Май Мол, My Mall /img/frontend/nomap.png"

Май Мол, My Mall

"Проява на изключителна наглост е да коментира с такава злоба хора, от които е видял само добро."

Ти може да си видяла добро, но аз не знам добро ли е да не си от града, да пръснеш пари, за да отидеш на работа и накрая да не ти платят и то с интрига, че ще тестват друг програмист, а такъв е нямало, така е трябвало само да си мисля. Не е ли проява на изключителна наглост това да изхарчиш последните си пари, за да работиш, и накрая да те изгонят и да не ти платят? Това, че ти си била добре, означава само, че е имало двойни стандарти към служителите, защото познавам и знам, за такива, които изобщо не са доволни. Относно това, че съм момченце, тийнейджър със злоба - виждал съм много неща по фирмите, но такова като в МОЛА:)) нямаше никъде. Не ти прави чест да говориш така, нито тийнейджър бях, нито като момченце съм се държал, това че изглеждам младолик е физическа черта.

Напуснах по свое желание, но докато работех там се чувствах много добре. Заплатата е нормална, но отношението към всички служители е страхотно. Никога не е имало проблем да отсъствам при нужда или да си тръгна по-рано. Винаги работодателите са подхождали с разбиране. Винаги са ми давали аванси, когато съм имала нужда. Изобщо не съм съгласна с коментара на програмиста. Той беше едно момченце, което висеше в фейсбук и доколкото помня не се справи с нито една задача.
Проява на изключителна наглост е да коментира с такава злоба хора, от които е видял само добро. Може би просто като тинейджър смята, че всичко на този свят му се полага само защото се е родил.

А за другите позиции освен за програмист някой може ли да каже мнение как стоят нещата?

Кандидати за работа програмисти:
В никакъв случай не започвайте работа в тази фирма като програмисти. В отдела програмистите са стажанти, които са завършили техническо образование и са наети във фирмата и ЕС им плаща заплатите, програмистите и на понятие си нямат от програмиране. Момчетата, които си имат на понятие и които ще Ви бъдат колеги ще са най-много 2-ма, на които са възложени цялосните задължения. Работата е ужасна. Няма да можете като програмисти да пишете собствен код, а постоянно ще Ви дават системи с готов код, който трябва да модифицирате, а как да модифицираш нещо, което е със 300 файла и модула само Вие ще си знаете.
Когато започнете работа ще Ви предложат граждански договор, ще Ви използват месец, два, в които УЖ Ви тества и накрая недай си боже, ако не Ви харесат ще Ви кажат чао, дори БЕЗ да Ви платят за дните, в които сте работили, а ако имате късмет и са Ви харесали, представете си ще получите минималната работа заплата за първия месец :).
Към днешна дата 04.07.12г. тяхното момче за ВСИЧКО със сайта и т.н. е напуснало и пак търсят, момче за всичко, което да затрупват и да тромозят за 400 лева на граждански договор. Ако нямате техническо образование забравете за трудов договор в тази фирма.

Клиенти:
Не се доверявайте на онлайн мола. Като клиенти, които искате да си продавате продуктите чрез тях, не очаквайте всичко да светне и да започнете веднага с продажбите. Това, което ще получите е субдомейн и една готова система, която да Ви продава продуктите, която дори не знам дали е лицензирана(shopping cart мисля, че се казвате). Минималния им план e 90 лева месечна такса за това удоволствие. За тези пари ще си намерите фирма, която да Ви напише уникална страница, която според мен много повече ще Ви продава стоката.