Фабрика Чукурови /img/frontend/nomap.png"

Фабрика Чукурови

Работих 7 дни във фирма "Чукурови" Няма договор, няма дори инструменти навременно и в необходимия за работата асортимент - носих си мои инструменти от къши. Работа която изисква двама човека се възлага на сам човек ... после работодателя недоволства от качеството и количеството на положения труд = има основание, но сам човек при тези условия не може да постигне повече. Недоволни работодатели нямам, няма и да имам  - това ми е принцип. Добре, че се разделихме бързо. Накрая не получих нито стотинка.

Работих във въпросната фирма 15 дни,повече неможах да издържа.Изключително лошо отношение към мен и към служителите.НЕ очаквайте да получите трудов договор и съответните осигуровки.Работното време е както му скимне на иван чукуров.Вие преценяте.....С голям зор и съдействие от инспекцията по труда успях да си пребера само половината заплата.................