Тунадор ООД /img/frontend/nomap.png"

Тунадор ООД

Aз също съм офорчена от отношението на тези хора и "бързите" решения, които взимат.Наистина имат склонност да те хвалят колко си красив,добър,по-добър не са й виждали,засипват те с комплименти и един ден просто ей така ти звънват по телефона и ти казват,че не си на работа. Заплащането беше редовно,но нямаше общо с обещаното.Казваше се една твръда сума и те убеждават,че работиш и за процент,но накрая не получаваш дори и обещаното ,камо ли бонус.

Здравейте, от днес съм вече бивш служител на фирмата, защото си позволих лукса да забременея. По закон имат право да ме освободят, защото съм на изпитателен срок, но е адски грозно и жалко от служител най-добър да станеш бивш, защото на някой не му се плащат 2г. и 7м. осигуровки от сорта на 20-30лв. Бях на позиция супервайзор- отговорник на обект, бях хвалена многократно и считана за служител номер 1, изпълнявах старателно задълженията и отговорностите си, седях извънредно, за да изчистя качествено, давах от моите пари за таксита, за да вкарвам пари в банката, която ми беше далече.Като отношение не мога да се оплача, но започваш при едни условия, а в последствие се променят и стигаш до една...... смешна заплата. В много отношения обаче са били много коректни към мен, заплащането е редовно, когато съм имала нужда от нещо, не са ми отказали и винаги са ми гласували доверие.Но това днес ме вбеси, да ти кажат по телефона, след изкарана смяна, че не могат да си позволят да ти плащат осигуровките и от утре си освободена. Стана ми обидно, че за благодарнност за всичко, което дадох и направих за фирмата и нашият щанд заслужих това. Специално за тези щандове са 3-ма шефове и искам да кажа, че  Стела и Вальо за мен са супер коректни, но друг дърпа конците. Успех на всички, които си търсят работа и дано фирмата бъде по-коректна със следващите си служители и най вече служителки в детеродна възраст.
Обидена!

Уважаеми дами и господа,
пиша за тази фирма, защото от нея и нейните собственици пострадаха много хора включително и аз.Започвайки работа всичко е много '' розово '' и всичко  е  ОК,но с времето истината откъм монтажи и график излиза на яве :) и лошото е, че човека насреща сте вие -''офис координатори '' и всички негативи  от недоволни клиенти ги отнасяте вие.ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СИ ИСКАЙТЕ КОПИЯ ОТ ВСИЧКИ ДОКУМЕНТИ КОЙТО СТЕ ПРИНУДЕНИ ДА ПОДПИСВАТЕ ! Защото след време ще сте : пасиви,невярващи във възможностите на фирмата служители и ще ви освободят по взаймно съгласие,ощетени с няколко заплати и изрязани комисионни ,защото не носите печалба на фирмата ..... та с две думи ако може да избирате ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ ЗАПОЧВАИТЕ РАБОТА  АКО ДЪРЖИТЕ НА СЕБЕ СИ И НА ДОСТОЙНСТВОТО СИ .НЕ ЧАКАЙТЕ ПРИЗНАНИЕ И БЛАГОДАРНОСТ ЗА ПРОПУСНАТИТЕ ОБЕДНИ ПОЧИВКИ- В ТЯХ СЕ ВЪРШАТ СЛУЖЕБНИ ДЕЛА.