Aди Kомерс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Aди Kомерс ЕООД

луда работа

Длъжна съм на пиша, защото мои приятели ми казаха, че съм направила коментар в този сайт.
Аз се казвам Мадлена Пенева и наистина работих почти 4г. в "Ади Комерс".
Заявявам ви, че до момента на напускането ми през месец март 2015г. лице с името Мадлена Иванова не е работило във фирмата.
Второто изречение от коментара на мнимата Иванова е "Читатели не вярвайте". То си е написано точно. Недейте да вярвяте, че някой ще прояви самоинициатива и ще напише положителен коментар, освен ако не е принуден /ще се сетите от кого и от какво/.
За да съм коректна ще кажа, че заплатите се изплащаха редовно. Лично на мен ми харесва подхода на г-жа Мановска да дава шанс и на хора, които нямат много голям опит, но в този случай трябва да можете да се учите бързо. Професионалният опит, който ще придобиете ще ви е от полза.

Реших да напиша мнението си , защото случайно видях коментар за фирмата в която работя от почти 4 години .
Читатели не вявайте на всичко , което се пише  - злонамерени хора винаги ще съществуват !
Усровията на труд се спазват точно по Кодекса на труда .
Ако всички работодатели бяха така коректни както в Ади- комерс - по малко хора щяха да бягат от България .

Ако ви се работи в ненормална среда пускат Ви платена отпуска без да знаете а през останалото Време неплатена и ви се работи за договорена една заплата а в последствие се оказва друга обичате да ви се крещи да жи казват че сте некадърен и да плащате глоби за грешките на Мановска това е правилното място.късмет
     ПРЕЗ ОСТАНАЛОТО ВРЕМЕ СТЕ НА 4 ЧАСА ДА СИ ЗНАЕТЕ.АБСОЛЮТНО НЕКОРЕКТЕН РАБОТОДАТЕЛ...............................