетох всички негативи по долу реших да не се явявам на интервюто.Винаги ще се питам дали всичко прочетено е вярно, но предпочитам да работя за пари не за слава! Лошото е че едно положително мнение не прочетох!

Това са нашите добри стари познати от Стандарт Хорека/Хорека Про енд Дистрибюшън и т.н. Просто да знаете и да не се занимавате с тях.