MARKET TEST / МАРКЕТ ТЕСТ /img/frontend/nomap.png"

MARKET TEST / МАРКЕТ ТЕСТ

trqbva da ste ludi da otidete tam. parvona4alno vs vi go predstavqt rozovo - no posle idva realnostta - koqto izob6to ne e takava kakvato izliza ot "zlatnite" usti na 6efovete

eeeeee znae6 i moje6 - bravo na teb - tova e hybavo 4e si loqlen - ama pone ne zablujdavai horata - jivei si v svoq izmislen cvqt i tova si - pone ostavi i drugite da jiveqt, a ne da ostanat izlagani

Голям смях падна с горното мнение на знаещия и можещия. Че ти ако си такъв няма да си в тая фирма. Ама стой си там, имай право на избор, щото то явно друго в тиквата ти няма.
Нормално ли е според вас, шефовете да се отнасят с персонала, като с нисша класа. 21-век. в България, фирма, която претендира, че е нещо на пазара. Лъжат те в очите, предлагат ти едно, а накрая се оказва друго. Не си губете времето и нервите.

Заплащането е според свършената работа, ако работиш получаваш. Уважението зависи от постигнатите цели, ако клиентът е доволен всички са доволни. А привилегиите навсякъде се дават според заслугите и какво се разбира под привилегии и фирмена сигурност. Относно съотношението работа/свободно време: ако си кадърен имаш свободно време, ако не си нямаш. Все пак работата зависи от клиента а свободното време се управлява от самия човек. Потенциала за развитие е много голям защото имаш свобода за изява, а и си в постоянен контакт с клиентите и можеш да се оглеждаш за нови възможности. Работната среда си я определяш сам . В края на краищата всеки сам си определя какъв е и къде ще работи. Всеки има право на избор.

za rabotata koqto var6at vsi4ki zapla6tatneto e po-malko ot mizerno!!!!

не зависи от човека, просто си се държат ужасно - не си уважават персонала, не дават достатъчно пари за работата, която се върши(вярно че винаги може повече, но в този случай не е така). гърчат те колокото могат, но иначе в началото приказките са им големи - може да си докарваш еди колко си и еди колко си - бла бла. НЕ СИ СТРУВА

Vsichko zavisi ot samia chovek

mnogo zle - teku4estvoto e mnogo golqmo

Местоположение и колеги - ок, но уважение - никакво....... по-голямо към уличните кучета.....; заплащане - минимално!