АРТ-2000 ООД /Пицарии Виктория/ /img/frontend/nomap.png"

АРТ-2000 ООД /Пицарии Виктория/

Отдавна работих в една от пицариите, които вече не съществува - тази в Арена Запад. Кухнята беше абсолютно дъно, мръсотия до шия. Това, което и до ден днешен не ми прави особено добро впечатление е липсата на платен годишен отпуск и това че на едно се подписваш, а друго ти дават като официална заплата и пари на ръка. Менюто им е "Война и мир" и това предполага да се работи със замразени продукти. Като цяло не мисля че са особени читави работодатели, но явно такова е нивото на ресторантьорския бранш у нас.

По повод последния коментар управителките се държат добре единствено със сервитьорките с които си въртят далавери,а другите каквото и да стане си го изкарват на тях.Четейки последния коментар като гледам се визира Ринг мол някой червенокоси госпожици, Черковна,Иван Асен по мои наблюдения.Иначе заплащането си е ок.

Ресторанти Виктория са със статут на селска кръчма. Никой от управителите не уважава персонала си в обекта. Бавят заплатите всеки месец. Крещят си в салона пред клиенти безнаказано. Не уважават и нарушават елементарните ти човешки права, като те обиждат постоянно. Имат непрекъснато текучество заради ниското си заплащане като за бранша ( но все пак добро като за България )и заради неадекватното поведение на всеки, който стои малко по-нагоре в йерархията. Не си заслужават нервите, които ти създават на фона, че може да работиш в някое по-засукано заведение и то за по-висока заплата и никой няма да те овиква през 5 минути.

Ако си непукист и не им обръщаш внимание и може да сведеш глава, да вероятно ще ти е добре там за известен период от време. Накрая пак ще искаш да се преместиш в по-елитно заведение с по-адекватни колеги и шефове.

Работих в пицарията на "Цар Освободител". Започвахме в 10:30 и приключвахме в 01:30-02:30, дълъг работен ден. Хубави пари се изкарваха, но отношението към нас (сервитьорите) от страна на управителите и по-специално главната управителка - Дидка беше ужасно!!!! Тя имаше дете от единия собственик и се ползваше с особени привилегии. Позволяваше си да псува, ругае и обижда персонала за щяло и нещяло, крещеше истерично, сигурно имаше психично отклонение! Вечер когато станеше време да се отчитаме, тя нарочно ни бавеше отчетите с час, понякога и с два часа и работния ден набъбваше до 16 часа! По-злобен човек не съм имал за шеф никога! 10 години минаха от тогава, но тази гад цял живот няма да я забравя!
Хубави, но кървави пари се изкарваха!
С това съм запомнил пица "Виктория" :)

Поканиха ме на работа в арт-2000 оод-пицария виктория.Моля споделете мнения за фирмата,за да добия някаква представа.Благодаря предварително.

От три месеца пускм молби за рбота за управител в пицарии Виктория , ходих два пъти и на интервю , разнасям като халипав цял набор с документи,препоръки , дипломи и тем - подобни - всеки месец "Те" си търсят човек за длъжността - вземат за "пробно" някакви "деца" и така е от месец за месец . На края - последната ми кандидатура към тях беше "отрязана" с мотива , че косата ми била много дълга и за това не могат да ме наемат на работа . питам аз сега - дискриминация ли е това или е нещо друго , което ми убягва ?!? или и тук , както в цялата ни България е шуробаджанащина