Телнет ООД /img/frontend/nomap.png"

Телнет ООД

1 точка от 3 мнения

Идеалното място, ако искате да "убиете" време, докато ви върви някакъв стаж, но не и ако искате да се развивате. Ако на интервюто ви говорят за "развитие в ИТ сферата" - такова няма. Има хора, които с години не са мръднали от позицията си - вероятно така им изнася. Други пък са закотвени там до края на света - на тях също им е удобно. Който иска истинско развитие и придобиване на нови знания и умения - учи се сам и напуска, защото така или иначе няма да бъде оценен адекватно. И дори няма да бъде попитан "Защо?".
Колко често и с по колко се увеличават заплатите - няма смисъл да се говори.
Забелязват се само грешките и слабите ви страни, но никога няма да бъдете поощрени за добре свършена работа. Ако сте "наш човек" или просто сте симпатичен/а на някой над вас, то колкото и тъп да сте - всичко е наред. Подмазвачеството и милите очи са на почит, мисленето не се толерира - изпълняваш, каквото ти се каже - така е решил някой, така трябва да бъде. Предложения за нововъведения или по-добри практики реално не се приемат (не си губете времето, а и да се приеме - най-много да получите "браво", ама надали.). Всичко се решава "отгоре", без възможност за дискусия със служителите, които са пряко засегнати от дадено решение.
Та ако сте студенти или тъкмо завършили и не знаете накъде да поемете - пробвайте се в Телнет, но не се надявайте на много..

В тази фалирала фирма работят само едни гадни селяндури-интриганти. Не ви препоръчвам да работите за тях.

В Телнет е забавно развиващи