Солитарио ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Солитарио ЕООД

2 точки от 1 мнение

Фирма Солитарио работи под бранда на Търговски системи, но в Бургас.
Пловдив - общи впечатления за кратко време. Собственик и шеф. Техничар и общо взето приятен човек. Колегите са много готини. Те пловдивчани са си готини по принцип. Няма стабилна програма за обучение. Претрупан офис. Хубави служебни коли

Варна - Страхотни колеги. Хубави коли.

Бургас - Готини колеги. Хубави коли. Мизерен офис. Никакво обучение.

Впечатления от Бургас. Ако пуснеш те изтискват като лимон до дъно от работа в пълен смисъл. Извънредни часове и дежурства не се заплащат. Слаб мениджмънт и организация. Бъдете готови да сте винаги виновни за всичко.

Горните варират според договорките, които като цяло се спазват. Тоест опичайте си акъла като се уговаряте.

Плюсове са редовно заплащане и хубав служебен автомобил. Работи се с остаряли морално хардур и софтуер. ДОС и Win98 като база. Иначе софтуера за подръжка е адски мощен като функционалност. Има някои интересни неща като системи против кражби и др. Зависи кой какво харесва.